Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Canım Allah bağışlasın ticker a yeni dikkat ettim. Pek küçükmüş seninki de şimdi kendi kedime katı yumurtayı nasıl yedirecek ki dedim. Eziyor olmalısın sanırım..
Bu dönemler güzel de yürüme ve yürümeme arasında olduğu zaman sıkıntılı oluyor biraz.bizim de 3 yaşında olacak bu yaz. Daha güzel olacağını hayal ediyorum. Artık aklı eriyor ya her şeye… bir an önce yaz gelsin istiyorum.

yazık yaa resminizi çekecektir Allah bilir, onların boynunda birer makina dağı taşı çekiyolar

naapsın adamlar kendi memleketlerinde böyle yaşanmıyorki. gözünü seveyim bizim memleketin.
ama hayat ev hanımlarına güzel orası ayrı. biz çalışanlar bi hsonu çıkıyoruz onda da kalabalıktan trafiktan bunalıp ya zehir oluyor yada sşnir olup dahada çıkmıyoruz. kanun çıkarılsın hiçi ev hanımları hsonu çalışanlar çıksın sokaklara kalabalıktan bişi anlamıyoz yaaaa

adam bıze yaşlı dedıyaa ben buyuk sanıyordum onu demek bızden gençmiş

olabılır aslında 83lüyüz topiği

yok yine büyük bizden hem de 10 yaştan fazladır :)

NEMESİS bence bırak oteli falan kaplıcaya gidin siz..babaannem 50 yaşında hamile kalmış babama,hem de kaplıcaya gittikleri gün

sıcak su falan derken bi gevşemiş rahatlamış bunlar 9 ay sonra babamı kucaklarına almışlar :103:

Yeni kredi çekeceğim ama yeni kredi çekmek için bunun ödenmemiş taksitlerini ödemem lazım dedi.

Of bilemiyorum ya.

En nefret ettiğim durum para durumu.

Ödemesine öder gibi geliyor, çünkü bir ara bizden internet kullandılar, faturanın yarısını onlar ödedi hep gününde getirdi parasını.

kahkaha attım şu anda,tipimiz de benziyo mu bare demin yazdım özelliklerimi

ECD borç olayı biraz karışık bi durum..yani ben olsaydım hemen tamam diyemezdim sanırım.

Bende eşime sordum, sen ne dersin dedim, eşimde isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara, hem zorda kalmasa sana minnet etmezdi dedi.

En iyi sen bilirsin tanırsın canım ama elden verme havake yap mutlaka. Hatta açıklama kısmınıda komşuma borç diye adlandır :)

aynen öyle boynunda asılıydı..
çıkardım pençelerimi ..sen git dişin gelsin dedim

keşke dillerini bilsekte aynen öyle desek başına bitane yazma bağlıcaksın yanınızda dursun işte

ben pijamalarımı çıkartmaya kıyamıyorumki haftasonu, oryamı gitsek burayamı gitsek amaaaaan oturup yapboz yapalım diyoruz

Yıllardır özenle koruduğumuz seyi aldın bizden merdaliii

arkadaşlarıma diyorum yanıma gelin Batmana diye herkesin bi bahanesi var ama dedim olurda şark dönüşü İzmire falan gidersem gelmek için yarışırsınız o zamanda ben kabul etmicem

ahaha çook haklıısn, batıya gelsen varya her hafta sonunu kitlerler :) O zaman da ben uygun değilim burda yenir arkadaşlarım var de nemesiss:)

Bende eşime sordum, sen ne dersin dedim, eşimde isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara, hem zorda kalmasa sana minnet etmezdi dedi.

iyi dmeiş canım eşine. ne hallere düştük ya 20-30 yıl içinde. birinin para istemesinden korkar olduk geri vermeyecek diye. insanlık komşuluk öldü gitti.. internet parası gibi dediğin ufak şeylerde insan belli eder kendini. inşallah geri ödemede sıkıntı yaşamazda sizde verdiğinize pişman olmazsınız.

Yahu ne parfümmüş arkadaş, 1 tane bayan sorduysa adını 3 erkek sordu, bir erkeğin bayan parfümü adını sorması çok tuhaf değil mi ya?

Arıza bi adam var bizim burda çalışan
O musallat oldu da gelemedim kızlar

Birşeyi 10 kere anlatır
Herkesi kendi gibi kıt sanıyo kanımca

işte diyom ben kanun çıksın die. artık istanbula sığamaz olsukk

paracıklar feda olsun yeğenime ama olmaz,hele bi doğur kanarya adalarına yollıycam seni benim bebişleri de veririm sana ohhh sen sağ ben selamet

kadesa daha bi 3-5 yıl geri dönüş parası yollamazsın herhalll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…