Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Ben de seni utangaç olarak düşünemiyorum nedense.. çekingen desem o da olmuyor…

İşte o yüzden dedim inanmazsınız belki diye :KK1:
Hak ta veriyorum

Arkadaş ortamında aktifimdir ama sevgili vs ince işleri svemezdim çekinirdim
İlk sevgilimle bu yüzden mi evlendim nedir :KK1:

ben seni sarışın hayal ediyodum, artık neye göre hayal ediyosam

yinede doğru hayal etmişsin orjinalım karakafa ama şimdilik masucuktan sarışınım kuaförler saoğlsun

aslında saçımı boyamamdaki sebepte oğlumu hiç bana benzetmıyorlar sarışın olduğundan

saçımı boyayalı bırıkı kişi çıktı sana benzıyordıyen :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bir konuda bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Benim eşim süpriz yapmayı çok sever, şimdi sayamayacağım kadar süprizler yaptı, hepside değişik ve birbirinden güzeldi.

Ama ben biraz süpriz özürlüyüm, evlendiğimizden beri süpriz yapmadım desem yalan söylemiş olmam.

Şimdi sizlerden fikir istiyorum, Allah nasip ederse Haziran ayında eşim gelecek.

Onu çok güzel ve değişik süprizlerle karşılamak istiyorum.

Ama aklıma hiç bişey gelmiyor.

5 yaşındaki kızım bile bu konuda benden daha çok fikir üretiyor.

Anneeee, bir sürü balon alalım içine not yazalım eve gelince ben babamla patlatıyım notları okuyalım.

Anneeee, bir sürü hediye alalım ayrı ayrı yerlere saklayağım babam onları bulsun gibi.

Hem kızımı eğlendirecek, hem eşimi mutlu edecek, hemde 8 yıldır yapmadığım süprizlerin yerini dolduracak fikirlere ihtiyacım var.

Özel mesaj gönderdim ben :KK17::KK17::KK17:

Gözün aydın, Allah analı babalı büyütsün
Ferhunde gelinle beraber bebek büyütürsünüz inşallah ama kızın olursa verme ona, dünür olma azcık cadıdır malum :KK1:

sağolasın canım
allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
doğru diyorsun şimdiden arkadaşlığımı kessem yeridir :KK53:

çok güzel başlamış yazarken oanları yenıden yaşıyor gıbısın kıtap okurken yaptığım gıbı gözumde canlandırdımda otobusten el sallama olayını falan çok duygusal çok masum gerçekten

aynen öyle oldu.eşim öyle çok kolay açılan biri değildir.o son dakka hamlesi oldu bizim için.

Beni küçük sanıyorlar genelde
Ben işte, okulda, arkadaş gurubunda aktifimdir ama biraz zaman geçmeli
Hemen atlamam hemen samimiyet kuramam

Küçük sandıkları için ve ben ortamı gözlemlerken de sessiz sandıkları için haksızlık yapmaya kalkan çok oluyo
Bi cinnet geçiriyorum herşey çözülüyo :KK1:
1 yıldır burdayım şimdi kimse bana çıt diyemiyo iş yerinde
Müdüre kadar giderim çünkü, biri bi haksızlık yapmaya kalkarsa..

Ama sevgili cart curt işlerini hiç bilmezdim
Bi de böye romantik sözler söyleniyo
Ben bişeyden çakozlamayıp saf saf kalıyorum ya
İşte o yanaklarımın kızardığı andır :KK1:
Tek o zaman masum oluyorumdur he bi de uyurken :KK53:

ve 10 küsür senedir evlisiniz dimi
birbirinden farklı gibi görünen insanlar daha uyumlu oluyo sanki, ama kv elti kayın falanda eşantiyon olmuş sana,hepimize olduğu gibi

evet maalesef.eşimin bana olan sevgisini görünce pek bir şaşırdılar, resmen çekemediler.böyle birini sevebilecegini bilseydik ( hal diliyle) dediler.alenen "biz doktor eczacı ayarlıyacaktık, birbirinizi buldunuz geçineceksiniz artık" dediler. hem de nişanda düğünde

Ben yeni duyuyorum
ekim annelerinde görüyorum ama belki muhabbet ettiği arkadaşları vardır sandım
Ben benimle alakası olmayan topiklere de girdiğim için :KK1: seni de öyle sandım Piskolata

Gözün aydın, Allah analı babalı büyütsün
Ferhunde gelinle beraber bebek büyütürsünüz inşallah ama kızın olursa verme ona, dünür olma azcık cadıdır malum :KK1:
ben onun şehrine taşınma planları yapmaya başladım bile:)

bende sarışınları hiç sevmezdım hele renkli gözlüleri kedı gıbı erkekmi olur derdım ama hayatımda hiç esmer bırınden teklif dahi almadım karşıma çıkanlar hep sarışın kumral arası renkli gözlüydü eşimde sarımtırak renkli gözlü şimdi oğlumunda altın saçlım sarısın biben kara kafa
aynı biz..bende siyah saçlıyım
eşim sarı..arkadaşıma anlattığımda sarışın diye Brad pit gibimi dedi:)
dedim eline su dökemez :KK53:

sağolasın canım
allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
doğru diyorsun şimdiden arkadaşlığımı kessem yeridir :KK53:
kurtulmazsın benden:21:

Beni küçük sanıyorlar genelde
Ben işte, okulda, arkadaş gurubunda aktifimdir ama biraz zaman geçmeli
Hemen atlamam hemen samimiyet kuramam

Küçük sandıkları için ve ben ortamı gözlemlerken de sessiz sandıkları için haksızlık yapmaya kalkan çok oluyo
Bi cinnet geçiriyorum herşey çözülüyo :KK1:
1 yıldır burdayım şimdi kimse bana çıt diyemiyo iş yerinde
Müdüre kadar giderim çünkü, biri bi haksızlık yapmaya kalkarsa..

Ama sevgili cart curt işlerini hiç bilmezdim
Bi de böye romantik sözler söyleniyo
Ben bişeyden çakozlamayıp saf saf kalıyorum ya
İşte o yanaklarımın kızardığı andır :KK1:
Tek o zaman masum oluyorumdur he bi de uyurken :KK53:

romantızme bende hiç gelemıyorumya güleceğim çıkıyor :KK53::KK53::KK53::KK53:

eşimçok romantık sayılmaz ama mesela tvde duygusal bı şarkı çıkar hemen kaldırır dans ederız ben başlarım gulmeye herşeyı mahfederım :KK17::KK17::KK17:
şimdi oğlumda bıze bakıyor ben başlayınca gulmeye oda başlıyor adamı danstan soğuttuk

romantızme bende hiç gelemıyorumya güleceğim çıkıyor :KK53::KK53::KK53::KK53:

eşimçok romantık sayılmaz ama mesela tvde duygusal bı şarkı çıkar hemen kaldırır dans ederız ben başlarım gulmeye herşeyı mahfederım :KK17::KK17::KK17:
şimdi oğlumda bıze bakıyor ben başlayınca gulmeye oda başlıyor adamı danstan soğuttuk

Bende öyleyim
Dansın ortasında dil filan çıkarırım :KK33::KK53:
Kimse yokken tabi :KK17:

evet maalesef.eşimin bana olan sevgisini görünce pek bir şaşırdılar, resmen çekemediler.böyle birini sevebilecegini bilseydik ( hal diliyle) dediler.alenen "biz doktor eczacı ayarlıyacaktık, birbirinizi buldunuz geçineceksiniz artık" dediler. hem de nişanda düğünde

hey allahımya napalım mecbur geçinecez deseydın ne patavatsızlar var

mesleğe göre insan seçiyolar

Özel mesaj gönderdim ben :KK17::KK17::KK17:

Teşekkür ederim fikirler güzel.

8) Aşk balonu

Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde ’seni seviyorum’ yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz

Kızımda bunun gibi bişey önerdi bacak kadar boyuyla.

X