Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım çok mutlu olurum kıssss ayyyy delikafaduldendelikafadulden bu sefer zıplarım valla işyeri filan dinlemem

inşallah canım benim
sevinçli haberi veririm inşallah burada hoplarız
şimdi bana oyun ekibide kurarsınız demi

bırakın kızlar alyans sı
alyans yerine bebek bırakın
veya o hamilelikler güzeldi

HILALBEBIK canim benide listene eklermisin canim benim ismimde selda canim ALLAH okunan dualari kabul etsin INSALLAH

deminden beri uğraşıyorum site üyelik istedi ama sonun başardımkaydirigubbakcemile3 kuzucum bunlar senin için
birazdan neşe içinde yollıcam

şöyle veya amaaaaaaaaaaaaaaan teehteeeeeh haydeeeeeeeeeeee
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
birazda şöyle yandan yandan amaaaaaaaaaaaaan
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar
hepinize tekrar tekrar teşekkürler
ortamınız çok güzel paylaşımlarınız süper
insanlara yaklaşımlarınızda çok güzel
hayatta hep yanlış işler yapacak değilimya bende doğru bir iş yaptım sonunda bu topiğe gelerek
hepinize iyi akşamlar görüşürüz a.s.a.s.a.s.

kıslar bakın mesela benim bu tarz elbisem çok var hamileykende çok kolay giyilebilir olur yani mesela üzerine çay dökülen krem rengi elbisem böyle ama robadan sonra bol olan yeri önden düğmeli düğmeleri kendi kumaşından çok şık tı yanlarda cepleride var hamileyken giyilir yeni aldıklarımda bu tarz kendiliğinden kemeri var filan hep hamişliğimi düşünerek alıyorum zaten

bizde tanıştığımıza çok memnun olduk burdaki enerjiyle hamiş patlaması yaşanacak yakında inşallah sende o bombalardan birisin inşalşah

kızlar canlarım ben kaçıyom canlarım
namaz kılcam
seldacım ismini ekledim tatlım

hepinizi çok seviyorum ..........opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…