Bir insirah allah rızası için

yumiti

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
4.161
2.714
Arkadaşlar eşimin tayini doğuya çıkacak lütfen eşimin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagumz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etmesi için bir insirah okur musunuz

yumiti yumiti mazeretim bittmişti ama yine gelmiş..ben gece okuyacağım temizlendikten sonra canım. Sen de bol bol Tebbet oku.

yumiti yumiti mazeretim bittmişti ama yine gelmiş..ben gece okuyacağım temizlendikten sonra canım. Sen de bol bol Tebbet oku.
Tamam canım. Sende arkdaslarini etiketler misin ne kadar çok okunursa o kadar iyi de mi bir de tebbet neden fazilet nedir canim

Arkadaşlar eşimin tayini doğuya çıkacak lütfen eşimin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagumz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etmesi için bir insirah okur musunuz

okudum
Rabbim hayırlı olanı nasip eylesin..

Canim okurum ama bana etiket bildirimi gelmedi tesadufen gordum.
Digerlerinede gitmemis olabilir, soyliyim dedim.

10 tane inşirah okudum canım sizin için.
Biz de doğudayiz kötü düşünme canım. Dogu olup da bu lanet olayların yaşanmadığı yerlerde var umarım oraya çıkar tayininiz

X