Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya düşünebiliyormusunuz göğüslerimi sıkıyorum ikide bir acıyormu acaba diye biri beni görse sapık mı bu ne diyecek ya belirti arıyorum :))))))))))))))))))

öğretmenim ağzından bal damlıyo:)
yerim seni kız:)
ya ne bilim gerçekten kendimde hiç bişi hisstmiom
midem bulanmıyo
canım bişi istemio:gitme:
tabi herkeste olmayabilir bakalım 10 gün bekleyim hayırlısı
ateşim öyle valla bilmiom 36.3ten düşmüo
bakalım zaten hadtalık yaklaşınca düşerya demek yalaşmadı umarım yaklaşmaz:)
umarım senin ve kuzunun hisleri doğru çıkar
neşeden sonra bende çok korkuyorum çokkkkkkkkkeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ya düşünebiliyormusunuz göğüslerimi sıkıyorum ikide bir acıyormu acaba diye biri beni görse sapık mı bu ne diyecek ya belirti arıyorum :))))))))))))))))))
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:süpersiiiin yaaaa 5 dk önce bende kontrol ettim inanırmısın:roflol::roflol:

öncelikle hoşbuldum kuzum :)
inanırmısın yemin ederim bende aynı
mememi sıkıyom midemmi bulanıyo diye bakıp duruyorum.....
nolcak bacım hep aynı şeyleri yaşıoz farkındaysan allah hakkımızda hayırlısını versin:Saruboceq:

şimdi eşimin yeğeni msn den yazmış ablacım ne oldu bebeiş diye allahım ne olur onlara olumlu haber vermek istiyorum ya senağlama

tatlıkız kuzu ve ben:)
kızlar biz galiba kafayı yiyoruz:)eyvahedigeldismile

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:süpersiiiin yaaaa 5 dk önce bende kontrol ettim inanırmısın:roflol::roflol:

hakketten bacılar gaciler ne olacak bizim bu halimis kıslar ya hadi bakalım üçümüzde bekliyoruz ya kaydirigubbakcemile3 tatlıkıs kuzunaz ve hiilalbebik bakalım kim hamiş inşallah 3 ümüzde oluruz allahım ya mükemmel bişi olur ya süper olur değilmi süper sizin ne zaman adet tarihleriniz kıslar
kızlarrr regl yaklaşınca ısımız düşüyomuuuuubilmiyorumkismile
normal sıcaklığına geliyor yumurtlamada düşüyor canım sen takip ediyormusun hamiş isende yükseliyor yani normal sıcaklığındna daha yüksek oluyor ama önceden vücut ısının nasıl olduğunu bilmen lazımmış

kuzunaz arkadaşım ben de bebek istiyorum ama olmuyo ya
sorun yok çok şükür geçen ay kür falan da yaptım çörek otu tarçınbalı...elimden gelen herşeyi yaptım dua da ettim tabiki ama hamile kalmak için araştırdım ne okuyacağımı bulamadım bana tavsiye edermisin bişeyler acaba.yaşım 27 doktorada gittim hiç bir sorunum yok eşimin de yok ama tutmuyo nedense bu ayda bekliyorum bakalım inşallah olur

tatlıkız kuzu ve ben:)
kızlar biz galiba kafayı yiyoruz:)eyvahedigeldismile

kesinlikle kesinlikle allahım ya çok zor hemde heyecanlı bir durum bu eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileay bu çok şeker dimi eyvah edi geldi edi kimse kaydirigubbakcemile3

takip ediyodum ama bu gün 36.7tatlım evet yaaa gerçekten süper olur 3 hamiş haberiiii:lepi::lepi:

ayçanisa hoşgeldiniz balım iniz derken bebeğinide kasteddim hani 2 kişisin yaaakaydirigubbakcemile3

senin şu an eşinin morfolojisinde sperm sayısında ve hareketinde bişi yok senin hormonlarında yumurtlamanda tüplerinde rahminde bir sorun yok mu canım yani tamamen eminsin değilmi bazen dr lar bir şeyi atlaaybiliorlar özellikle morfolojiyi yani herşey normal değilmi canım yani tabi herşeyi normal olup olmayan çok kişi var onlardada sanırım doku uyuşmazlığı olabiliyormuş diye duydum ben ama inşallah yoktur yani sorun yoksa özellikle bir kür uygulamana gerek yok tarçın ye bal polen çörek otu incir ye sıklıkla badem ceviz fındık bunları bol tüketin tabi karı koca her anlamda faydalı çünki ama şunu yapailirsin belki dr ların bile iltihap enfeksiyon vs olarak kabul etmediği bişi olabilir bu yüzden yumurtlama dönemlerinde süt maydonoz buharı yapabilirsin birdeilişki esnasında tükrük krem vs gibi kayganlaştırıcı araçlar kullanma canım eğer kuruluk problemin varsa da preesed diye bir ürün varmış sperm leri hızlandırıcı bir jel bu aynı zmanda kayganlaştırıcı olabilir yani hani bilmeden tükrük v gibi şeyler kullanıpta spermleride öldürüyor olabilirsiniz yani dua olrakata 500 yasin dağıtıp çok zor olduğu halde hamiş kalan arkaaşımız var 41 meryem suresi okuyoruz veya çevreye dağıtıyoruz böyle yani şekerim az önce bi kaç sayfa önce yazdım elmaya 7 tane elmaya ibrahim suresi okunup yumurtlama döneminde o elmalarınn yarısını sen yarısını eşin yiyip ilişki olursa da oluyormuş bunu deneyen biri sölemiş ilk sayfayı okursan orda tesbihler filanda yazdım allah yardımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…