Bir elti sedef vakası da benden kızlar

ara canım belki direk stüdyodan bulur fazla beklemezsin :KK9:
canım senin için en hayırlısını diliyorum. ama bi enkazdan yeni çıktın biraz bekle eminimki bunların hepsi unutulup daha iyi şeyler yaşanacak..
bunlarıda sanamı söylüyorum kendime mi bilemedim ama:KK31::KK31:

neden hemen ailesiyle tanıştınız? bence bu en son yapılamsı gereken şeydi.hatta nikaha 15 dakka kala olsa bile olurdu :KK53:

37 yaşında biri olarak " ten uyumu olsun yeter" desem ne olur :KK1:

bu hayatı, başka insanları çok ciddiye alıyoruz.oysa hayat bazen yukarda söylediğim cümle kadar basit ve hayvani.

belki de evet. ama kendi adıma söyleyeyim ben çok takıntılıyım. o kadar bana yetmezki :KK43:

bu hayatı, başka insanları çok ciddiye alıyoruz.oysa hayat bazen yukarda söylediğim cümle kadar basit ve hayvani.

37 yaş mı,Maaşallah :)

abla diyebilir sana dimi?

abla sen ne dersen doğrudur,ten uyumu diyorsan öyledir :KK17:

o olunca gerisi gelebilir ama

inşallah ablacım ya. o kadar açımki sevgiyee. çok sevmek ve çok sevilmek istiyorum. olduğum gibi ama değiştirmesin beni, bende onu tabii. by Kusursuzu bekliyorum. duyrulur:KK9::KK9:
ama o beni böyle sevsin bu kadar kusur kadı kızında da olur:KK3:

öyleyse zamana bırak,bakalım neler olacak..belki de bambaşka biri çıkacak karşına ve aşık olacaksın.hayat bu belli mi olur :21:

Öyle yaptım ben de bıraktım zamana biraz sakin olmakta fayda var :)

Abla yaa ten uyumuna gelene kadar :) Onu sadece tek bir yerde görebilirsin biliyosun dimi :KK1:

ara canım belki direk stüdyodan bulur fazla beklemezsin :KK9:
canım senin için en hayırlısını diliyorum. ama bi enkazdan yeni çıktın biraz bekle eminimki bunların hepsi unutulup daha iyi şeyler yaşanacak..
bunlarıda sanamı söylüyorum kendime mi bilemedim ama:KK31::KK31:

ahahah hem sana hem bana :)

biscolata erkeği bulalım :KK70:

evet evet elmayranın next konusuna yazdım

Tanışmadım abla ama tanıyorum ailesini.

37 yaş mı,Maaşallah :)

abla diyebilir sana dimi?

abla sen ne dersen doğrudur,ten uyumu diyorsan öyledir :KK17:

bir hiciv mi var, yoksa yanılıyor muyum?

neyse dediğim gibi bu önemli.hepimiz diğer şartlara bakacak kadar aklı başında insanlarız ve diğer şartlar dediğim şeyler zamanla yıpranacak ve ışıltısını kaybedecek şeyler ama ten uyumu o yakınlaşma ve sonunda hissedilen bağlılık kalıyor elde.

inşallah ablacım ya. o kadar açımki sevgiyee. çok sevmek ve çok sevilmek istiyorum. olduğum gibi ama değiştirmesin beni, bende onu tabii. by Kusursuzu bekliyorum. duyrulur:KK9::KK9:
ama o beni böyle sevsin bu kadar kusur kadı kızında da olur:KK3:

Heee kusursuz erkek mi var :) Hepsi odun, hepsinin kıymığı elimize batıyo :KK1:

neyse dediğim gibi bu önemli.hepimiz diğer şartlara bakacak kadar aklı başında insanlarız ve diğer şartlar dediğim şeyler zamanla yıpranacak ve ışıltısını kaybedecek şeyler ama ten uyumu o yakınlaşma ve sonunda hissedilen bağlılık kalıyor elde.

Biriyle tanıstın, gezip tozuyosun, nasıl anlıycan ten uyumunu :)

Ten uyumu olsa bile ki biz bunu çok geç anlarız neyse :KK1:

Ten uyumu olsa bile erkekler doyumsuz yarın birgün yeni tenler arayabilir
Bunu önceden kestirmek mümkün değil
Yarın neler getirir bilinmez zaten

Hep o yüzden 'şu an' ya da 'şimdilik' derim ben
İlerisi muamma çünkü

ahahah hem sana hem bana :)

biscolata erkeği bulalım :KK70:

.

yok canım ben almayayım. çok kıskancım onunla sinirimi bozamam. çok yakışıklı ve fit olmasın. psikolojim bozulur. benimki daha çok yakışıklı sempatik olsun. cool olsun. ben beğeneyim yeter :KK53: bide aşçılıkk okursa evde aç kalmayızz:KK37:

kusura bakma ama senin kadarda uzak bakmıyorum ben olayaa. seviyorsam tenide denerim. yani bu herkesle şeyyaparım anlamında dğeil. özel olanu buşduktan sonrasından bahsediyorum.

hmmm çok erkenmiş daha.yüzü kül gibi olsun işte.bu seni ne kadar önemsediğini gösterir.annesinin verdiği cevaba olan tepkisinin büyüklüğünü.

bu msjın neresinde hiciv olabilir sence?

evet yanılıyorsun.

X