Bir Kardeşim İçin Siz Dostlardan Dua Bekliyorum

Arkadaşlar allah hepinizden razi olsun yardimlariniz icin cokk cokk tesekur ederim :))) hakkinizi helal edin en cokta aaynaa canim sennn senide ugrastiriyorum
yok canım benim sakın öyle düşünme ben severek ilgileniyorum sizler sevinirseniz inşallah bizler de seviniriz herkes dua da yaparsa iyilik de yaparsa kendine...sen bir sevinirsin ben de bin belki bunun sevabı yeter bana benim de belki muradım hayırlarla bana gelir düşüncesi de var insan oğlunda emeksiz ekmek olmaz ve tatlı da olmaz gönlünü ferah tut ALLAH RAZI OLSUN DOSTLARDAN...

yardımcı oldunuz çok sağolun sizi etiketledim geri çevirmediniz
Rabbim imkan verdiği sürece, elimden geldiğince yardımcı olurum tatlım. Rabbim duası kabul olan kullarından eylesin inşaAllah hepimizi

İnsallah canim rabbim gönlündeki tüm muradini sana ennn ennn ennn güzel sekilde nasip etsin
Helal-i hoş olsun canım. InşaAllah Rabbim sıkıntılarını gidersin tez vakitte ♡
amin canim inşallah allahim sizede dert tasa vermesin

Allah razı olsun canım. Üzülme. Allah var, dert tasa gam keder yok
Sendende canim :) allahim büyük hepimizin dualarini en güzel sekilde verir inşallah :)

kesinlikle bu duaları okumak nasipse inşallah muradının sana gelmesi de nasip olur gülüm hayırla inşallah amin
İnsallah güzelim :)) sayende daha cok inanir oldum :))

kesinlikle bu duaları okumak nasipse inşallah muradının sana gelmesi de nasip olur gülüm hayırla inşallah amin
Allah razı olsun canım benim inşaAllah. Hepimizin muradını kabul etsin Rabbim Şu an gözlerim doldu, öyle duygulandım ki... Tedavi görüyorum bebek için, tedavimin ortasında sayılırım, yürekten Amiiiiiinn diyorum. Kulun kula ettiği dua daha makbuldûr derler, Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaAllah

cümlemize inşallah canım benim ben de tedavideyim ilk aşılamam nasip olursa bu adetimde yapılacak 3 senedir bekliyorum inşallah sen de sevinirsin hayırlarla sağlıcakla evladının gelme zamanı gelmiştir müjdeleri de verirsin bizlere ben her yere yazacağım hamileyim diye

inşaAllah Rabbim nasip eder canım bizlere de anne olabilmeyi ♡♡♡ Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Kimin ne dileği varsa kabul etsin inşaAllah

Ayy canim allah sana anneligi tadirir insallah tabiki tüm anne olmayi isteyenleri evlatla ödüllendirir insallah rabbim :) aynen öyle canim kulun kula ettigi dua daha makbul :)
ALLAH VAR GAM YOK...

Ikinizden güzel haberler bekliyorum hanimlarrr bol bol dua etcem hamis olunda bebisleri sevelim diye
inşaAllah Rabbim nasip eder canım bizlere de anne olabilmeyi ♡♡♡ Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Kimin ne dileği varsa kabul etsin inşaAllah
Amin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…