Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Erkek arkadaşımın iş bulması için dua eder misin?

okudum Allah kimseyi işsizlikle sınamasın. en yakın zamanda iş bulur umarım erkek arkadaşın.

alttaki üye benim için hayırlı ve mutlu olabileceğim bir işim olması için dua edebilir misin?

okudum Allah kimseyi işsizlikle sınamasın. en yakın zamanda iş bulur umarım erkek arkadaşın.

alttaki üye benim için hayırlı ve mutlu olabileceğim bir işim olması için dua edebilir misin?

Okudum umarım Allah'ım mutlu olabilecegin bir is verir. :)
Alttaki okulla ilgili bir hedefim var ve ona ulasmak icin cabalıyorum ulasmam icin dua edebilir misin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1fatiha 3 ihlas 1 ayetel kursi okudum canim Rabbim hedeflerine nail eder inşallah seni benim de duam tez vakitte hayirli birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz

1fatiha 3 ihlas 1 ayetel kursi okudum canim Rabbim hedeflerine nail eder inşallah seni benim de duam tez vakitte hayirli birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz

Canim hep denk geliyorum sana :) ayni dertten muzdaribiz...umarim bu mubarek gunde hayirli insanlarla karsilasiriz bir an once...okudum canim duani....
Bende en kisa zamanda hayirli bi evlilik yapmak icin dua istiyorum sizden....
kadir gecemiz mubarek olsun..tum dualarimiz kabul olsun insallah....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

OKUDUM RABBİM KABL ETSİN.

BENDE DUA İSTİYORUM BU MÜBAREK GECE İÇİN
RABBİM İÇİMDEKİ HUZURSUZLUKLARI GİDERSİN. BANA DOĞRU YOLDA YÜRÜMEYİ NASİP ETSİN
KIZ KARDEŞİM İNŞallah KPSS VE dgs SINAVINDAN İYİ PUANLAR ALIR

ALLAH RAZI OLSUN

Okudum arkadaşım Rabbim kabul eder inşallah amin ecmain. Bu mübarek gecede içindeki tüm sıkıntılardan kurtulursun inşallah. Çok içten dua ettim kabul eylesin.

Bu mübarek gecede mümin kardeşimden hayırlısıyla evlat sahibi olmam için dua etmesini istiyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Okudum canım allah kabul eder inşallah.

Ben de erkek arkadaşımın istediği ve beklediği her şeyin kabul olması için dua istiyorum.

Allah razı olsun dua okuyacak olandan.

Ben de erkek arkadaşımın istediği ve beklediği her şeyin kabul olması için dua istiyorum.

duamı ettim senin için
bu mübarek günün hürmetine bebeğimin olması aşılamamın tutması için dua istiyorum

duamı ettim senin için
bu mübarek günün hürmetine bebeğimin olması aşılamamın tutması için dua istiyorum

Duanı okudum ve en içten şekilde duanı ettim Rabbim yüzünü güldürsün bu gece tüm dualarını kabul etsin inşallah sana hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin amin.

Bu mübarek gecede mümin kardeşimden hayırlısıyla evlat sahibi olmam için dua etmesini istiyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

dua nı ettım canım...allahım kabul etsın..hayırlı evlatlar versın ıns....

muradımın gerceklesmesı ıcın dua eder mısınız

Okudum canim insallah tez zamanda kabul olur.

Bende dileklerimin kabul olmasi ve hayirli bir is sahibi olmak icin dua istiyorum.

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Bende dileklerimin kabul olmasi ve hayirli bir is sahibi olmak icin dua istiyorum.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum Allah gönlüne göre versin.

alttaki üye de gideceğim iş görüşmesinin olumlu geçmesi ve sonucunun da hayırlısıyla olumlu olması için dua edebilir mi?

alttaki üye de gideceğim iş görüşmesinin olumlu geçmesi ve sonucunun da hayırlısıyla olumlu olması için dua edebilir mi?

3 Fatiha, 1 Ihlas, 1 Ayetel Kursi, 7 Hz. Yunus duasi okudum. INSALLAH bu mubarek ayda bu mubarek gece de duan kabul olur. AMIN!

Ben de dua etdim.benim icin de mutlu yiba kurmam icin dua edon lutfwn

Bir ayetel kursi, bir fatiha okudum arkadasim. Allah kabul etsin insallah.

Okudum canim insallah ne niyetin varsa kabul olur.

duamı ettim senin için

3 Fatiha, 1 Ihlas, 1 Ayetel Kursi, 7 Hz. Yunus duasi okudum. INSALLAH bu mubarek ayda bu mubarek gece de duan kabul olur. AMIN!

OKUDUM RABBİM KABL ETSİN. HEPİNİZE AYRI AYRI OKUDUM. RABBİM KALBİNİZDEN DİLİNİZDEM GEÇENLER İ KABUL ETSİN

BENDE DUA İSTİYORUM
RABBİM İÇİMDEKİ HUZURSUZLUKLARI GİDERSİN. BANA DOĞRU YOLDA YÜRÜMEYİ NASİP ETSİN
KIZ KARDEŞİM İNŞallah KPSS VE dgs SINAVINDAN İYİ PUANLAR ALIR

ALLAH RAZI OLSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…