Bir şey danışmak istiyorum

Kadın kadının düşmanı değil de siz beddua da etseniz hakaret de etseniz hak verilmek istiyorsunuz sanırım. Babama sen yakında diyalize girersin ha diyen doktorun odasından çıktıktan sonra babam kalp krizi geçirip vefat etti, annemin önüne dosya fırlatıp sen kansersin bu ne böyle her şeyin birbirine girmiş diyerek kadını hastanenin bahçesinde ağlattılar da. Bi tek siz kötü olay yaşamıyorsunuz içiniz rahat olsun duymak istediğiniz buysa ama hasta olduğunuzda kapısında yatacağınız doktorlara beddua etmeye gerek yok, ki bedduanın dönüp dolaşıp nereye gideceği de belli olmaz. İnancınız var madem Allah'a havale edin geçin.

Sizin de her şey gönlünüzce olsun, niyetim kötü değildi.

Gerçekten üzgünüm ya herkes doktor olmamalı bu bütün meslekler için geçerli insanlarla başa çıkamayan sıkılan ve Sabrı olmayan insanlara uygun bir meslek değil .. karşındaki kişiyi piskolojik olarak da çok bozuyorlar farkında değiller iğrenç tavırları .. 1 yıl sonra tüp bebek merkezlerinde yardım alabilirsiniz orda zaten direk tüp bebek yapmıyorlar bende tedavi gören biriyim birsürü tedavi seçenekleri var en azından garanti olur.. Bahceci kliniği çok öneriyorlar istanbul ve Ankara şubeleri var

Sizin durumunuza üzgünüm Allah rahmet eylesin..ama insanlarla başa çıkamayan ve sabırlı olamayanlar doktor olmasın bir zahmet böyle şeyler yaşanmamalı son derece mide bulandırıcı .. doktor var doktor var ama işinin ehli doktor artık kalmadı tükendi malesef.

Orası öyle, her mesleğin çürüğü var maalesef. Özellikle öğretmen, doktor gibi birebir insanı etkileyen, ağzından çıkacak 1 lafın çok şeyi değiştirdiği meslek gruplarındaki çürükler çok daha fazla zarar veriyor.

Allah razı olsun bu arada, sağ olun

Sizinde her şey gönlünüzce olur inşallah tedaviniz için çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…