Bir tv kanalınız var .......

misty

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
1.544
28
54
bir tv kanalınız var hangi programları yaparsınız???
ben ülkemin tarihini anlatan programlar yapardım ayrıca bolca çizgi film ve korku filmleri yapardım..sırnaşık şey ya siz????

Ben egitimi olan muzigi olan eglencesi olan cocuklara cizgi filmi ama TURK yapimi.Dizileride olan ama sadece ailenle seyredebilecegin komik biraz huzun olan.Magazini olmayan acik sacik filimleri reklamlari olmayan.Haberde sadece yol durumunu hava durumunu.Yanlizca Turkiyeyi ilgilendiren haberleri.Trafik kazalrini gostermeyen olen insanlarin cesetlerini gostermeyen.Cinayetleri tacavuzleri butun olumsuzluklari gostermeyen bir televizyonum olmasini isterdim.Cokmu sey istiyorum arkadaslar sizce.

çok çok güzel canım dilerim bunlar birgün gerçek olur

dizi izlemekten nefret eden ama dizide çalışan biri olarak dizi çekerdim...ama öyle bildiğiniz dizilerden değil...özel ve farklı bi yapım olurdu... :1rolleyes:

dizi izlemekten nefret eden ama dizide çalışan biri olarak dizi çekerdim...ama öyle bildiğiniz dizilerden değil...özel ve farklı bi yapım olurdu... :1rolleyes:

örneğin tarihimizi,örf adetlerimizi,kısaca kültürümüzü anlatan belgesel dizi olabilir değil mi fatto cuğumŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…