Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Anladım Canım, kadınlar olacakları hissediyor gerçekten. Yinede güzel düşünelim, üzülmeni gerektirecek bir şey yaşamazsın inşallah.
heves kaçması zaten herşeyin sonu, çocukluk aşkım sırf yaptığı mallıklarla hevesimi kaçırdığı için evlenmedim onunla :)

Son düzenleme:

ayda 1 mi :)))) ne yiyordunuz peki diğer günler ay çatlak canım benimn yaaaa :)

bu tepkiler çok anormal değil.hemen pes etme.

Normal de aşamaz be ablacım o. Yani o kadar güclü bir aşk yok gibi geliyor amaan ne bileyim doğmamışa don biciyorum:)

Saol tatlım teşekkür ederim.

Bir daha aşık olamam ben. Bir kez oldum bitti, yine sevebilirim ama aşk olmaz cıss :) Aşk olmadan da kılımı bile kıpırdatmam eee derdin ne elmayra dersen de bilmiyorum

İnşallah canım. Bunlarla canımı sıkmıyorum, yeri geldi diye anlattım, yasıyorum işte bi şekilde sadece pek hevesli değilim, ara ara exi özlüyorum sonra sinirleniyorum, sonra uzaklaşıyorum falan garip bir ruh halindeyim

canım çünklü artık gına geldi. ayrıca onlar yapınca özgürlük oluyor biz hayır diye çıkınca apar topar gözaltına alınıyoruz. napalım sindirildik işte. yolu açılıyor. tez zaman kaldı. abd ırağın başkanını astı ama biz kendi milletimizden bir ... öldüremedik. zaten kan dökülmüyormu zaten insanlar öldürülmüyormu neden onu besliyoruzki... ben uludere zamanı hem chp ye hem cumhurbaşkanına mail attım öldürdükleri için para verdiler ya. ya sen kimin parasını kime veriyorsun chp de diyorki daha fazla verilmeliydi. kimin neyin yalakalığı bunlar.. kaçakçılık yaparken öldürüldü adamlar. bakalım onların öldürdüğü askerlerin ailelerine o kadar para veriliyormu.. çok uzun konu canım ve ben çok geriliyorum ve o adamın hala yaşamasını yediremiyorum. biz 1990 da türk olduğumuz için kovulduk. Kuran ve türkçe isimler yasaklandı. tepki olara türklerin kapıları yeşile boyandı biz türküz imajı verildi ve şu anda onalrın yarısı türkiyeye kaçtı yarısıda öldürüldü. türk olduğumuz için. ama bunlar cirit atıyorlar. bulgaristan osmanlıdan kalma ama kürtlük diye bi kavram yok bilee. varsada neredeyse oraya gitsinler bize bu yapılanlar 1990da oldu. insan hakları bi tarafına takmadı. bizde apoyu öldürsek bişey olmaz. öldürülsün!!! hemde şehit aileleince ama onlar o kadar asilki bunu yapmazlar bile..

Bana hamur işi yapmak eğlenceli geliyor
Yemesini de çok severim

Amin Kadesa
Çok can sıkıcı mevzular ve maalesef birşey yapamamak insanı çileden çıkarıyor

yemeyi severim. yapmayı asla. yılda 3 kere yaaprım hamur işi. ama ben hazırcıyım hep yerim yani

ayda 1 mi :)))) ne yiyordunuz peki diğer günler ay çatlak canım benimn yaaaa :)

kv de yiyorduk canım ya. yada dışarda yada o hazırlıyordu. çünkü vardiyalı çalışıyordu o. ayda 2 hafta görüşüyorduk onda da dışarda bişeyler yapalım sağa gidelim sola gidelim kahvaltılık falan geçiştiriyorduk.

hele şimdi tekim ya taşınalı 2 ayı geçti 3 e girdim ve 1 kere yemek yaptım oda misafirim vardı ondan

Elmayra hem haklısın hem haksız..

haklısın çünkü; zaten zor bi savaştan çıktın ikinci bir mücadele için yorgunsun..

haksızsın çünkü; bu tepkiyi normal karşılaman lazım..kim olsa aa oğlum evlenip ayrılmış mı diye tepki verebilir..ama o birşey yok diyorsa doğrudur.demek ki halledilemeyecek bir sorun olarak görmüyor bunu.

bu arada sen de dikkatimi çeken birşey var,çok güçlü ve katı gibi görünüyorsun ama aslında öyle değilsin bence..içinde çok kırılgan,alıngan hatta biraz tedirgin bir başka Elmayra var sanki..bazen böyle sımsıkı sarılasım geliyor sana,sanki küçük kardeşimmişsin gibi :)

bu sözlerime alınmadın dimi?

Bir daha aşık olamam ben. Bir kez oldum bitti, yine sevebilirim ama aşk olmaz cıss :) Aşk olmadan da kılımı bile kıpırdatmam eee derdin ne elmayra dersen de bilmiyorum

Elmayra, sen böyle deyince hatırladım
Benimde ortaokuldan sınıf arkadaşım vardı ve ben ona aşıktım sanırım, o da bana
Eee neden olmadı dersen, o teklif ettiği halde ben reddettim. O yaşlarda bile siyah ile beyazı biliyordum, o derece zıttık biz, ailelerimiz, ırkımız vs.

Ayrım yapan biri değilim ama ben hep ilerisini düşünürüm, tut ki kabul ettim daha çok bağlandım yıllar sonra evlenmeye karar verdik. Olmayacaktı işte.Pişman mıyım asla, iyi ki de reddetmişim diyorum.

Eşime aşık değildim. O geldi beni buldu, 2-3 yılda ısrar etmeye devam etti. Sonra baktım neredeyse hiç asla bi durumu yok, hatta gayet olumlu. Görüşlerimiz , ailelerimiz vs. Hatta zamanla bende anladım ki kaçsam da kovalamasına alışmışım, nasipti oldu çok şükür. İyi ki de oldu.

İlle de aşk gerekmiyor, sevgi daha iyi hatta. Ayakların yere basarken daha iyi kararlar verebiliyor insan. Birinci şahıs sebebi ile bende asla derdim, bu yüzdendir ki ne onu ne kimseyi kabul etmedim. Eşim o yüzden benim ilk sevgilim.

Sana da böyle olacak birgün, biliyorum

Son düzenleme:

bu psikoloji sanamı ait:44: beni şaşırtıyorsunn ve kızdırıyorsun
saçmalamayı kes lütfen. bal gibide aşık olursun bal gibide seversin. o ex seni haketseyi ex olmazdı. onun gibi birini sevebildiysen bir sürü iyi insandan birini daha sevebilirsin. tek o yok tek ona kalmadın. bir sürü aklı başında erkek var gözünü açta bak ve sevmeye niyetlenn. hevesinide geri al. bu ne ya 55 yaş kadın mantığı!!!!
millet 80 yaşında tv de koca arıyor daha önemlisi aşkı arıyor. utan kendinden

ahahahah sarılalım sıkı sıkıııı :) Tanıdıklarımın söylediklerine asla alınmam, aslında normalde alınmam :)

Beni çözmüşsün canım.

Normal tabi, insanlar tepki de gösterir, istemez de bağırlarına da basar.... Cok normal. Ben asla "aaaa neden böyle yapıyorlar, onların da basına gelsin" tarzı seyler söyleyemem. Ama sanırım tüm bunlarla mücadele edecek gücüm yok. Cok erkenmiş ilişki icin onu gördüm. Bir de aynı yerde olduğumuz icin ciddi bir boyuta tasınıyor gibi, sorun istemiyorum hayatımda.

Tedirginliğim kırılmaktan korkmamdan, cok yaralandım be kadesa, her seferinde kendim sardım yaramı... Tırnaklarımı cıkarmam kendimi koruma icgüdümden.

Biraz sürmenaja bırakmakta yarar var bu ilişkiyi.

Ayyy güldürdünüz beni sabah sabah ahahahah ben de esra erola cıkıp talip arıycam :)

Ben onunla tanıştığımda aşık değildim, yavas yavas oldu. Onun beni sevme bicimine asık oldum. Ama next icin bunları hissetmiyorum. Biraz minnet, biraz şevkat biraz da sevgi belki. Ama aşk yok.

Ben tam bir teraziyim, aşk yoksa fedakarlık da yok :) Yani sacma görünebilir ama en azından suandaki birlikteliğim icin gecerli bu.

Tamam cok ilgili, heyecanlanıyorum falan ama ya yaşadıklarımı atamadım üstümden ya da yürümez bu ilişki.

banada alınmadın değil mi

öyleyse zamana bırak,bakalım neler olacak..belki de bambaşka biri çıkacak karşına ve aşık olacaksın.hayat bu belli mi olur

37 yaşında biri olarak " ten uyumu olsun yeter" desem ne olur

bu hayatı, başka insanları çok ciddiye alıyoruz.oysa hayat bazen yukarda söylediğim cümle kadar basit ve hayvani.

ara canım belki direk stüdyodan bulur fazla beklemezsin
canım senin için en hayırlısını diliyorum. ama bi enkazdan yeni çıktın biraz bekle eminimki bunların hepsi unutulup daha iyi şeyler yaşanacak..
bunlarıda sanamı söylüyorum kendime mi bilemedim ama

37 yaşında biri olarak " ten uyumu olsun yeter" desem ne olur

bu hayatı, başka insanları çok ciddiye alıyoruz.oysa hayat bazen yukarda söylediğim cümle kadar basit ve hayvani.

Sebatiye abla, duruyorsun duruyorsun bombayı patlatıyorsun hep
Ben bilmem o kadarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…