Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli....
alpy,hilalbebik,gusel,prensesinannesi3,tiryak,talıkız ve tabiki sümeyrat hepinize merhaba.. zemuszemus

ya sarhoş gibiyim bugün
karnımda acıktı
saf saf bakınıyorum etrafa
8 de çıkcam zaman geçmiyo sankiiii (((
sen napıyosun canımmm

arkadasım sen ogretmensın demı bende burda hollandada ogretmenlık yapıyorum hasta olan ogretmen olunca onun yerıne gecıyorum ama hergun ıs olmuyor dun calısyım ama bugun yok. Ama 8 cıkıcam demısın neden bu kadar gec ben ılk okul ogretmenıyım ana okulu dahıl

ya sarhoş gibiyim bugün
karnımda acıktı
saf saf bakınıyorum etrafa
8 de çıkcam zaman geçmiyo sankiiii (((
sen napıyosun canımmm

napiyim işte hala tedaviye devam bugün ve yarın 125 doz vurulucam
cuma kontrolüm var yine
yumurtalar daha nazlanmaz büyürse c.tesi falan aşılama olur ama büyümezse nolcak bilmiyorum canım bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canım ben meslek kurslarında öğretmenim
takı branşım
dersim yok şimdi ama bi kurs var o bitene kadar nöbetçi olarak kalmak zorundayım

Slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli....
alpy,hilalbebik,gusel,prensesinannesi3,tiryak,talıkız ve tabiki sümeyrat hepinize merhaba.. zemuszemus

slm canım
uzun zamandır görmüyodum seni
ben çıkıyorum şimdi görüşmek üzere canım.

kızlar ya bişey söyleyecem ben akşam dua ettim
yattım dedimki eğer hamileysem ruyamda
göster Allahım ruyamda sedir üstünde yatan
2 tane ikiz bebek gördüm siz bi yorum yaparmısınız akşama
kadar anlatmayım dedim ama dayanamadım gene

aaa ne güzel rüya görmüşsün
tamda niyetine göre....
şimdi değilse bile inşallah iki tane kızın olacak belkide ikiz :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Kızlar bende çok düşünüyorum bu meseleyi.Hayattan zevk almaz oldum.her gece rüyamda bebeğe dair bişeyler görüyorum.yani uykuda bile rahat değilim.
Klomenle bu ayda 2 yumurta elde ettik.şuan çalışma aşamasındayız :kedi:
kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum.41 meryem suresi okuyorum.dua etmekten başka çaremiz yok.Rabbim dilemeden bir yaprak dahi yerinden kıpırdamıyor.O na yalvarıyorum banada anne olmayı nasip et diye..Benim annem yok ben anne diyemedim. banada anne diyen bir evladım olmayacak diye çok üzülüyorum. Tabi ısrarda etmek yersiz Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize :Saruboceq:

Ben birde kpss ye hazırlanıyorum.oda geriyor.Yarında sınavım var.ama güçlüyüz hepsinin üstesinden gelicez deilmi?

[/COLOR]
kizzzzzz ne guzel ruyaaaaaa bu allah gonlune gore versin canim benim. istersen bir bak ruya tabirlerine anlamina ama sen allahtan birsey istemisin oda sana gostermis ruyanda belkide allah verince ikiz vericek sana:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

aaa ne güzel rüya görmüşsün
tamda niyetine göre....
şimdi değilse bile inşallah iki tane kızın olacak belkide ikiz :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

kız nerden bilion kız olsuğunu Allah mı söyletti inşş öyledir tatlım yaaa 3 gün geçti adetim

ayyyy canlarıım bi sevindimki yorumlarınıza inşşşş öyledir tatlım yaaaa

Canım bu tür rüyaları bende çok sık görüyorum.şu sıralar nerdeyse hergün.
Ya dogum yapıyorum ya çocuk emziriyorum...vb Rabbim beni böyle eyliyor belki..
Çok düşününce riyalara girer canım benim. Ama umarım bebegin gerçekten seninledir.
Olmasa bile elbet bigün olucak hemde ikiz kızlar çok güzel bitanem ya duanın üstüne görmen çok güzel..

hamileliğin ilk 3 ayında soğan ve maydonozu fazla tüketmeyin diye bir prf den duydum

bişey olmaz yavrucum köyde kadınlar hep soğan yiyor aslan gibi çocuk doğuruyolar
doktorlar halt etmiş :roflol:
şaka bi yana kuzucumda senin o dediğini
hamilelikte soğan yemenin zararını biliyorum ama fazlası zarar cnm
az yemek çok faydalıdır
bende sabah öğle akşam soğan yemiyorum ya :)
aylardır ilk defa yedim oda canım istediği için,

afıyet olsun bebişine kilo olsun.
Merak etytim cnm bizde soğana cok düşkünüzde nasıl bişey tarif edermisin

cnm soğanı minik minik kıyıyoruz
eğer soğğan acıysa tuzlayıp bi süre acısınun gitmesini bekliyoruz
sonrada doğranmış soğanalrı yıkıyoruz
eğer soğan çok acı değilse bu işlemi yapmaya gerek yok
üzerize bol salça,limon suyu,sıvıyağ yada zeytinyağı
bol nane,pulbiber,karabiber baharatı bol olucak acı olucak
çemen gibi düşüünün öyle işte ekmekle yiyoruz biz

canim benim bende bir ara bebegimden baska bir sey dusunemiyordum ama bu durum insani cok yipratiyor benim gerci teselim var bir tanede olsa evladim var anne diyor bana ve dedigin gibi anne dedigi zaman bana dunyalar benim oluyor kendin demissin rabbim dilemeden bir yaprak bile yerinden kipirdamiyor diye iste rabbimin bir bildigi varki bizleri hemen istedigimiz zaman bebeklerimizi vermiyor bunun mutlaka bir sebebi vardir herseyin sebebi var unutma belkide allah sana bebegini aratmadan verseydi sen onun kiymetini bilemiycektin veya sakin aynlis anlama kotu birsey dmek istemiyorum yani sebebsiz yere rabbim o senin dedigin yapragi bile kipirdatmaz biatnem

kız nerden bilion kız olsuğunu Allah mı söyletti inşş öyledir tatlım yaaa 3 gün geçti adetim

ayyyy cnm yaa
sen iki tane ikiz bebek gördüm yazmışsın bende ikitane kız bebek gördüm gibi okumuşum
belkide Allah öyle gösterdi bana adetin geçiyomu test yapmadın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…