Bir hafta boyunca...

tekderdikilosu

B:1.63 Bş:64,5 G:61 H:55
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
89
163
Selamlar kızlaaar
Hepimizin olduğu gibi ben de kilo vermek için uğraşıp didinenlerdenim. Yaz boyu kilo verip bi kaç haftalık tatilde bir kısmını almış(kiloda çok değişim yok vücut yağlanmış) şimdi tekrar başlamış fakat düzen oturtamayan bir mutsuzum. Kısa sürede verilen kiloların sağlıksız olduğunu düşünenlerdenim fakat şunu sormak istedim yarından itibaren diyetime sıkı bir şekilde başlasam ve sabah akşam 3 millik leslie yapsam bir hafta sonunda ne elde ederim? Ya da bu durum vücudumu çok mu yorar hasta mı olurum? Dışarda yürüme ve spor şansım yok evde durmak zorundayım bu ara hatta gün içinde 3x3 leslie bile düşündüm diğer egzersiz hareketleriyle. Bana olumlu ya da olumsuz geri dönüş yaparsanız, bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

Spora alışık bir bedene sahipsen yormaz .. ben sabah akşam toplamda 3 saat interval kardiyolu uzun zaman geçirdim .
ama dediğim gibi kaslarının alışık olma durumuna bağlı bu biraz .

Kilo için de diyebileceğim , metabolizma hızını bilemiyorum ama genel kanı çabuk gelen çabuk giderdir..yani oturmuş yağları , senelik kiloları vermekten zorlanabilir bazı bünyeler .
yeni tatil kiloların ne kadar bilemiyorum ve tabii kilonu da ... ama ilk hafta için geçerli olmak kaydıyla hafta da 2 kg üzerini düşünme bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…