Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

hepinizden allah razı olsun bende hepinizin niyeti için 3 ihlas 3 fatiha okudum allah kabuletsin hepimizinkini

ben size hayırlı eş isteme duası yazcam arkadaşlar hepiniz okuyun inşallah allah hayırlısınını verir ezberimde olmadığı için şuan yazamıyorum müsait olunca yazcam

Dua ettim canim annen için. Insallah cok ii olur

ben de sinavlarim ve sevdigime kavuşmak için dua isteyebilir miyim

Dua ettim canim annen için. Insallah cok ii olur

ben de sinavlarim ve sevdigime kavuşmak için dua isteyebilir miyim

amin inşallah canım tek isteğim o şuanda başka bişye düşünemiyorum tamam canım dua 3 ihlas 3 fatiha 1 ayetel kürsi okudum. sınav duasıda var bende onuda yazayım sınavda yardım ederr sana inşallah

amin inşallah canım tek isteğim o şuanda başka bişye düşünemiyorum tamam canım dua 3 ihlas 3 fatiha 1 ayetel kürsi okudum. sınav duasıda var bende onuda yazayım sınavda yardım ederr sana inşallah

Alone2, okudum ve annen için dua ettim.
Rabbim şifa versin inşallah.

banada dua edin nolur
eses07, az önce başka bir konuya "bebeğim olsa ismini ayşe , fatma, zeynep" koyarım hiç fark etmez.

gibi bir şey yazmıştın ya, o zaman dua ettim sana ben, hayırlısıyla sağlıklı bir bebiko diledim.
Ama şimdi de ihlas ve fatiha suresi okudum gene dua ettim.
Rabbim kabul buyursun inşallah.

Allah razı olsun canım,kimseyi cıkmazda bırakmasın

Allah razı olsun canım,kimseyi cıkmazda bırakmasın

canım bebek istiyorsun sanırım, Allah sağlıklı bir bebek nasip etsin sana tez zamanda inşallah. senin için dua ettim Allah kabul etsin.

benim dileğim de çok seveceğim ve beni ne olursa olsun terk etmeyecek (ki sudan sebeplerle bile insanlar ayrılıyorlar bunları bahane ediyorlar maalesef) beni çok sevecek iyi bir insanla tanışmak ve evlenmek...

Allah hepimizin dileklerini kabul etsin inşallah...

evet canım aminn insallah,sanada hayırlı kısmet insallah sende biter hersey nasıl baslarsa öyle gider.rabbim daimi evlilikler versin cok sükür sanslıyım ben o konuda beni cookkk seven bir kocam var hamdolsun birde bebişimiz olursa tamamız

3 ihlas 1 fatiha okudum senin Rabbim bizleri evlatsızlıkla sınamasın
bende bebeğim olması için dua istiyorum

Dün sınava girdim çok kazanmak istiyorum banada dua edermisiniz bende gördüklerime edicem inşallah herkesin duaları kabul olur şimdiden Allah razı olsun

Dün sınava girdim çok kazanmak istiyorum banada dua edermisiniz bende gördüklerime edicem inşallah herkesin duaları kabul olur şimdiden Allah razı olsun

Pantera14, okudum dua ettim senin için. Sınavında başarılı olmuşsundur inşallah.

Alttaki arkadaşım, benim bir müşkül durumum var, niyetimi ettim.
Sen benim niyetime göre dua eder misin? Lütfen!

Pantera14, okudum dua ettim senin için. Sınavında başarılı olmuşsundur inşallah.

okudum ve dua ettim senin için rabbim hakkında hayırlı olan ne ise onu nasip etsin İNŞALLAH

bende şuanda sıkıntılı bir dönemden geçiyorum beım içinde okur musunuz

teşekkürler

allah hakkında hayırlısını versin arkadaşım. 3 ihlas 1 fatiha okudum niyetine...
ben de alttaki arkadaştan dua istiyorum, oğlumun sıkıntısı için....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…