Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Allah razı olsun onlardan, işin içine girince maddi bişey beklenir diye uzak duruyolardır safi çene yapacakları karışacakları bişey olsa herkesten önce atılırlar

Eşimle sesli olarak bunları çok konuşmadım nemesis küçük hesapların yanında sinek küçükde mide bulandırıyor aslında.
Ama bende gelinlik yada insanlık görmezler sesimi bile hasret bırakıyorum gerekmedikçe konuşmıuyorum insanlığı hak etmediler şimdi.
Yanlış anlaşılmasın markalı ürünlerden bohçalar hazırladım onlara diğer gelindne kendi gelinlerinden görmediklerini yaptım yapardım da ama insan olmadıklarını gözüme soktular,
Sen sağ ben Selamet şimdi.

canım söyle sende, ya yüzlerine söyle ya da eşine söyle, ama bence olay anında direk yapıştır aa olurmu bak ben abinle geldim sende eşinin ailesine gitmelisin de, yok sizde adet buysa ben de gelmiyim de

Hahahaha benim kayınvalidemde hiçbirşey vermedi el öpmeye, ne düğün nede nişan bohçasıda göndermedi, eşime 1 yastık yada 1 yorgan bile vermedi, tamaman boş boştu.

Halada öyle.

Görgü bilmiyor desem, geçen sene kardeşinin kızı evlendi gitti çeyizlik eşyasına ütü masası aldı.

Ben ev aldım dediği aynen şu, sen benim aldıklarımı beğenmezsin diye bişey almadım.

canım söyle sende, ya yüzlerine söyle ya da eşine söyle, ama bence olay anında direk yapıştır aa olurmu bak ben abinle geldim sende eşinin ailesine gitmelisin de, yok sizde adet buysa ben de gelmiyim de

görümce yanıma geldi dert yanıyor, valla ben geldim sizin yanınıza sende gitmelisin dedim, suratı 5 karış ayrıldı yanımdan :)

Allah razı olsun onlardan, işin içine girince maddi bişey beklenir diye uzak duruyolardır safi çene yapacakları karışacakları bişey olsa herkesten önce atılırlar

Çok konuşuyorlar her konuda, tabii o konularda da daha da çok, konuşmaları da hep can sıkına yönden, babama üzülmesem çoktan patlamıştım ama kimsesi kalmadı kendi ailesi yönünden, o yüzden susup siğneye çekiyorum.

yahu işte bu bi görgüdür inceliktir yaa
kardeşim geldiya bavulunu biaçtım gene bi dolu şey koymuş aman aman bişey değil bana pijama eşime çorap, tövbe yarabbim elim gitmedi demiyoda beğenmezsiniz ne biliyosun sen bi al bakalım

Aynen ya...

Evlenirken ev alınır mı hiç, o borcun altından nasıl kalkacaksınız diyenlere ben burdayım :)

Bize de dediler de, şimdi iyi yaptınız diyorlar..

Bizim ev borcu biteli çok oldu zaten.

Arabayı aldık, o bitti, üstüne bir de araba değiştirdik..

Hepsi borçla :)

görümce yanıma geldi dert yanıyor, valla ben geldim sizin yanınıza sende gitmelisin dedim, suratı 5 karış ayrıldı yanımdan :)

işte böyle net ve açık.ne hakediyorsa onu diyeceksin.içine dert etmeyeceksin.alınlar mı haksızlık mı yaptım demeyeceksin.

Ben ise bunlara rağmen geçen sene anneler gününde bile sokardım mağazaya ne istersen al ben öderim derdim (eşim burada da olsa almaz öyle benden başkasına hediye.:) ) o seçer beğenir bende alırdım.

Bundan sonra asla ama asla bir çöp almayacağım, işte burayada yazıyorum ALMAYACAĞIM.

Bizimkiler görgü biliyor ama kendi açılarından bakınca sadece.
Ceplerinden kuruş çıkacaksa görgü düşünmezler akrep var ceplerinde.

Onlar bana ve aileme yapmamalarına rağmen bir hevesle çok özenli bohçalar hazırlamıştım, 1,5 yıllık gelinleriyim gördükleri görecekleri o olur.
Çöpe atsam bile onlara iğnemi layık görmüyorum.. Kendileri etti kendileri buldu. Diğer gelinleri alsın insanlıkları paraları ona akıyor nede olsa :)

evet benimde saten ama korkuyorum hani onların pileleri sayılı ütüsü bozulursa ya beceremzsem diye düz sade benimki boncuk falan yok ama denemeden olmucak en kötü ihtimal aldığı m yere verir ütületirim artık

Kızlar bir sorunum var erkek arkadaşım aradı şimdi bilezik yaptı diye bahsettim daha almadık bileziği de alınca eve götürecekti ama şimdi vazgeçti bende kalmasını istiyor.Bir abisiyle yaşıyor, hadi o bir şey demese, almasa bile ne kadar maaş alıyor bu bunu yapabiliyorsa diye düşünecek, kimse bilmez ne kadar uzun süredir biriktirdiğimi, yanlış düşünecekler diyor? Hele diğer abim; karısıyla tencere kapak birbirlerini bulmuşlar hep ağlıyorlar fakiriz diye, herkesten evlendiklerinden beri maddi destek bekliyorlar sürekli, yengem kolundaki bilezikleri çıkardı verdi, ama eve alınan tv bile gözlerine battı, biz burda sıkıntı çekiyoruz onlar tv alıyorlar diye konuştular, bana da eskiden dokunduruyordu abim he deyip geçiyordum ama şimdi duyarsa abim, mutlaka ister evlenince yardım edememiştin diyerekten, vermezsem de ben kötü olurum, en iyisi bilezik sende kalsın diyor.:26:

işte böyle net ve açık.ne hakediyorsa onu diyeceksin.içine dert etmeyeceksin.alınlar mı haksızlık mı yaptım demeyeceksin.

Sebatiyecim acemiliğimi attım çok şükür hemencik kumaşlarını belli ettiler, yoksa onları memnun ve mutlu etmek için neler yapacaktım.
Rabbim beni seviyormuş erkenden uyandırdı.

Sebatiyecim acemiliğimi attım çok şükür hemencik kumaşlarını belli ettiler, yoksa onları memnun ve mutlu etmek için neler yapacaktım.
Rabbim beni seviyormuş erkenden uyandırdı.

aynen ben de hep aynı cümleyi tekrar ederim.

ama sen yine yüz göz olma.bizim olaylar çok trajik.

bana yaptıklarını çekmeden bu dünyadan gitmesinler diyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…