Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım hoş geldinnn
hilal maşaallah sana Rabbim en kısa zamanda seni bebeğinle mülafatlandırsın inşaallaahhh
inşallah canık benim hepimize inşallah iyi dilekleriniz inşallah sizlere döner

hastayım ama tam gelmiyo canım damla damla açık kırmızı bilmiyorumkismile anlamadım bir türlü ama sökülür heralde bugün yarınn olumunekankayizsmile

inşallah sökülmezde yerleşme kanamasıdır canım benim

geldim neyse faktoringçiler gelmişti habire evrak istiyorlar onlarla uğraştım da neyse gittiler kayracım nasıl dedin adet olur olmaz adetimle birlikte soğan suyumu kullansam yani ben pek adetten sonrasına sıcak bakmıyorum soğandan tiksinmiyorum içebiliyorum ayşedende fertilaidi alacaktım ücretiyle tabi geldiyse ama eşimde spermi çok iyi gelmiyor bana %70 hareketsiz ama eğer kistim varsada bu ay boş beklemek yani d.kontrol hapı kullanmak istemiyorum ama kullanmayıncada geçmezse eşim kızar al işte der ine kafana göre davrandın bak ne oldu der of allahım ne olurdu bu ay olsaydı bu zrolu sürece girmeseydim tekrar tekrar

kuzu ya şimdi benimde kafam karıştı
yazdım ama okumadın heralde
adam nerden bilio bakmadan kist olduğunu
bende kullandın iki ay önce puregon
geçen ay ondanmı gecikti acaba ya
iyice sıkkınlık geldi bana
bi cevap yazsan bacım
kist niye oluyomuş
oluyosa o iğneyi niye yazıyolar ya
bide onlamaı uğraşcaz şimdi
offff kafam karıştı yaaaaa

geldim neyse faktoringçiler gelmişti habire evrak istiyorlar onlarla uğraştım da neyse gittiler kayracım nasıl dedin adet olur olmaz adetimle birlikte soğan suyumu kullansam yani ben pek adetten sonrasına sıcak bakmıyorum soğandan tiksinmiyorum içebiliyorum ayşedende fertilaidi alacaktım ücretiyle tabi geldiyse ama eşimde spermi çok iyi gelmiyor bana %70 hareketsiz ama eğer kistim varsada bu ay boş beklemek yani d.kontrol hapı kullanmak istemiyorum ama kullanmayıncada geçmezse eşim kızar al işte der ine kafana göre davrandın bak ne oldu der of allahım ne olurdu bu ay olsaydı bu zrolu sürece girmeseydim tekrar tekrar

oflama canım vardır bundada bi hayırr
bende soğan suyu içmek istiyorum ama ne zaman başlamalıyım hep unutuyorum ferliaidide doktoruma sormadan alamıcam eşim istemiyo öylee püüff püfff netces biz bu heriflerle yaa

canım fertilaidi kullan mutlaka hatta eşinede alabiliyorsanız oda kullansın ama d.kontrol hapı içmek istemiyosunya soğanda kistlere iyi geliyomuş diye okumuştum adetten 7 gün sonra filan diye duymuştum adet bittiği günden sonraki 7. ci günmü yoksa adetin 7 ci günümü bunu anlamadım ama kist varmı diye gidip baktıracakmısın canım bu arada seni çokk seviyorum kuzucum ve dün geceden sabaha kendini toparlamışsın baya çok güçlü bi kızsın sen canım benim

kuzu ya şimdi benimde kafam karıştı
yazdım ama okumadın heralde
adam nerden bilio bakmadan kist olduğunu
bende kullandın iki ay önce puregon
geçen ay ondanmı gecikti acaba ya
iyice sıkkınlık geldi bana
bi cevap yazsan bacım
kist niye oluyomuş
oluyosa o iğneyi niye yazıyolar ya
bide onlamaı uğraşcaz şimdi
offff kafam karıştı yaaaaa

neden oluşuyor biliyormusun puregon kullanırken bir süğrü yumurta oluştu ya bende ama sadece 2 tanesi gelişip çatladı (tabi dr a göre öyle ama belkide kalitesizdi söndü gitti ) neyse o diğer oluşan ama büyümeyen yumurtalar folikül kisti olarak duruyor maalesef ama işte ben ne yapsam bilmiyorum d. kontrol hapı kullanmak istemiyorum

inşallah canık benim hepimize inşallah iyi dilekleriniz inşallah sizlere döner

inşallah sökülmezde yerleşme kanamasıdır canım benim

hiiiç sanmıyorum canım inşallah diyeyim ama sanmıyorum yaa neyse hakkımızda hayırlısı hepimiz için tatlımmm olumunekankayizsmile

slm arkadaşlar...e var ne yok nasılsınız.geçmişi okuyamayacam ecz çalışıyorum bugünler çok kritik yetiştiremiyorum hiçbişeyi. sizleride çok merak ediyorum .bu strestende 12 sinde adet olmam lazımdı olamadım hala...

canım fertilaidi kullan mutlaka hatta eşinede alabiliyorsanız oda kullansın ama d.kontrol hapı içmek istemiyosunya soğanda kistlere iyi geliyomuş diye okumuştum adetten 7 gün sonra filan diye duymuştum adet bittiği günden sonraki 7. ci günmü yoksa adetin 7 ci günümü bunu anlamadım ama kist varmı diye gidip baktıracakmısın canım bu arada seni çokk seviyorum kuzucum ve dün geceden sabaha kendini toparlamışsın baya çok güçlü bi kızsın sen canım benim

h be kayracım toparlanmaya toparlanmadım çırpınıyorum sadece çabalıyorum çare arıyoırum sadece dr u ara hastaneyi ara vs vs yoksa yanıyor içim senağlamasenağlama

neden oluşuyor biliyormusun puregon kullanırken bir süğrü yumurta oluştu ya bende ama sadece 2 tanesi gelişip çatladı (tabi dr a göre öyle ama belkide kalitesizdi söndü gitti ) neyse o diğer oluşan ama büyümeyen yumurtalar folikül kisti olarak duruyor maalesef ama işte ben ne yapsam bilmiyorum d. kontrol hapı kullanmak istemiyorum

hımmm e ozaman bende birsürü kist vardır kuzum
dört tabe tam teşekkül çatlak vardı
gerisi noldu bilmiom
ama doktor bakmadan kist olduğunu nasıl söyler ben doktoruma kist olurmu diye sorduğumda bilemem bakarız demişti
bence önce doktora bi git konuş kist varmı öğren ve
fertilaidi durumun varsa al derim ikili al hem eşin hem kendin için
ben şahsen öyle yapacağım
yani hasta olursam doktora gitcem bu ay
kürlere devam etcem ve fertilaid sipariş etcem
zaten hasta olunca sipariş etse 4gün içinde gelir zannedersem
ama kist olayı kafamı karıştırdı benim yaaaaaaa
gıcık oldum

hımmm e ozaman bende birsürü kist vardır kuzum
dört tabe tam teşekkül çatlak vardı
gerisi noldu bilmiom
ama doktor bakmadan kist olduğunu nasıl söyler ben doktoruma kist olurmu diye sorduğumda bilemem bakarız demişti
bence önce doktora bi git konuş kist varmı öğren ve
fertilaidi durumun varsa al derim ikili al hem eşin hem kendin için
ben şahsen öyle yapacağım
yani hasta olursam doktora gitcem bu ay
kürlere devam etcem ve fertilaid sipariş etcem
zaten hasta olunca sipariş etse 4gün içinde gelir zannedersem
ama kist olayı kafamı karıştırdı benim yaaaaaaa
gıcık oldum

canım dr büyük ihtimalle vardır diyor bişi sölicem aranızda ingilizcesi olan varmı FertilAid Fertility Supplements for Women & Men: Optimize Your Chances of Conceiving! burda 2 li paketten 3 tane alırsam 146,95 usd yapıyor nasıl sipariş edebilirim bi sitede kargo üccreti dahil diye okudum da ama burda yazmıyor

canım dr büyük ihtimalle vardır diyor bişi sölicem aranızda ingilizcesi olan varmı FertilAid Fertility Supplements for Women & Men: Optimize Your Chances of Conceiving! burda 2 li paketten 3 tane alırsam 146,95 usd yapıyor nasıl sipariş edebilirim bi sitede kargo üccreti dahil diye okudum da ama burda yazmıyor

vallaha kuşum bende bilmiom
bende hasta olursam arkadaşıma sipariş ettircem ebaydan baksaydın
orda daha uygunmuş
bide ggden bak istersen
ben kuran toplantısına gidiom
gelince görüşürüz sizi seviyorummmmmmmmmmmmmmm

merhaba kızlar...sizi özledim uğurlu toppiğim burası benim...merak ettim nasılsınız??

kızlarr merabaaa
napıyosunuz kuzuya noldu adet oldumu neden üzgünsünüz böyle yaaa :KK43:
hilalcim yazılarının bazılarını okudum çok üzüldüm yazık değilmi o kıza
annesi ne arıyor ne soruyor o iki tane çocuk nasıl senin evladında melisada senin evladın
sen çok iyi bi insansın inanıyorumki melisayı kırmıyosun ama ne olursa olsun öz anne gibi olamaz,

kızlarr merabaaa
napıyosunuz kuzuya noldu adet oldumu neden üzgünsünüz böyle yaaa :KK43:
hilalcim yazılarının bazılarını okudum çok üzüldüm yazık değilmi o kıza
annesi ne arıyor ne soruyor o iki tane çocuk nasıl senin evladında melisada senin evladın
sen çok iyi bi insansın inanıyorumki melisayı kırmıyosun ama ne olursa olsun öz anne gibi olamaz,

hoşgeldin canım nasılsın
kuzunaz adet olmadı ama dün kan tahlili yaptırdı 1,61 çıktı yani negatif o yüzden üzüldük

selam ben geldim
eşimi ancak işe yolladım
ne var ne yok
ben hala hayıta başlayamadım eşim hep unutuyor almayı :nazar:

X