Bir türlü hamile kalamıyorum..

Doğru öyle tabiki galiba çevre baskısı yüzünden böyleyim
Valla yanlış anlamayında doğmuş bebeğe etraf bakmayacak siz bakacaksınız. Büyüteceksiniz. kendinizden öne siz koyacaksınız onlar koymayacak. Yani etraf laf söylüyor diye de bebek stresi yaşamaya canınızı üzmeye gerek var mı bilemedim. Maddi kısmına zaten eteaf hiç karışmaz. Vardır Allahın bir bildiği.. Sakin olun bence

Çok haklısınız tabiki gereksiz bir stres bizimkisi ama işte insan bi süre sonra takıntı haline getiriyor bu durumu bende öyle en azından .

Merhaba bende 1 yıldır hamile kalamiyorum bu ay havuc ve incir kürüne basladim
Merhabalar hanımlar ,
1.5 yıllık evliyim . Ne yaparsak yapalım hamile kalamıyorum. Eşimde bende kaç tane doktora gittik herhangi bir sorun yok diyorlar . Nolur bir şey söyleyin

Öyle deme canım şükret adet olabiliyorsun adet oldukça umut var demektir ya adet olamasaydın Allah korusun

Çok haklısınız tabiki gereksiz bir stres bizimkisi ama işte insan bi süre sonra takıntı haline getiriyor bu durumu bende öyle en azından .
Eşiniz ve siz tam olarak hangi testleri yaptırdınız, sonuçlarınız nasıl çıktı? Detaylı yazar mısınız?

O nasıl oluyor canım ne işe yarıyor
İbrahim saracoglu yaz cikar canim.7 8 tane inciri bol yarim litreden biraz fazla suda 15 dk kaynat diger kapta 2 3tane havucu boydan kes yarim litreden biraz fazla suda 20 dk kaynat ikisi iliyonca bi kapta karistir sabah aksam 1 bardak 21 gun tuket. Yumurta gelismesi catlamasi çocuk olmasi icin

Eşiniz ve siz tam olarak hangi testleri yaptırdınız, sonuçlarınız nasıl çıktı? Detaylı yazar mısınız?
Tam hatırlamıyorum sonuçlarımı ama hormonlarıma bakılmıştı genel kan tahlili yapıldı normal değerlerde demişti doktorrum eşimde spermıyogram verdi normal değer çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…