Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

ALLAH razı olsun canım ettiğin dualar için..
3ihlas 1fatiha 3kevser 1inşirah 1ayetel kürsi ve 33 "Ya Fettah " esması okudum senin için .. Allah inşallah en yakın zamanda sıkıntlarını giderir ve sana huzurlu mutlu bir ömür nasip eder. Huzur çok önemli ..

3 ihlas 1fatiha 7 ayetel kürsi okudum senin için.. Rabbim gönlüne göre versin muradına erdirsin inşallah.

maddi manevi tüm sıkıntılarımdan kurtulmak için dua bekliyorum

arkadaslar ben 5.tüp bebege basladım bugun transferın 5. gunu ALLAH rızası için banada bı dua edermısınız

arkadaslar ben 5.tüp bebege basladım bugun transferın 5. gunu ALLAH rızası için banada bı dua edermısınız

3 ihlas 1 fatiha ve ayetel kürsi okudum senin inşallah hayırlı haberler alırsın sanada banada ve isteyen herkes nasip etsin rabbim

Son düzenleme:
3 ihlas 1fatiha 7 ayetel kürsi okudum senin için.. Rabbim gönlüne göre versin muradına erdirsin inşallah.

maddi manevi tüm sıkıntılarımdan kurtulmak için dua bekliyorum
Benim duam atlanmış. Üzüldüm.

ben kaçırmışım ksura bakma Rabbim seni tüm sıkıntılarından kurtarsın feraha kavuştursun inşallah
bende bebeğim olması için dua bekliyorum

Ben de senin için okudum canım. Rabbim kolaylıkla, hayırla ve sağlıkla bebek sahibi etsin seni ve eşini, inşallah.

Ben de senin için okudum canım. Rabbim kolaylıkla, hayırla ve sağlıkla bebek sahibi etsin seni ve eşini, inşallah.

3 fatiha 3 ihlas 1 nas 1 felak okudum.
Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, kalbinize göre versin inşallah..

önce ailemin sağlığı için..
daha sonra huzurlu ve benim için hayırlı olacak bir iş ve iş ortamı ve manevi sıkıntılardan korunmam için dua rica edicem sizlerden...

Ben de size okudum ! Benim duam Hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bize Allah inşallah. Âmin

Ben de size okudum ! Benim duam Hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bize Allah inşallah. Âmin

3ihlas 1fatiha 3kevser 1rabbena 7rabbi yessir 1inşirah okudum Rabbim hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

*Ben de sözlümle eğer birbirimiz için hayırlıysak gönlümüze göre bir şekilde,içimize sinerek hayırlısıyla evlenmek ve bölüm değiştirmek istiyorum:26: onun için dua istiyorum

okudum canım duanı.dilegim 2014de aşkla hayırlı yuvamı kurmak.

okudum canım duanı.dilegim 2014de aşkla hayırlı yuvamı kurmak.
Ben de senin için okudum canım, inşallah duan kabul olur. Benim duam da hayırlı insanla, birbirimizi çok sevip hayırlı bi evlilik yapıp, hayırlı evlatlar sahibi olabilmek.

Ben de senin için okudum canım, inşallah duan kabul olur. Benim duam da hayırlı insanla, birbirimizi çok sevip hayırlı bi evlilik yapıp, hayırlı evlatlar sahibi olabilmek.

Canım bende senin için okudum,Rabbim gönlünün muradını tez vakitte verir inşallah..Amin
Duam seninki ile aynı aybirgen,,tek farkı Rabbim ol desin ve 2014 benim yılım olsun ve yuvam tez vakitte kurulsun artık inşallah
benim için okuyan arkadaşa şimdiden teşekkürler..Allah razı olsun

Canım inşallah Rabbim gönlünün muradını verir, senin için 1 Fatiha, 3 İhlas, 1 Felak, 1 Nas okudum.
Benim de dileğim öncelikle Rabbimin sağlık vermesi, ona iyi bir kul olabilmek, benim için hayırlı olabilecek kişiyle karşılaşmayı ve hakkımızda hayırlıysa mutlu bir yuva kurmayı, hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etmesi...Sevdiklerimin iyi olması, mesleğimi yapabilme imkanı...
Rabbim cümlemizin hakkında ne hayırlıysa onu versin.

Aynısını senin için de okudum, Rabbim hakkında hayırlı neyse onu versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…