Bir kac kez korunmadan hamile kalabilirmiyim bu ilaclarla yardim

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
BEN BITKISEL DR A GITTIGIMI SOLEMISTIM VE BU DR YUMURTLAMA ILACI VE RAHIMI GUCLENDIREN BIR ILAC VERMIS BANA 25 DE ADET GUNUMDU ADET GUNUMUN ILK GUNUNDEN ITIBAREN BASLADIM BENDE PKOS FALAN YOKMUS TUM DRLARDA OLE DEMISTI TROID VE HORMON BOZUKLUGU VARDI AYRICA KARACIGERIMDE SORUN OLDUGU ICIN ADET OLAMIYORUM DRDA BU ILACLARI VERDI ZATEN BIZE MUTLAKA 3 AY KORUNACAKSINIZ DEDI SIMDI ADET GUNUMDEN SONRA YALNIZCA 1 KERE KORUNAMAMISTIK SIMDI BU ILACLAR YUMURTLAMAYI VE DIGER HORMONLARI DUZENLEDIGI ICIN BIR KEREDEN BISEY OLMAZ HERALDE HAMILE KALMAM DEGIMI 1 KEREDEN ZATEN HAMILE KALAMIYORDUM HEMEN MI KALICAM DR KORUNUCAKSINIZ DEMISTI BIR KERE KORUNAMADIK NEYSE SONRA SIMDI NEDENDIR BILMEM AKINTIM BASLADI GOGUSLERIMDE HASSASLASTI AZAR AZAR ACIYOR BAZEN ALTTAN SANCI GIRIYOR SANKI ARKAMDAN VE KARNIMA SANCI VERIYOR BAZEN SU GIBI AKINTIM OLUYOR BAZEN FAZLA BAZEN AZ BU SANCI DEDIGIM HER ZAMAN OLMUYOR AMA HEMENDE HAMILE KALAMAM ZATEN DEGILMI KIZLAR SUPHELENMEYEYIM BOSA COK SAOLUN SIMDIDENa.s.

canım çok istersin bi türlü olmaz...

istemezsin bakmışsınki hamile kalmışsın... 1 kere bile olsa farketmez hamile kalabilirsin... bence bi kan testi yaptır her ihtimale karşı...

simeray saol ilgilendigin icin canim zaten hamile kalamiyordum diye rahat davraniyorum bilmiyorumki ilaclarda yariyor simdi cok erken adet gunum geceden gitmem ama cokta supheli deyilim olurmu acaba diye dedim bakalim hayorlisi neyse o olsun artik

canım 1 kere bile olsa hamile kalmış olabilirsin heleki yumurtlama gününe denk geldiyse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…