bir şey sormak istiodum =)

esrAhsm

Boy:1,66 *Başlangıç:74,2 *Güncel:63.1*Hedef:58
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
3.006
5.238
33
mrb kızlar..sizden bir kaç tavsiye almak için açtım bu başlığı.
öncelikle,diyetteyim ben de 2.haftaya başladım.3 kiloya yakın verdim ama pek gitmio nedense.spor da yaptım halbuki 5gün.neysem..asıl sormak istedklerime gleym cnlarm ben.
şmdik 1.si- sabahları kepekli ekmek,peynir,çay şeklinde olsa,malum geleneksel bi liste bu =),olur dimi?
2.si-öğlenleri hazır ayranlar var ya hani,onlardan alsam,salatayla yesem ekmeksiz,
3.sü-akşamları da duruma göre meyve yesem sadece nasıl olur? eğer sağlıksız derseniz 4-5 yemek kaşığı yemek yesem mesela,sağlıklı olur mu?
bunlar hakkında yardım almak istiorum kızlar.öğrenciyim ben,öğlenleri okulda olduğum için en mantıklısı ayran ve salata yemek gibi geldi.napayım sizce?

yardım lütfen kuşlarım =)

oldum olası sabahları yok corn flakes miş musliymiş nefret ederim:) aynen senin gibi peynir ekmek ,çayımı içerim adam gibi kahvaltımı yaparım:) çok ekmek tüketmemek lazım tabii...beyaz ekmekten vazgeçmedim.
öğlene gelirsek,söylediğin şeyler olabilir. ama eğer senin yerinde ben olsam,onlarla hayatta doymam. ben de öğrenciyim. her çeşit yemekten yiyorum ama az koydururum her zaman.
akşama gelirsek, meyve çoğunlukla ara öğün olarak görülür. ve öyle de kalmalı:) ama bazı akşamlar meyve tabağı şeklinde elma gibi kalorisi düşük meyveler tercih edilebilir tabii...
en baştaki kilo konusuna gelirsek, ben ayda 4 kiloyu mükemmel buluyorum.iki ay ara vermeme rağmen bir kilo anca geri aldım:))))

X