bir hafta gecikme ama tek çizgii :((

sevcanyk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
744
1
bir haftadır adet olmuyorum olacak gibi de değilim sanki.. gebelik testlerine göre hamiş te değilim.. kan testi yaptırmak ta zor geliyor boşa umutlanıcam diye... offf! ben hemen anne olmak istiyorum.. Allahım bu duyguyu tatmak isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah...

bende 3 aralıkta olmam gerekirken 18 aralıkta oldum, ki normalde gecikem olmaz hiç...bu sürede 3 idrar testi yaptım, negatifti tabi..ama bi umut bekledim

bir haftadır adet olmuyorum olacak gibi de değilim sanki.. gebelik testlerine göre hamiş te değilim.. kan testi yaptırmak ta zor geliyor boşa umutlanıcam diye... offf! ben hemen anne olmak istiyorum.. Allahım bu duyguyu tatmak isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah...

canım İnşallah hamişsindir. idrar tahlilinde geç döllenme olunca çıkmayabilir. herşeyi göze alarak ya kan tahlili yaptır. ya da bekle bir kaç gün sonra idrar tahlilini tekrar dene. hadi hayırlı haberlerini bekliyorum. :KK16:

Son düzenleme:
canım İnşallah hamişsindir. idrar tahlilinde geç döllenme olunca çıkmayabilir. herşeyi göze alarak ya kan tahlili yaptır. ya da bekle bir kaç gün sonra idrar tahlilini tekrar dene. hadi hayırlı haberlerini bekliyorum. :KK16:

bende 3 aralıkta olmam gerekirken 18 aralıkta oldum, ki normalde gecikem olmaz hiç...bu sürede 3 idrar testi yaptım, negatifti tabi..ama bi umut bekledim

ne zormuş bu durumu beklemek daha ilk ayımda umutsuzluğa kapıldım her gün netten bakıyorum vücudumda değişiklik arar oldum... inşallah hayırlı haber veririm inşllah..

bende aynı senın gıbıyım 18 ınde olmam gerekıyodu olmadım kasıgım ve belım agrıyo ama hala bırsey yok. aksam dayanamadım ıdrar testı yaptım negatıf cıktı herzamankı gıbı. neysekı senın ılk ayınmıs ınsllah ılk ve son ayın olur bızım kadar beklemezsın. rabbım yar ve yardımcın olsun. umarım hamılesındır.

ii geceler arkadaşlar benimde bi sorum olucaktı adetim biteli 4 gün oldu eşimle korunmuyoruz ama 3 saat önce kavga ettık ve belime tekme attı ama hızlı değildi sıyırdı 1 saat sonra karın agrım oldu ve iç çamasırıma kahverengi ve hafıf kan pıntısı geldi şu an hala karnımın içi sızlıyor düşükmü bu acaba

cnm been 13 gun sonra idarda ögrendim 2 gun arayla test yapmama rağmen ama 12.gun kanda öğrenmiştim adet olana kadar umut kesme

cnm been 13 gun sonra idarda ögrendim 2 gun arayla test yapmama rağmen ama 12.gun kanda öğrenmiştim adet olana kadar umut kesme

hayırlısı olsun bugün de olmadım ve agzımın içinde tuhaf bir tat oluştu ya boğazım şişecek o yüzden,ya da metalik tat denilen şey bu! offf psikolojim bozuldu... adeti beklicem bakalım...

sevcanyk ıncır ye tatlım 2 gune adet olursun..hamılelık şüphen varsa bıle sorun değil cok faydalı..kafana takmamaya calış ve başka seylerle mesgul olmaya bak..!
tamamen psıkolojık oyuzden beklemıyormuş gıbı takıl.. :))) ben oyle yapıorum..ve sonra aa bugun ayın kaçı derken bı bakmışım adet oluvermişim !!!

çok acele etme, paniğe de kapılma.Daha ilk ayın.Aylar geçebilri hamile kalman için (bizler gibi) o zmana direnmeye gücün kalmaz.ki ben birde gebelik geçirmeme rağmen 13 aydır hamile kalamadım.strese sokma kendini, belk hamilsindir test göstermiyodur, bu ihtimalde var.

çok acele etme, paniğe de kapılma.Daha ilk ayın.Aylar geçebilri hamile kalman için (bizler gibi) o zmana direnmeye gücün kalmaz.ki ben birde gebelik geçirmeme rağmen 13 aydır hamile kalamadım.strese sokma kendini, belk hamilsindir test göstermiyodur, bu ihtimalde var.

çok haklısınız... burda yazarak hem rahatlıyorum hem de daha da strese giriyorum sanki... beklemedeyim.. dediğin gibi daha ilk ay deyip moral bozmamam lazım.. eger bebeğim varsa da bir cok kişiye de ümit olucam inşallah... Allahım isteyen herkese versin yavrusunu inşallah...

sevcanyk ıncır ye tatlım 2 gune adet olursun..hamılelık şüphen varsa bıle sorun değil cok faydalı..kafana takmamaya calış ve başka seylerle mesgul olmaya bak..!
tamamen psıkolojık oyuzden beklemıyormuş gıbı takıl.. :))) ben oyle yapıorum..ve sonra aa bugun ayın kaçı derken bı bakmışım adet oluvermişim !!!
teşekür edrim canım deniycem sevgiler...

bugün de olmadım test yapmaya da cesaret edemedim hadi hayırlısı bakalım ablam rüyasında hamile görmüş beni... şuan değilsem de kısa sürede olmayı diliyorum.. benle beraber tüm isteyenler de inşallah!!!

X