Bir insirah allah rızası için

Eş gidebilecek yerleri yazdık daha çok mardin de var ığdır ilçeleri ardahan ilçeleri erzurum falan vardı ben çok net bilmiyorum eşim daha çok biliyor
Zaten çok kötü yerleri yazmamissiniz. İnşallah tercih ettiğiniz yerlerden çıkar.

Evet kötü yer yazmadık ama tercih etmediğimiz yerden de çıkabilir şu 10 sene dolsa da istifa etsek vallahi

İlk doğusu olunca biraz şüpheli tabiki. Ama belli de olmaz. Zaten bu sene doğuya alımlar oldukça fazla malum bir sürü şehit olduğu için. :KK43:
Rabbim gönlünüzden geçen yeri verir inşallah canım

Allah razı olsun canim
Müsait olduğunda 1000 Tebbet 1000 İzace okuduktan sonra; Rabbim X'e (kimse niyetleneceksen, kendine olur eşine olur) kötülük edeni (isim vermeden) sana havale ediyorum dersen; inşallah kötülükler bıçak gibi kesilirmiş.

Müsait olduğunda 1000 Tebbet 1000 İzace okuduktan sonra; Rabbim X'e (kimse niyetleneceksen, kendine olur eşine olur) kötülük edeni (isim vermeden) sana havale ediyorum dersen; inşallah kötülükler bıçak gibi kesilirmiş.
İnşallah canım izinli olduğum bir gün deneyim hepsini ben okumasam olur mu yoksa hepsini ben mi okumaliyom

İnşallah canım izinli olduğum bir gün deneyim hepsini ben okumasam olur mu yoksa hepsini ben mi okumaliyom
Yok başkasıyla beraber okuyabilirsin ama sayılar karışabilir. Ara vererek okuyabilirsin canım. bir gün Tebbeti ertesi gün izaceyi.

X