Bir Memurun Estetik Macerası

okullukedi

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
12
1
Sevgili arkadaşlar merhaba. Ben reklam amaçlı üyelik değilim. Uzun zamandır sizleri takip ediyordum. Sevgili Memetörümüz Arzum, yardımsever Deftug, meraklı Pussy ve diğerleri. İlk mesajım kendi estetik ameliyatım oldu. Türkçem de düzgündür zaten. Ama sakın reklam üyeliği demeyin.
Ben bir memur olarak asla hayal edemeyeceğim isteğime kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Öyle mutluyum ki sizinle de paylaşmak ve özellikle tereddüdü, kaygısı olanlara yardımcı olmak istedim. Evet nasip böyle oldu. İlk mesajım bu ama emin olun son olmayacak ve hatta başka forumlarda da aktif olacağım. (Orijinal yemek tariflerimi bekleyin mesela). Konumuza dönelim. Ben popo, basen ve bel slimlipo ve aynı zamanda göğüs büyütme ameliyatı oldum. Sevgili Pussy özellikle sen hiç bekleme kararını ver. Çünkü benim doktorum Coşkun Levent Taşçı. Başka kimseyle görüşmedim çünkü içim çok ısınmıştı. Superplast'ta ameliyatımı oldum. Her şey öyle kolay oldu ki. Önce "Benim burda ne işim var" diye tedirgin bir şekilde gittim görüşmeye. Sonuçta ben sosyete güzeli veya sanatçı falan değilim. Ama kapıdaki personelden tutun, asistanları ve hemşireleri (güzel sesli Şebnem hanım, tatlı Esra hanım, müşfik Solmaz hemşire, hoşsohbet Nebahat hemşire, kat görevlisi Sevgi hanım, dünya tatlısı Anestezi uzmanı Aysun Hanım ve elbette ki sevgili doktorum düşüncemi değiştirdi. "Emin ellerdeyim" dedim.
Kimseyi yadırgamadan, herkesin bünyesine en uygun işlemi, kandırmadan, oyalamadan planlıyor. Doktorumuz gördüğüm kadarıyla mesleğine aşık. Her gün ameliyatı oluyor. Deneyimleri başka birçok doktordan fazladır diye düşünüyorum. Bunca yoğunluk içinde akşamları yatan hastasına uğramadan evine gitmeyecek kadar da düşünceli.
Ben tek başıma gittim. İstanbul'u hiç bilmem. Ama refakatçi eksikliği hiç hissetmedim. Dediğim gibi personel çok ilgili. Doktorumun insanlara insani şekilde yaklaştığını, para için onaylamadığı işlemi asla yapmadığını sizlerden okumuştum. Kendim de görmüş oldum.
Ameliyatım 4 Temmuz'da oldu. Bir gece hastanede kaldım. Drenlerden çok korkuyorsunuz ama onlar olmasa işimiz daha kötü. Hem merak etmeyin çok fazla acımıyor. Birkaç gün kas gerginliği ağrım oldu. Ateşim çıkmış gibi de hissettim. Ama o kadar.
Ameliyattan çıkınca başıboş kalmıyorsunuz. Doktorunuz her fırsatta size uğruyor. Bu çok güzel. Ömür boyu dua almak böyle bir şey olsa gerek. Çünkü ben ömrümce dua edeceğim emeği geçen herkese.

gecmisolsun vede hayirli olsun yeni gosuslerin cnm nekadara yaptirdin ucretini paylasirmisin.brnde dr arastirmasi asamasindayim

canım kendisinden randevu al (ücretsiz) ve belirtmek isterim bazıları gibi on dakikada başından atmıyor sana tam yarım saatini ayırıp en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. ücreti de anlaşırsınız zaten. muayenehanenin üst katı hastane. yani her an sana ulaşıyor, sen ona ulaşabiliyorsun, bu ameliyat sonrası için çok büyük bir avantaj. emin ol anestezi uzmanı Aysun hanım gibi dünya şekeri biri olunca da heyecan falan kalmadan giriyorsun ameliyata. Bugün benim 7.günüm ve sadece gerginlik hissediyorum. Çünkü doktorum son teknolojiyi kullanıyor. ben neye yaradığını pek bilmiyordum ama anlattı. sana da anlatır. kendisini görünce seveceksin, güveneceksin zaten canım. hayırlısıyla atlat sen de inşallah

Arkadaşlar her geçen gün daha da iyiye gitmek öyle mutlu ediyor ki beni. Tek derdim korse, o da fazla rahatsız etmiyor. Hem iyi yönü de onun yüzünden istesen de fazla yemek yiyemiyorsunuz :) Yaptırmayı düşünenler hiç beklemesin. Gelişmelerden haber veririm.

Arkadaşlar, ben gerçekten çok iyi bir tercih yapmışım dedim bugün yine. Çünkü doktorum çok yoğun. Reklama ihtiyacı yok. Her yerden hastası var. Bu yoğunlukta bile aradığımda her an ulaşabiliyor, kendisine danışabiliyorum. Üstelik telefonu açarken "yine mi hasta arıyor" diye bir edayla açmıyor telefonunu. Gayet samimi şekilde cevap veriyor. Anlayacağınız ameliyat kadar sonrası da önemli elbette. şimdi dua ediyorum ki bünyem problem çıkarmasın da çabucak iyileşeyim kapsül falan olmasın. hepimiz mutlu oluruz inşallah.

merhaba arkadaslar... oncelikle butun operasyon geciren arkadaslarimiza cok gecmis olsun... ben baya bir depresyon geciriyorum yurt disindayim arastiriyorum aslinda suan benim sorunum bacaklarda kiloyu ordan aliyorum ve cok mutsuzum artik uykumdan uyanip agladigim bile oluyor bu son zamanlar.. spora gitim ama o bolgeden cok kaybedemiyorum ic bacaklar baldirlar dan lipo olmayi dusunuyorum.. istanbula gelmem gerekiyor zaman kisitli da olsa kafaya koydum ama kimi bu konuda secmem lazim kararsizim bana yardimci olabilecek arkadaslar varsa cok memnun olurum canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…