bir rüya bir fatiha

askitotomsu

Yiğit Aras_SMA destek
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
10.869
7.479
selam kızlar
ölmüş olan yakınlarımız için dua istiyoruz diğer topiklerde
bu topik, onlar için özel olsun, rüyamızda görüp de bizden hayır bekleyen yakınlarımız için burada dua edelim mi birlikte?
babacığımı gördüm rüyamda, onun için ben de dua istiyorum sizden
ister dua edelim, ister yasin, mülk, nebe, fetih surelerini okuyalım
ister bir fatiha, ihlas okuyalım
onların çok ihtiyacı var, yardım eder misiniz bu güzel hayra?
ve babacım için de okur musunuz?
Allah burada babama da diğer insanlara da dua edenlerden binlerce kez razı olsun, sizi ve sevdiklerinizi kendi sevdikleri arasına alsın inşallah

Son düzenleme:
1. Fatiha 3 ihlas 1. Ayetel kursi okudum canim baban icin.Allah kabul etsin

Son düzenleme:
selam kızlar
ölmüş olan yakınlarımız için dua istiyoruz diğer topiklerde
bu topik, onlar için özel olsun, rüyamızda görüp de bizden hayır bekleyen yakınlarımız için burada dua edelim mi birlikte?
babacığımı gördüm rüyamda, onun için ben de dua istiyorum sizden
ister dua edelim, ister yasin, mülk, nebe, fetih surelerini okuyalım
ister bir fatiha, ihlas okuyalım
onların çok ihtiyacı var, yardım eder misiniz bu güzel hayra?
ve babacım için de okur musunuz?
Allah burada babama da diğer insanlara da dua edenlerden binlerce kez razı olsun, sizi ve sevdiklerinizi kendi sevdikleri arasına alsın inşallah

3ihlas 1 fatiha ve ayetel kürsi okudum babanın ruhuna rabbim kabul etsin inşallah

Allah babanıza rahmetini, merhametini eksik etmesin, sizlere sabır versin.
Lakin, daha önce size durum izah edilmişti, bu bölümde grup kurulmadan topik açılmasına izin verilmemektedir.

Lütfen bölüm kurallarına uymaya özen gösteriniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/dualarimiz-sizinle/552281-uyari.html
3- Kişisel dua topikleri açılmayacak, üyeler kendi aralarında toplanıp grup kurabilir, grupların dua topikleri olacak, örnek: Şubat'ta bebek isteyenleri dua topiği, ev almak isteyenlerin dua topiği gibi... Bu gruplara katılmak isteyenler sen falanca gruptasın bizim topiğimize gelemezsin denilerek dışlanmayacak, topikler kimsenin tekelinde değil,

Mevlit Kandili için ortak hatme katılmak isteyenler, Ramazan hatmine var mısınız (dualarımız sizinle) konusuna bakıp cüz alabilirler
herkes kendi hayırlı niyetiyle katılabilir, 13 ocak kandilde hatim duası yapıp hem kendimize hem birbirimize dua etmek istiyoruz
ortak ibadetlerin sevabını unutmayalım arkadaşlar :)

X