Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bir günde argan yağı mucizesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
saçı hergün yıkamak sağlıklı bir davranış değil saçlar için.saçın yağada ihtiyacı var. saçı bir gün yıkayıpb,rgün yıkamamak en doğrusu. saç uçları için işe yarıyor mu ?

Kızlarr avonunun mavi şişedeki argan yağlı saç serumunu öneririm çok methini duydum ama ilk kez kullandim saclarima çok iyi geldi sürekli almayi dusunuyorum

Kızlar ben Nature's markanın argan yağını kullanıyorum, hem çok besleyici hem de gerçek saf argan yağı. Ondan önce aktardan ucuza aldıklarım gerçekten bu kadar etkili değildi

Argan yağı gerçekten mucizevi bir etkiye sahip bence. Saçım için kullanıyorum. Saçımı kuruttuktan sonra (hafif nemli bırakıyorum) saç uzunluğuna göre bir miktar argan yağını saçıma sürüyorum diplerinden uzak tutuyorum uçlara doğru yediriyorum. Durulama bile gerekmiyor, sonuç iyi süper hatta :) umarım sizlerde memnun kalırsınız
Saç diplerine bile faydası varmış bende aktardan aldım orda söylediler.. saç diplerine masaj yapıp tüm saça yedirdikten sonra sıcak havluyla sarıp 1 saat bekletmek yeterli oluyor muş saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırıyormuş.. :) bende öyle yapıcam..

Saç diplerine bile faydası varmış bende aktardan aldım orda söylediler.. saç diplerine masaj yapıp tüm saça yedirdikten sonra sıcak havluyla sarıp 1 saat bekletmek yeterli oluyor muş saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırıyormuş.. :) bende öyle yapıcam..
Keratin kullanan varmı peki aranızda? Keratinde böyle kullanılıyor,ama her ne zaman kullansam saçlarım sertleşiyor bi faydasını görmedim,ya siz?

Keratin kullanan varmı peki aranızda? Keratinde böyle kullanılıyor,ama her ne zaman kullansam saçlarım sertleşiyor bi faydasını görmedim,ya siz?
Yok ben keratin kullanmadim hic ama argan yagini anlattigim gibi yaptim bizzat uyguladim basimda saatlerce tuttum yikadigimda inanilmaz yumusakti saclarim ve resmen sac derim nefes aliyo gibi hissettim saclarim kalinlasti sanki elime aliyorum gur kalin hissediyorum.. Sacimin uclarinada karisik yag bakimi yaptim cam terebentin ceviz, findik, susam, badem ve defne yapragi yagi surdum hepsi karisik sac bakim yagi var hazirda.. Bi guzel uyguladim diplere argan yagiyla masaj yaptim cok iyi geldi saclarima tavsiye ederim kizlar.. :KK66:

natural herps markasının argan ve keratinli şampuanını kesinlikle tavsiye ederimm muhteşem bir ürün tatillerde yanıma almayı unutmacağım şeylerden:)

Evet argan yağı iyi geliyor özellikle aktarlardan alınan saf argan yağları, ama ayrıca size önerebileceğim sadece şampuanınıza kırarak banyoda uygulayabileceğiniz Evin Ampul var. Evin Ampul Eczanelerde satılıyor, saç için gerekli olan E vitamini içeriyor ve içerisinde zeytinyağı var.

Evet argan yağı iyi geliyor özellikle aktarlardan alınan saf argan yağları, ama ayrıca size önerebileceğim sadece şampuanınıza kırarak banyoda uygulayabileceğiniz Evin Ampul var. Evin Ampul Eczanelerde satılıyor, saç için gerekli olan E vitamini içeriyor ve içerisinde zeytinyağı var.
Onu kullanıyorum ve banada doktor önermişti,bepantene ve evin ampul ikisini kırıp şampuana karıştırıyorum,haftasonuda sadece kırıp saç diplerime uyguluyorum ,uzatıcağını söylemişti aynı zamanda

Onu kullanıyorum ve banada doktor önermişti,bepantene ve evin ampul ikisini kırıp şampuana karıştırıyorum,haftasonuda sadece kırıp saç diplerime uyguluyorum ,uzatıcağını söylemişti aynı zamanda
bunu ben de deneyeyim, mantıklı geldi :KK66:

Ben de chı argan yağı kullanıyorum. şu an 3. hafta oldu. gerçekten yumuşak ve sağlıklı görünüyor saçlarım. umarım işe yarar

kızlarr bişey sorucam argan yağı veya zeytinyağı kullanmak istiyorum bende ..ama arındırmak zor olmuyo mu yağı saçtan ??
Ben banyodan sonra nemli saçıma birkaç damla sürüyorum uçlarına elimle iyice yediriyorum. sonra tarıyorum, normal şekilde kurutup şekil veriyorum. Hiçbir şekilde yağlı görünmüyor. Sanırım saç hepsini emiyor. 3 haftadır saçlarımdaki kırıklarda epey düzelme var. En önemlisi de yumuşacık ve canlı görünüyor. chi argan oil diye bir ürün.

Ben geçen yaz pantenein argan yağını kullanmıştım denizden çıktıktan sonra saçlarıma sürüp tarardım duş aldıktan sonra inanılmaz parlak yumuşacık oluyodu saçım deniz saçımı sertleştiriyordu ama pantenin argan yağı çok iyi gelmişti zaten birtek yazın kullanıyorum ben bunu deniz saçımı aşırı sertleştiriyor çünkü bakalım yaza tatile gidicez kısmetse tekrar alıcamm denizden sonra saçlara bakım şart oluyo :KK39:
Pantenin argan yağını ben de kullanıyorum.. gerçekten saçlarımı yumuşacık yapıyor . Banyodan sonra ıslak saçıma uyguluyorum. Taramayı kolaylaştırıyor . Saç kremine bile ihtiyaç duymuyorum :)

Pantenin argan yağını ben de kullanıyorum.. gerçekten saçlarımı yumuşacık yapıyor . Banyodan sonra ıslak saçıma uyguluyorum. Taramayı kolaylaştırıyor . Saç kremine bile ihtiyaç duymuyorum :)
Bal bidonum bide denizden çıktıktan sonra saçlarına sık tara kurumaya bırak muhteşem oluyo ben çok faydasını gördüm pantene'in argan yağından :)

Bal bidonum bide denizden çıktıktan sonra saçlarına sık tara kurumaya bırak muhteşem oluyo ben çok faydasını gördüm pantene'in argan yağından :)
Argan yağı gerçekten tartışmasız çok güzel bir bakım yapıyor, özellkle de katkısız argan bulan daha da fayda görüyor. Hele argan bakım öncesinde saçına onarıcı etki isteyenler için katkısız keratin sürülürse harikaların harikası saçlarda düzelme ve güzellik oluyor.

ben pantenin argan yağını kullanıyorum da sizin kullandığınız hangısı

X