bir sorum var:(

Vallahi erkeklerde böyle hap kullanma olasiligi oldugunu bilmiyorum yani fikrim yok bu konuda ama eger sen ertesi gün hapini aldin ve kullandiysan birseycikler olmaz...zaten daha dün beraber olmussunuz, ve bugün hamilesin diye birsey olmaz. Hamile kalabilmen icin en az 2 hafta gecmeli diye biliyorum...Ama erkeklerin böyle bir hap kullanabiliyorlarmi bilmiyorum, benim fikrimcede zannetmiyorum hic duymadim...

Saol canım evet bende hap kullanmadıklarını biliyorum. Ertesi gün hapını 13 saat içerisinde aldım. Korkum adet henüz olmadım. belirtileri var ama bu sırada hamile kalmaktan korkuyorum:KK43: olmazsa 1 hafta sonra tekrar test alayım:KK43:

Ertesi gün hapini aldigin icin hamile kalma olasiligin cok az, bence hic kalmazsin...bende 1 sefer kullandim...Gerdek gecemizde korunmuyordum, esimde istemiyordu tabi hemen cocuk, bizde karar verdik, ertesi gün hapi kullandim...Allah'a sükür birseycikler olmadi.. rahat ol canim

zuzu daha önce hiç duymadım bence mantıken olamazda bence.Ayrıca hamilelik hemen belli olmaz bebek 5-6 günde ancak tutunur.Ayrıca evliyim diyorsun ama bilgilerine medeni durumunu bekar yazmışsın hatırlatayım dedim

canım uzun zamandır girmiyorum kadınlar kulubune 2007 de açtığımda bekardım. düzeltmedim bilgileri girip.. şimdi düzeltirim

X