bır sıkıntım war lutfen yardım edermısınız

bizde de eşim devamlı birşeyler ister, ben ertelerim. evimiz kira,kendi evimizi alalım,o zaman istediğini al, diyorum. ısrar eder bana, cevabım değişmez, yine de alır. madem benim fikrimin önemi yok, niye soruyor, ona kızarım mesela. lcd de birden aldı,aldıktan bir ay sonra 300 ytl indirime girmişti.kendi de üzüldü beni dinlemediğine.

siz en iyisi kampanyaları takip edin, uygun bir şey görünce tekrar hatırlatırsınız. eski fiyatını söylersiniz,cazip gelirse daha sıcak bakar.

çok ilginç.benim bildiğim yada benim çevremdeki erkekler genelde önce eşlerine bişeyler alırlarki kendilerine bişey alıcakları zaman ses çıkarmasın diye yani sus payı gbide düşünebilirsiniz(tam adı bu değil ama :) )gördüğüm kadarıyla muhasebecisiniz ve çalışyorsunuz.kendi paranızı kazanıyorsunuz.bence kendiniz taksite girebilirsiniz pekala.illaki eşinizin almasını beklemeyin derim ben.

bence sende o kadar üstüne gitme sakin bi zamanında tekrar konuyu açarsın bekle istersen biraz daha

kendine gelince eli açık sana gelince tutumlu(cimriyse)
ozaman dur derim ben,
hemde sen kendi adına istemiyorsun eviniz için,
ikinizin ortak kullanımında bişey istiyorsun,
yanlış bencee,tutumu eşinizin:nazar:

gunaydın kızlar eşimle ilgili bir sorunum war esım cok tutumlu ama bende evlendıgımızden berı lcd ıstıyorum ve suan kampanyada ıstese alabılır aslında olay televozyon alınıp alınmaması degıl kendıne gelınce telefon aldı 600 mılyonluk laf olur dıe ıstemıyo bıde benım ıstedıgımı yapmaması canımı cok sıktı ne yapmam lazım nasıl yola getırmem lazım bagırınca olmuyo guzellıkle olmuyo dedıgı dedık cok ınat ve suan hıc bır yere borucumuz yokken olmaz dıyo:Saruboceq:

sengözlerimebaksanab ahh ahhh benım kocam da istesee alır hatta bugun tv bozulduu vee yenısını almak ıstemıyoo piss cimrii :eek:klava: kendıne gelıncee herseyı alır ama bana gelıncee hyr sankı ben ızlıcem tv yııı alla alla evdekı tv 80ekran ama mefta oldu esımın kendı tv sıymıs evlendıgımız de almadık yanı kendı mutahıt ev alır ama evıne bı tv almazz masrafmıss cimriiiiiii senı cok ıyı anlıyorumm :teselli:

:
yok ya ondan degıl canım cok sert tepkıler werıp almıcam dıyo ona gore fuzulı bısey

bursalı hemserımm ahh ahhh valla bende bıktım bazen ıstedıklerımı almıo dıe adamı boşayasım gelıyo :kızgın: ve ben cok cıddıyımm aaa yeter beee kötükedihüso daha bugun lavga ettım bana kavgayla bısı yaptıramazsın dıo ama ben genede edıyorum mirmirmirmir

canım, cebi bozulduysa alacaksa en güzelinden almış, ama evde tv var diye sana öyle demiştir,ihtiyacın olan bişeyi istediğinde tepkisi nasıl oluyor

senin maaşına karışıyor mu?

kendi isteklerini karşılayamıyormusun?

eğer sinir oluyorsan sana birşey almadığına sen de ona birşey alma ve kendine para harca.

erkek eve bakmak zorunda ama kadının öyle bir zorunluluğu yok kocan bunun değerini anlamayıp suistimal ediyorsa bundan böyle izin vermezsin olur biter.

senin kendi maaşını eve harcadığını varsayarak yaptım yorumumu.

Son düzenleme:
canım anladığım kadarıyla sende çalışıyorsun,eğer kızmazsa git sen al lcdyi.yada biraz daha ısrar et,konuş anlat kırılıyorum de.kendi istediklerini alıp sizin istediklerinizi almıyorsa bencıllık,cimriliktir.
evet bir evde senın paran benım param olmamalı.ortak karar verıp alınmalı.atıyorum buay tlf alındı bunun taksidi bitsin lcd alalım.ortak karar verip almak daha iyi.
orta yol bulunmalı yinede bence!!!

X