Tuvalet Eğitimi bir türlü olmuyor

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

tennur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
4
0
Arkadaşlar;
Kızım 25 aylık ve ben tuvalet eğitimine 3,5 ay kadar önce başladım. Büyük tuvaletini muhakkak söylüyor ama küçük için sürekli soruyor ve takip ediyorum. Çok nadiren kendisi söylüyor. Çişini tututyor tutuyor ve bi oyun anında salıveriyor. Ben götürürsem yapıyor sorduğumda yok diyor hep. Ben hep onu takipmi edicem böyle. Geceleri altını bağlıyorum ama altı hep kuru kalkıyor ve kalktığında hemen tuvalete götürüyoruz yapıyor. Sizce şuan olması gereken bumu?Artık ben takip etmeden kendisinin söylemesi gerekmezmi?Tuvalete gitmek mi zor geliyor acaba? Birde ben çalışıyorum gündüz bakıcısı ilgileniyor. Hep çişini söylemeden tuvaalete götürdüğü içinmi böyle oldu sizce. Deneyimlerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim....:1no2:

Buna benzer bir iki konu daha vardı. Formda arat istersen canım orda ki annelerin anlattıkları işine yarayabilir. Kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…