bir sorum olacak?

aydanvebora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
27
0
merhabalar kızlar benim sizlere bir sorum olacak.ben hamileyim.ve kokulara karşı aşırı duyarlılığım başladı.yemek yaparken bile burnuma pamuk tıkıyorum.ne yapmam gerektiğini tecrübeli bayanlara soruyorum.teşekkür ederim..a.s.

canım çok zor bi durum o yaa ben artık mutfağa girmek istemiyodum çok fena oluyodum ve annemi çağırdım o dönemim geçinceye kadar annem gelip yaptı yemekleri mutfağın kapısı hep kapalı duruyordu yardım alabileceğin biri varsa bence bi dene!

çok teşekkür ederim canlarım ben geçici olarak nane şekeriyle buldum çareyi.aldığım şeker paketinden bakkal amcam şaşırdı ama napim?çok kısa sürede olsa beni biraz idare ediyo.eğer çare olcaksa sizde deneyin.kalıcı çözüm değil ama deneyin.

walla ne diyim kardeşim ben bu safhaları aştım çok zordu yemek yaparken bişey yapamıyodum kokulardan uzklaşamazdım ev hanımıyım ister istemez alıyo kokuları ama miğde bulantılarıma muz ve tuzlu kraker temiz hava iyi geliyordu......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…