Bir kız kardeşimize hayırlı evlilik için...

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Annemin arkadaşının kızına hayırlı bir evlilik için 10.000 tane YA FETTAH okumak istiyorum arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim...
Kızın adı Melisa

3.000 tanesini ben alayım ablam, Allah kabul etsin inşallah

Aaaah aaynaa aaynaa kuzum. Rabbim o arkadaşımıza da hayırlı bir evlilik nasip eylesin. Aynı durumdayız demek. :KK43: Ben de kendime okuyayım 10 bin Fettah dualarım bitince, vardır bir hikmeti değil mi? Sen internetten mi araştırmıştın?

Bugün çok yoğunum, dua alamıyorum, hatta kendi dualarım için annemden yardım istedim ama yarın için yardımcı olmaya çalışırım inşallah.

Aaaah aaynaa aaynaa kuzum. Rabbim o arkadaşımıza da hayırlı bir evlilik nasip eylesin. Aynı durumdayız demek. :KK43: Ben de kendime okuyayım 10 bin Fettah dualarım bitince, vardır bir hikmeti değil mi? Sen internetten mi araştırmıştın?

Bugün çok yoğunum, dua alamıyorum, hatta kendi dualarım için annemden yardım istedim ama yarın için yardımcı olmaya çalışırım inşallah.
hayırlı evlilik için YA FETTAH zikrini 489 kez güneş doğmadan okuyun diyor bu zikir bitsin senin için okuyalım :KK66: tek okuma beraber okur bitiririz

ay tabii gerçekten ben senin için açarım konuyu okuruz hep beraber bu konumuz yarına biter zaten :KK66:

Rabbim hepimizin dileklerini gerçekleştirsin canım, düşünmen, söylemen yeter. Bazen çok çekiniyorum dua edildiğinde, hepimizin nice dertleri var belki de. Benimki de dert mi diyorum. Emek çalmak, hak çalmak istemiyorum. Bir de bugün biraz düşük moddayım sanırım, hem de çok yoğun. Rabbim gönül ferahlığı versin. Ben akşama işim erken biterse ve Fettahlar bitmemiş olursa yardımcı olmaya çalışacağım arkadaşımıza. Ben iyi anlarım arkadaşımızın sıkıntısını, yalnızlığın ne demek olduğunu. :KK61:

Rabbim hepimizin dileklerini gerçekleştirsin canım, düşünmen, söylemen yeter. Bazen çok çekiniyorum dua edildiğinde, hepimizin nice dertleri var belki de. Benimki de dert mi diyorum. Emek çalmak, hak çalmak istemiyorum. Bir de bugün biraz düşük moddayım sanırım, hem de çok yoğun. Rabbim gönül ferahlığı versin. Ben akşama işim erken biterse ve Fettahlar bitmemiş olursa yardımcı olmaya çalışacağım arkadaşımıza. Ben iyi anlarım arkadaşımızın sıkıntısını, yalnızlığın ne demek olduğunu. :KK61:
ay olur mu ben de zamanında hayırlı bir evlilik için ay kendime ne dualar ediyordum evlilik de nasip kısmet her genç kız yuvasını kurmak ister kimsenin hakkını çalmazsın olur mu öyle şey zaten önemli olan gönüllü okunması yoksa zorla kimse kimseye dua etmez hele ben de etmem yani:KK70: ama inan şurada çevremdeki insanlardan insanlar bin kat daha samimi herkes dertdaşının halinden anlıyor yoksa ben yakın arkadaşlarıma da bebek konusunu açıyorum da duymamazlıktan geliyor boşversene...
neden yalnızmışsın canım biz varız yaa aaa :KK70: yalnızlık ALLAH'A HASTIR...O TEKTİR biz asla tek olamayız da yaşayamayız da eksik olan ve birine ihtiyaç duyarak yaşayan öyle yaratılmışşız...
senin için de yarın konu açarım ben :KK70: hehe sana sormama gerek yok ben isterim açarım :KK66:

Ben de 1000 tane okuyacam kız arkadasiniza
abla sonra yine haber verecem bitirince alicam

ay benim cimcimelerim hemen ablasına yardıma gelmişler :KK70:

X