Bir Dua Okumadan Geçmeyin Lütfen

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.667
20.353
Kizlar ben de gebelik icin uğraşıyorum.Ancak abimle yengem 9 yildir evlat hasretiyle yanıyorlar 3 tane düşük var .Tüp bebek icin haftaya transferi var nolur icinizden gelen bir duayi okuyun tutsun .Cok üzülüyorum cok zor bir durum.
Yasin-i Serif ,Fatiha,Ayetel Kürsi ve esmalardan okuyabilir misiniz ?
Simdiden Allah razi olsun

Alalh sifa versin canim benim.dualarimiz onunla insAllah ben de tesbih cekiyorum bebis icin fatiha.Rabbim cumlemizi umdugundan geri koymasn insAllah

Kizlar ben de gebelik icin uğraşıyorum.Ancak abimle yengem 9 yildir evlat hasretiyle yanıyorlar 3 tane düşük var .Tüp bebek icin haftaya transferi var nolur icinizden gelen bir duayi okuyun tutsun .Cok üzülüyorum cok zor bir durum.

Rabbim yardimcilari olsun. Imsallah tez zamanda saglikli bir bebek sahibi olurlar.

7 fatiha ve 7"ayetel kürsi okudum Allah sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Allah yardım etsin inşallah. Tüm isteyenlere tez zamanda bebek sahibi olmayı nasip etsin inşallahh

7 fatiha 7 ayetel kursi
200 ya şafi
200 ya musavvir
200 ya kadir
200 ya evvel
200 ya rahman ya rahim okudum canım
ALLAH hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin

canım yasin okudum abin-eşi ve senin için Rabbim kabul eylesin inşallah
hayırlı nesiller nasip etsin

Allah hepinizden razi olsun sizin de ne dilekleriniz varsa gerceklessin insallah

100 tane ya şafi okudum canım ,
rabbim tez zamanda sağlıklı sıhatli evlatlar bagışlasın hem sana hem abıne hem isteyen herkese inşallahhh
allah kabul etsin AMİN

200 ya şafi 100 ya latif okudum inşallah güzel haberler alırsınız

3 ayetel kürsü, 3 fatiha, 3 ihlas okudum insallah en hayirli sekilde evlat sahibi olurlar

Kizlar hepinizden Allah razi olsun dun telefon geldi transfer yapılamayacak diye :KK43:

X