Bir türlü hamile kalamıyorum..

Merhabalar hanımlar ,
1.5 yıllık evliyim . Ne yaparsak yapalım hamile kalamıyorum. Eşimde bende kaç tane doktora gittik herhangi bir sorun yok diyorlar . Nolur bir şey söyleyin .
Merhaba bende yaklaşık 1.5 senedir evliyim
Öncelikle kafana takmamalisin
Rahat olup kafandan cikarmalisin ilişkiyi çocuk için yapmayın daha yeni evlisiniz neden panik oluyorsnzki

Merhabalar hanımlar ,
1.5 yıllık evliyim . Ne yaparsak yapalım hamile kalamıyorum. Eşimde bende kaç tane doktora gittik herhangi bir sorun yok diyorlar . Nolur bir şey söyleyin .
Bende 1 yıllık evliyim. Evlendiğinizden beri deniyoruz ama bir türlü gebe kalamadım. Doktora da gittim alttan ultrasonla baktı. Kan idrar aldı bişey çıkmadı. Eşim de test verdi o da normal . Her ay adet oldukça moralim bozuluyor

Bende aynı öyle gerçekten insanın moralini çok bozuluyor adet olduğunu gördükçe.
Şuan regli tarihime 5 gün var kahverengi akıntım çok hafif de kan geliyor moralim bozuluyor.
Artık allahtan umut kesilmez dicez zamanı değil demekki şuan

Her ay umutlanıyoruz belki olur diye ama maalesef olmuyor bugün yine regl oldum… doktora gittiniz mi siz

Her ay umutlanıyoruz belki olur diye ama maalesef olmuyor bugün yine regl oldum… doktora gittiniz mi siz
Normal kontrollere gittim ama her şey normal dediler

Ovülasyon testi ile baktınız mı hiç günlerinize

O zaman belli ki zamanı var Ben de bekliyorum Rabbim bu ay hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin diyorum her ay başında
Doktorlarda öyle söylüyor 4 farklı doktora gittim . Hepside dediki hiçbir şeyin yok ama stres yapmıcaksın stres yapmayı bırak kafanı rahatlat düşünme ertesi ay gebe kalacaksın allahın izniyle dediler ama tabi işte asıl sorun bunu yapmakta

Evet ben de stres yüzünden kalamıyorum çok kafama takıyorum
Düşünmeden de olmuyor ne yalan söyleyeyim…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…