Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

haydin ben gidiyorum yarın misafirlerden sonra temizlikle ugraşacam
benim bir huyum var temizlik yaptuıkça içim rahatlıyo ve sürekli yapasım geliyor
pazar günüde kaynanamgile gideriz
hafta içi görüşmek üzere
kendinize iyi bakın
hoşcakalınzemuszemus

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

güle güle canım sna şimdiden kolay gelsinnkaydirigubbakcemile5

fertilaid biz sipariş verdik.3 aylık kampanyalı ürün vardı eşime ve bana aldık.1 kişininki 207 tl.umarım işe yarar.gerçi benim için erken ama kullanacağız bizde şifa allahtan.

meraba kızlaarrr napıyosunuz neşecim görüşemedik uzun zamandır
sendemi fertilaide başladın hadi hayırlısı cnm inşallah sizlerede fayda ederde vesileniz o olur

fertilaid biz sipariş verdik.3 aylık kampanyalı ürün vardı eşime ve bana aldık.1 kişininki 207 tl.umarım işe yarar.gerçi benim için erken ama kullanacağız bizde şifa allahtan.

ben kendi sitesinden amerikadan yani 2 kişilik paketten 3 paket aldım yani toplamda eşime 3 bana 3 etti 6 tane kargo dahil 260 tl tutuyor dolar olarak 177 dolar tuttu sen nerden aldın istanbuldanmı

hanımlar çok uyugun almışsınız yaa
inşallah faydası olurdaaa
benim bi paketim 80 ne mal olmuştu

ben kendi sitesinden amerikadan yani 2 kişilik paketten 3 paket aldım yani toplamda eşime 3 bana 3 etti 6 tane kargo dahil 260 tl tutuyor dolar olarak 177 dolar tuttu sen nerden aldın istanbuldanmı

sen çok iyi almışsın.biz 6 kutuyu 414tl ye aldık.ilacın adını girince çıkan ilk siteden.sonucu iyi olsunda.bu harcananların yanında devede kulak.site adı verebilirmiyim bilmiyorum onun için yazmadım.hakkımıza hayırlısı canım.

valla canım fertilaidin kendi sitesinden aldım google fertiaid diye yazınca çıkan ilk siteden amerikadan yani türkiyede bir siteden deği kadın ve erkek bir arada olan paket var 1 paketi 51,95 dolar ama 3 paket alırsan 146,95 dolar ve 29 dolarda kargo ücreti var kredi kartıyla ödeme yaparken sevkiyat seçeneklerini seçiyorsun amerika içinde ücretsiz kargo canadaya filan daha uygun bu 2. seçenek birde 3. seçenek var oda 29 dolar amerika dışına yani türkiyeye toplamda 176 dolar yapıyor canım o da türk lirası ile merkez bankası kuruyla 256 tl civarında tutuyor türkiyede de var ama en ucuz satan site bile daha pahalı çünki ben direk kendisinden aldım ama olsun sağlık olsun inşallah bebğinin gelme vesilesi olur rabbim yar ve yardımcın olsun

hanımlar çok uyugun almışsınız yaa
inşallah faydası olurdaaa
benim bi paketim 80 ne mal olmuştu

kuşum senin 1 paket dediğin sadece kadın için olanı noırmalde o da kendi sitesinde 28 dolar ama kadın erkek bir arada alırsan 56 dolar yerine 51,95 dolar yapıyor ve bunun 2 li 3 lü paketleri var mesela 51,95 X3=155,85 yapıyor ama 3 ünü bir arada alınca oda kampanyalı oluyor 146,95 e geliyor kargo ücretide 29 dolar eder sana 6 kutu fertilaid + kargo 176 dolar oda yapıyor 256 tl yani gerçekten kendi sitesinden almak çok hesaplı

ayrıca kıslar bişi daha siparişi verdikten sonra önce mail adresinize sipariş onayı geliyor sonra kargoya verdilklerinde sevk edildi gemiye verdiklerinde filan hep mail geliyor

hilalciğim kuşum sen fertilaid topiğinde sormuşsun ilacı sipariş etmek için illede mastercard mı olmalı başka kart olmazmı demişsin master card şöle bişi yani hani bütün bankaların kartını düşün axes bonus world vesaire vesaire bunların türü olduğunu düşün bu türlerde bir visa kart vardır birde master card düşünki senin bonus kartın var bu visa bu kartı visa olduğu için sadece yurt içinde kullanabilirsin ama eğer bu bonus cartın master car olsaydı hem yurt dışında hemde yurtiçinde kullanırdın yani master card herhangi bir bankanın kredi kartı anlamında değil her bankanın kredi kartının master ı da olabilir vısa sıda bunu kartın özelliği olarak düşün master card ise hem yurt dışında hem yurt içinde geçme özelliği vardır o kartın

evin sen hala şu soğan suyunu içmedinmi kuşum ya bu iğne seni hala koruyormu yoksa ne iğneymiş be ahh be canım önce iyice bir araştırsaydın korunma yöntemlerini keşke

günaydın kuzucumm nasılsın??

günaydın canım bugün çalışıyorum ve çok uykum var aslıdna çalışmıyorum ama şöle bişi var muahsebe programının devri yapılacak güya saat 10 da geliyordu bilgisayarcı saat 11 nerdeyse hey allahım yarabbim

tiryak ya bişi dicem sana bir yabancı forum sitesi var aynı bizim gibi FertilAid Başarı Öyküleri? diye topiği var ama çeviride yaptırsam maalesef anlayamıyorum hep devrik cümleler karmakarışık ama erkekler üzerinde veya kadınlar üzerinde ki etkileri filan paylaşılmış anladığım kadarı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…