Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

niye kimse yok yaaaaaaaaaaa:KK43:(((((
schatze üzülme canım onlar öyleler işte salla gitsin dicem ama biliyorum çok zor allah sabır versin arkadaşım.....

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm
inşallah hayırlı haberlerle gelirsin sorun yoktur canım duam seninleeeeeeeeeee

aminnn cnm hamile kalırsanız buraya yazın

merhaba kızlar, keçiboynuzu kürünü sormuştum sizlere yaklaşık bir ay önce, sağolsun yardımcı oldu bazı kızlar, açıkladı yapımı konusunu...

faydasını sizler zaten bilseniz de bir de benim tecrübemi aktarmak istiyorum...eşime bir ay uyguladıktan sonra ALLAH a şükür kolaylıkla hamile kaldım (eşimde tek taraflı inmemiş testis sorunu ve benim bir düşüğüm var). tabi bizim gibi bir kayıptan sonra hamile kalanlar, doğuma kadar asla ohh diyemeyecek olsa da, yaradana birdaha aynı şeyleri yaşamamak için dua ederek dilerim inşaallah bu sefer sağlıkla anne olmayı diliyoruz...

hamile kalmak için uzun zamandır çaba sarfeden, bebek isteyen, bebeğini cennete uğurlayan tüm arkadaşlar, dualarım hepimiz için... ALLAH hayırlısıyla, hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin dilerim. dualarım sizinle...

merhaba kızlar, keçiboynuzu kürünü sormuştum sizlere yaklaşık bir ay önce, sağolsun yardımcı oldu bazı kızlar, açıkladı yapımı konusunu...

faydasını sizler zaten bilseniz de bir de benim tecrübemi aktarmak istiyorum...eşime bir ay uyguladıktan sonra ALLAH a şükür kolaylıkla hamile kaldım (eşimde tek taraflı inmemiş testis sorunu ve benim bir düşüğüm var). tabi bizim gibi bir kayıptan sonra hamile kalanlar, doğuma kadar asla ohh diyemeyecek olsa da, yaradana birdaha aynı şeyleri yaşamamak için dua ederek dilerim inşaallah bu sefer sağlıkla anne olmayı diliyoruz...

hamile kalmak için uzun zamandır çaba sarfeden, bebek isteyen, bebeğini cennete uğurlayan tüm arkadaşlar, dualarım hepimiz için... ALLAH hayırlısıyla, hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin dilerim. dualarım sizinle...

sevindim canım senin adına.ınş Rabbim hayırlısıyla kucağına almanı nasip eder :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar benim sorumumdan varmı acaba merak ettim beni aydınlatın kızlar fsh hormonum çok yüksek ve yumurtalar bu yüzden hiç büyümüyo taş gibiler yani buarada fsh hormonum 45 benim yaşım da 30

arkadaslar bu site cok güsel herkesin emeğine sağlık bilgilerden dolayı benimde 3 düşüğüm var dualarınıza ihtiyacım var rabbim hayırlısını versin

Kıslar slm ben geldım dr dan geldım Şımdı acıl olarak ıŞlerıme dÖnmem lazım akŞam detaylı konuŞuruz yıne ama dr dedıkı 1 hafta daha bekle kıst fılan yok geÇ dÖllenmıŞ olma ıhtımalını her zaman dÜŞÜnmelıyız dedı adet olmazsan test yaptır eĞer bıŞı yoksa farlutal ıÇ dedı

Konuyu Toplam 11 Kullanıcı okuyor. (10 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
hilalbebik, bubuş, evindarkece, Kuzunaz, seminya, sevgikulubu, simal18, sulezehra, tiryak, umutveben
oooooooooo maşşallah:nazar::enbuyukkk:
nasılsınız kızlarrrrrrrrrrr???????
kuzuuuuuummmmmmmmmm naptın canım gittinmi doktora????
merak ettim canım ne oldu???????

Kıslar slm ben geldİm dr dan geldİm Şİmdİ acİl olarak İŞlerİme dÖnmem lazım akŞam detaylı konuŞuruz yİne ama dr dedİkİ 1 hafta daha bekle kİst fİlan yok geÇ dÖllenmİŞ olma İhtİmalİnİ her zaman dÜŞÜnmelİyİz dedİ adet olmazsan test yaptır eĞer bİŞİ yoksa farlutal İÇ dedİ

iyi canım çok sevindim yaaaa
kist falan olmadığına
bacım benim ben bile korkmuştum
inşallah bendede yoktur
geç döllenme olmuştur inşallah hamişsindir canım

Kıslar slm ben geldİm dr dan geldİm Şİmdİ acİl olarak İŞlerİme dÖnmem lazım akŞam detaylı konuŞuruz yİne ama dr dedİkİ 1 hafta daha bekle kİst fİlan yok geÇ dÖllenmİŞ olma İhtİmalİnİ her zaman dÜŞÜnmelİyİz dedİ adet olmazsan test yaptır eĞer bİŞİ yoksa farlutal İÇ dedİ

kuzucum hadi hayırlısıı
Rabbim bi mucize yaşatsın sana inşaallahhh
bebeğin süpriz yapsınn
eğer bebek yoksa da tez zamanda adet ol inşallahh

eeeeee kızlar niye konuşmuyosunuz bakıyım
bende yatcam birazdan uykum geldi
bugün hiç uyuyamadım çok kötü rüyalar gördüm
annem ölüyodu sonra kalktım bidaha yattım busefer halamı kaçırıyolardı hayırlısı bakaılm yani 1saat uyusam çok iyi olacak
yoksa saat 9da gözlerim gidiyo:KK43:((((

canımmm inşşş hamilesindir yaaa çok sevindim inşş geç döllenme vardır

hilal kıss yaptın mı mantıyı becerikli haatuunnn

ohoooooooo çoktan yaptım kuşum zaten çok sıkmadım iki bezi sadece:)))
elişimi ördüm
azcık kitap okudum
şimdi burdayım
birazdanda yatcam:))))
sen napıyosun bakim???????

neyse kıslar ben kaçarrrrrrrr
çok uykum var belim ağrıyo biraz uzanıyım
akşam girerim yine kendinize iyi bakınnnnnnnnnn

X