Bir çözümü varmı yaa :(

zafergamze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
602
2
ya kocamla bayramdan beri küsüs ben annemlerde kalıyorum.kocam evimin içinde ne oluyosa hemen annesine veya ablasına sölüyo karı gibi dedikodu yapıyo.ablası artık yatak odamızda bile ne oluyosa biliyoo.annesi her fırsatta bana laf sokuyo.anlıyacagınız ana kuzusuu kocam varr.napcam ben kızlarr yaa.boşansam nasıl boşanayım hamileyi
m 2 aylıkk boşanmasam nasıl gitcek buuuu.yardımm edin ne olurrrrrrrr bir akıl verin kafayı yiyicem.

canım hamileymişinde...
eşine telefon aç yuzyuze konusun...
ondan beklentılerın neyse soyle oda sana söylesin..
anlattığınız kadarıyla çok büyük bir problemde yok..
bak hamılesınde ...
o adım atmıyorsa sen at...
anlat ona bu bizim özel yaşantımız de...
bak bu tur problemler hemen hemen her evlilkte olur...

canım öncelikle cok üzüldüm
seni almaya falan gelmiyor mu bu adam
yada kayınvalidenler dön evine kızım demiyor mu
al eşini karsına konus zaten hamilesin de :teselli:

yaa cok merak ediyorum bazı kayınvalideler böyle gelin evi terkedince cok mı mutlu oluyor

ya ben belkii defalarca anlattım evimizde olan evimizde kalsın die.ama o bunu anlamıyor üstüne kalkıp diyor bundan snra ayrıntıları ile anlatcam.sölüycem diyoo
bu sölemesede annesiyle ablası soruyo kocamın agzından laf cekiyolarr.

uff canım benim hamileymişinde
kocanla açık açık konuş
rahatsız olduğunu söyle
ama hemen boşanmayı düşünme derim
inş.hakkında hayırlısı olur.

ne araması ne sorması bide üstüne kalkıp dün mahallede kadın sesini başına attı bagıra bagıra annemle bana hakaret etti.böle bi insanlara düştüğüm içim coook pişmanımm

ne araması ne sorması bide üstüne kalkıp dün mahallede kadın sesini başına attı bagıra bagıra annemle bana hakaret etti.böle bi insanlara düştüğüm içim coook pişmanımm

allah yardımcın olsun canım
torun sevgiside mi yok bu kadındaa
aslında hata kocanda
görmüyo mu bunları bu hakaretleri duymuyo mu :kızgın:

ben genelde can çıkar huy çıkmaz diyenlerdenim.
bayramdan beri barışmak için bir girişimi olmadı mı?
yapılacak çok fazla birşey yok.hamileyken bu tutumlardan çok canınızın acıdığını ifade etmenz gerekiyor..karşınıza alıp konuşmanı yani..dengeler en başından kurulmalı sanırım.

keşke biraz daha korunsaydın hamile olduğun için boşan diyemem tabi ama ana kua.s.zularını yola getirmek biraz zordur.belki bebek olunca kendine gelir.hayırlı doğumlar cnm

ben genelde can çıkar huy çıkmaz diyenlerdenim.
bayramdan beri barışmak için bir girişimi olmadı mı?
yapılacak çok fazla birşey yok.hamileyken bu tutumlardan çok canınızın acıdığını ifade etmenz gerekiyor..karşınıza alıp konuşmanı yani..dengeler en başından kurulmalı sanırım.

hayır hiç aramadı bi msj bile atmadı

ne blöfü bacım yaaaa adamın gözü ailesindn başka bişi görmüyoo.sanki büyü yapılmış gibii bana deil ailesine aşıkk adammm.

Merak ettim esini tanimadan mi evlendin, oncesinde bu sekil tavirlarini sezmedin mi?
Yoksa evlendikten sonra mi degisti?

Sen bu işi bitir kardeşim. Her moku ailesine anlatan adamdan hayır gelmez. Önce sıkı bir tehdit ile başla işe. Aranızda yaşanan, ailesinin bilmesini istemediği şeyler muhakkak vardır. Bir daha ki sefere senin de onu söyleyeceğini bilsin. Hatta ufak ufak dokundur. Yok bu da işe yaramıyorsa salla gitsin. Hayat kısa, böyle geçmez. Hayatta hiç bir şey katlanmak için bahane olamaz.

yerinde olsam ailesiyle konusurdum
ne istiyolarmış senden :1closedeyes:

zor bir durum canım allah sabır versin ,severekmi evlendin ne kadar süredir evlisin daha önceden nasıl davrnıordu değişme nedenleri nedir ...seviyesizlik yaptıkları

ne kadarlık evlisiniz?

görücü usulü mü evlendiniz flört ettinizmi ettiyseniz ne kadar flört ettiniz?

bir adam nasıl hamile karısını bayamdan beri aramaz hayret vallahi

Vallaha karnindaki o sübyan olmasa ne yapacagin apacik belli aslinda, def et gitsin derdim lakin o melakenin hatrina yinede yuvani toparlamaya bak arkadasim...:kahve:

Elinden ne geliyorsa yapmaya calis, lady34 de dedigi gibi belki ailesi ile konussan büyükler araya girse birseyler yapabilirler...:nazar:

Gerci onun ailesi iyi bir aile olsaydi ne isin var oglum burda git karini evine götür olmaz böyle derdi...:1closedeyes:

Insallah hakkinda hayirlisi olur canim, en kötü ihtimali dilim varmiyor söylemeye!!:çok üzgünüm:

X