Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Bende siyasi konulara burada girmeyi sevmem
Zaten iyi diye nitelendirdiğim parti de yok
Al birini vur ötekine..

Ama gidişat iyi değil o kesin..

Bremen mızıkacıları süper
Nemesis uyar mı sana da?
E kim açıcak konuyu haydi nemesis görelim seni

aynen öyle, adamlar geçen bana müjdeyle diyolarki pekeke tutsakları bırakmış lütuf sanki, inanın imdat diye bağırıyodum, devlet acizki çekip alamıyo askerimizi polisimizi hazır ol vaziyette dünyaya servis ediyo, adamlar terörist başıyla anlaşmaya utanmadı ama askerimiz elini sıkmadı o teröristin ben burda 4 seneye cinnet geçiririm valla, eşim emniyetteya nispeten rafine bi ortam bölücü ya da sempatizan yok ama benim ortamım öyle değil birazda o yüzden çocuk doğurup evde oturmak istiyorum burdaki görev süresi bitane kadar

arkadaş bana dedikodu özgürlüğü tanınan her yer bana uyar mızıkacı olur davulcu olur fark yapmaz

Pekeke diyen onlardandır zaten
Pekaka denir normal de
Neyse gümbürtüye gitmek istemiyorum
Sen 4 yılı bitir de hayırlısıyla kurtul
Sadece duyarak bile ayar oluyorum ben içinde olsam ne yapardım bilmem

arkadaşım tedaşta çalışıyor şehir şehir geziyorlar trafo yapım bakım kaçak elektriği kes elektrik bağla vs , bu aralar urfadalar ama çalışamıyolar neden tedaştakiler kaçak elektriği kesiyorlar ya yapmadıkları pislik kalmadı hayati tehlike atlattılar resmen vali bile gidin burdan diyormuşşş yahu ne günlere kaldıkk haram zıkkım olsun aayyy neyse içim sıkıldıııı bu konulara girersek çıkamayız

ya ben gittim gene başlamışsınız sohbete. isyaaaaağnnnnnnnnnnnn

nemesis ve elmayra çook geçmiş olsun. kulak ağrısı baş dönmesi yapar. göz seğirmesininde sebepleri stres falan genelde ama 3 günden snra sıkıntı die biliyorumm

ama ben azmettim gitmedimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…