Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin.
ayrıca sağ ol bana dua edeceksin demek çok mutlu oldum allah razı olsun
Amiiin. Allah c.c. razı olsun. Ben de İnşaAllah sizin için daha sonra özel dua edeceğim. Dilerim Rabbim sizin de muradınızı hayırlısıyla tez vakitte verir ve hayırlı kılar.
Okudum dua ettim rabbim gönlünüze göre versin. Bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almanız için de dua ettim.
Okudum,Rabbim şu mübarek Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul buyursun...(Amin)

Tum islam aleminin dualarini kabul eyle yarabbi. Assizlar aş, essizlere eş, issizlere iş, sagliksizlara saglik, evlat isteyenlere saglikli hayirli evlat nasip eyle ins. Kimin ne derdi varsa sen care ol ins. Amin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Okudum dua ettim allahım kabul etsin inşallah
Herkesin gönlüne göre versin Rabbim

duanızı okudum ALLAH kabul etsin.
kardeşim idda oynayıp sürekli para kaybediyor.RABBİM ona rezzak ismiyle bol rızık versin böle şeylerden vazgeçsin diye dua istiyorum.

Az önce okuduğum 3 İhlas 1 Fatiha 7 Tevbe Suresi Ayeti ve 1 İnşirah asmunikal rumuzlu üyenin dileğinin kabulune vesile olsun ve hayırlı olsun.

Okudum dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah.

1 Ayet'el Kürsi, 1 Fatiha, 1 Nas, 1 Felak okudum sizin için. Rabbim kabul etsin dualarınızı.
Duamı ettim benim için fatiha okuyacak Allah'ın kulunu bekliyorum.

okudum canım Miyora, inşallah dileğin hemencecik olsun :)

1 fatiha 1 ihlas 1 ayetel kursi okudum ne diliyorsan gerceklessin canim inşallah.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=719638 kızlar kknın Soma için başlattığı yardıma destek olur musunuz?

lütfen linke bakmadan geçmeyin

Okudum.

Dileğim; bu yaz mucize bir yaz olsun hayatım için..şuan bana mucize gibi gelen herşey gerçek olsun ve 3 senelik sayfa kapansın..

Allah herkesin hayirli ve guzel dualarini kabul etsin

Okudum,Rabbim şu mübarek Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul buyursun...(Amin)

ojudum dua ettim rabbim duallarımızı kabul etsin

Okudum dua ettim allahım kabul etsin inşallah
Herkesin gönlüne göre versin Rabbim

duanızı okudum ALLAH kabul etsin.
kardeşim idda oynayıp sürekli para kaybediyor.RABBİM ona rezzak ismiyle bol rızık versin böle şeylerden vazgeçsin diye dua istiyorum.

sa kızlar. hepiniz için ayrı ayrı 1fatiha ve 3 ihlas okudum. rabbim bu mübarek cuma hürmetine sesimizi duysun.
hepimiz için ne hayırlı ise rabbim onu nasip etsin. doğru insanlarla karşılaştırıp, güzel adımlar atmamınıza vesile olsun..

yeryüzünde 1fatihası okuyacak dahi kimsesi olmayanlarada birer fatiha okuyalım inşALLAH şimdi

sizin okuyabileceğiniz şekilde yazıcağım:

asmunikal aldı rumuzlu kişinin erkek kardeşi selim için güzel kaderler nasip etsin. okulunu bitirip, doğru bir insanla evlenmesi nasip olsun..
asmunikal aldı rumuzlu kişinin kız kardeşi elif, yaptığı yanlıştan döndü. çok şükür rabbim duydu sesimizi.okulunu bitirip, iyi yerlere gelmesi nasip olur inşALLAH.
asmunikal aldı rumuzlu kişinin kardeşi menalin kpss den iyi puan alıp atanması inşALLAH nasip olur. kpss sınavı için, ihtiyacı olanları ve emek verenler inşALLAH karşılığını alır.
ayrıca topikte merve, tuğba,sibel, aslı,pammuk prensses gibi emek veren arkadaşlarında atanmalarını nasip eyle.
asmunikal aldı rumuzlu kişinin ablasını artık mutlu görmek istiyor. eniştesiyle huzurun kaçmamasını nasip eyle. oda hayalindeki ev hanımlığını yaşasın

asmunikal aldı rumuzlu kişinin mutlu huzurlu bir evlilik yapsın. onun için ne hayırlı ise inşALLAH o olur.
erkek arkadaşı ERDİninde inşALLAH iyi puan alıp atanması nasip olur inşALLAh..

ALLAH razı olsun şimdiden

Okudum canım Rabbim sana ve ailene sevdiklerine hayırlı kapılar açsın hayırlı olacak dualarını kabul etsin inş.

Okudum canım Rabbim sana ve ailene sevdiklerine hayırlı kapılar açsın hayırlı olacak dualarını kabul etsin inş.

canım senin için okudum RABBİM bir avazda hayırlı dogumu nasip etsin hamileymişsin sende bana dua edermisin.
hayırlı evliligim için ve kardeşim idda oynayıp sürekli para kaybediyor.RABBİM ona rezzak ismiyle bol rızık versin böle şeylerden vazgeçsin diye dua istiyorum.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi 1 salat i tefriciye okudum allah kabul etsin cnm

ikiniz için de okudum. ikinize de dua ettim. Rabbim gönüllerinizin muradını versin hayırlısıyla, inşallah.

ikiniz için de okudum, dua ettim Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah...

Allah razı olsun canım dua binlerce kez amin diyorum
Senin için ve kardeşin için okudum Rabbim ıslah etsin doğru yolundan ayırmasın haramdan uzaklaştırsın helalinden kazanmayıda nasip etsin inş cümlesiyle birlikte

gönül323 senin içinde okudum arkadaşım senin için hayırlı olacak dualarını kabul etsin mevlam....

canım kötü anlamda demedigini biliyorum ama ıslah etsin demeseydin keşke tövbe de hidayet versin diyelim.
tekrar fatiha okudum sana ALLAH kabul etsin.
hayırlı evlilik yapmam için dua istiyorum kızlar.

Son düzenleme:
Buujuu'cum okudum duami ettim..insallah tez zamanda hayirli insanlar cikar karsimiza..bende en yakin zamanda hayitlisiyla evlenmek istiyorum..ama mucizeye ihtiyacim var ;(( dualariniz esirgemeyin nolurr..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…