Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ilk bebek içinmi uğraşıyorsun cnm yoksa ikinci içinmi

benim 1 kızım var 9 yaşında
2. bebek için çabalıyoruz

ne güzeel bir kıızın varmış inşallah ikincide en yakın zamanda sizinle olur,
ben de 7 yıllık evliyim sebepsiz infertilite geçen ay aşılama yaptırdık ama olmadı malesef
işte yaza kadar normal yollardan deneyip olmadı tüpb. düşünüyoruz canım dua et

tanışalım hayatım ben yeni sayılırım iki haftadır burdayım
aşılama topiğinden transfer oldum topikteki dualara verilen önem
pozitif enerji kızların aralarındaki muhhabete bayıldım ve şimdi burdayım
çok da mutluyum acayip enerji veren bir yer burası

kaydirigubbakcemile3 benden 1 hafta daha kıdemlisin canım
bende 1 haftadır burdayım
söylediklerine harfi harfine katılıyorum canım gerçekten enerji veren bir topik burası :lepi:

ilk bebek içinmi uğraşıyorsun cnm yoksa ikinci içinmi

benim 1 kızım var 9 yaşında
2. bebek için çabalıyoruz

benim birinci bebeğim doğduktan sonra öldü
şimdi ikinciye hamile kaldım
1 yıl bekledim fertilad içtim vesilem oldu

kuzucum kırmızı elbiseye bayıldım
abim evlenirse diktiririrm böyle bişey tabi kollarına bişiyy bulmak lazım bilmiyorumkismile

ayyyy kuzu bunlar da güzelmi biz bu maneviyatla
bir hamile kalalım sen o zaman gör şekerim güzellliği nur
akar nurrrr

ne güzeel bir kıızın varmış inşallah ikincide en yakın zamanda sizinle olur,
ben de 7 yıllık evliyim sebepsiz infertilite geçen ay aşılama yaptırdık ama olmadı malesef
işte yaza kadar normal yollardan deneyip olmadı tüpb. düşünüyoruz canım dua et

saol cnm allah razı olsun
oda tedaviyle olmuştu ama kolay olmuştu
2. bebek biraz nazlı çıktı gelmiyor boshayallersmile

rabbim kolaylaştırsın işlerinizi inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz canım :1hug:

benim birinci bebeğim doğduktan sonra öldü
şimdi ikinciye hamile kaldım
1 yıl bekledim fertilad içtim vesilem oldu

ilk bebeğin için üzüldüm canım allah sabır versin
inşallah ikinci bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip olur

fertilaid neymiş onu bi araştırayım bakıyım

saol cnm allah razı olsun
oda tedaviyle olmuştu ama kolay olmuştu
2. bebek biraz nazlı çıktı gelmiyor boshayallersmile

rabbim kolaylaştırsın işlerinizi inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz canım :1hug:

inşallah canım yaaa sıkıntı bir dönem tüp.b. bide yaşadığım yarde değil ist. düşünüyorum olursa ama işte git gel millete laf anlat felan bakalım inşllh gerek kalmaz

hoşbuldum canım opuyorumnanaktan

hoşbuldum kayracım
ben iyiyim çok şükür sen nasılsın

kızlar yemin ederim bana çok iyi geldiniz
topiğiniz bana doping etkisi yapıyor kıpır kıpırım hiç yerimde duramıyorum delikafadulden

çok şükür iyiyim canım bu topik uğurlu canım bende aynen senin gibi oluyorum kuzucum iyiki açmış burayı rabbim kuzucumdan ve hepinizden razı olsun hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
hamdolsun bitanem dua edin iyi olayım
kalp atışı varmış,fakat içerde biraz kanama var dedi
benim vijinal kanamam yada lekelenmem yok
içerde kesenin etrafında olan bişeymiş
ıstırahat et dedi progestan verdi
dünden beri yatıyorum sadece namaz için ve yemek ihtiyacım için kalkıyom
yemeğide eşim yolluyo zaten

canım benim kendine çok çok iyi bak olurmu moralini de yüksek tut demek küçük meleğinin kalp atışlarını duydun ne kadar güzel bol bol yat dinlen hiçbirşeyi düşünme olurmu canımolumunekankayizsmile

kızllaar benimde çıkmam gerek
kendiinize çok iyi davranın hoşkalın mutlu kalın esen kalın haamiişşşş kalın innnnşallllaaah:CüvCüv:

slm kıslarr nasılsınız hepiniz görüşmeyeli?çok özledim hepinizi. aramıza yeni arkadaşlar gelmiş.hoşgelmişler sefa getirmişler.

kızllaar benimde çıkmam gerek
kendiinize çok iyi davranın hoşkalın mutlu kalın esen kalın haamiişşşş kalın innnnşallllaaah:CüvCüv:

rabbime emanet ol canım yine gelirsin dimi güzelim görüşmek üzerea.s.olumunekankayizsmile

slm kıslarr nasılsınız hepiniz görüşmeyeli?çok özledim hepinizi. aramıza yeni arkadaşlar gelmiş.hoşgelmişler sefa getirmişler.

schatze cim nerelerdesin neler yapıyosun ben iyiyim çok şükür sen nasılsın canım :asigim:eek:lumunekankayizsmile

inşallah canım yaaa sıkıntı bir dönem tüp.b. bide yaşadığım yarde değil ist. düşünüyorum olursa ama işte git gel millete laf anlat felan bakalım inşllh gerek kalmaz
cnm eskidenmiş o millete laf anlatmak falan
ayıp değil günah değil bebek sahibi olmak istemek
7 senelik evliymişsiniz olmamış rabbim nasip etmemiş birde tüp bebek deneyeceğiz dersiniz

bizim milletin ağzı torba değilki büzesin :1ninca: üstüne düşende konuşuyor düşmeyende
canlarım yemeğe çıkmak zorundayım 30 dakkaya gelirim inşallah
afiyet olsun cnm cokacimcoook
çok şükür iyiyim canım bu topik uğurlu canım bende aynen senin gibi oluyorum kuzucum iyiki açmış burayı rabbim kuzucumdan ve hepinizden razı olsun hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
allah iyilikler versin inşallah canım
evet dediğin gibi allah kuzunazdanda sizdende razı olsun :1hug:
divinity sen tedavi aşamasında nerdesin neler yapıyorsun canım

cnm benim aslında çok bi problemim yok
prolaktin hormonum yüksek onun için yumurtlama olmuyor
klomen tedavisi gördüm
ara ara kist çıktığı için ve prolaktin yükseldiği için bıraktı dr tedaviyi
en son tüp bebeğe gönderecem seni dedi bizde istemedik
dr başından savmaya çalıştı biraz

şimdi kürleri denemek istiyorum

aslında ateş ölçümü ile ilgili topiklerde var ama ben sana bildiğim kadarı ile anlatayım adetinin ilk günlerinde başlıyorsun canım ölçmeye ama ilk uyandığın zaman dil veya koltuk altından yapmalısın ölçümü ve her sabah uyandığında aynı saatte yapıp not almalısın mesela reglin 1. gününden ölçmeye başladın ya yumurtlama günlerinde bu ısı düşer normal sıcaklığın 36,5 sa mesela 36 nın bile altına düşebilir o günler yumurtlama günlerindir bu günlerde akıntında şeffa yumurta akı gibi ve yapışkan olur bu günlerde sık sık çalışma yapman lazım sonra ölçmeye devam edeceksin tabi yani eğer yumurtama gününden sonra ateşin yüksekseliyorsa hamiş olabilirsin demektir mesela bizim listedeki hamişlerden bir iölçüyordu ve 37 lere hatat biraz daha üzerine çıkmıştı ateşi ve hamişmiş inşallah tutturursun adetlerin nasıl düzenlimi ?

canım haklısın valla bazen kaçırıyoruz hoşgeldin canım

dün katılamadım aranıza tekrar :KK43: verdiğin bilgiler için teşekkürler kuzunaz a.s.adetlerim düzenli aslında sadece son iki aydır korunmayı bıraktık ve 3 ila 5 gün arasında gecikme oldu. normalde 28 günde bir tekrar ediyo. bu arada bugün 11.günümdeyim, yani adet başlangıcından itibaren sayıyoruz sanırım. ateş ölçümüne şimdi başlasam çok mu geç kalmış olurum? bilemedim ki :uhm:

evde olduğum zamanlar burdayım genellikle
inşallah görüşürüz kayra sizlerde allaha emanet byy

X