Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

adı neymiş peki canım bunun adını söylemedimi ki
adını sordum bilmiyormuş
orda gebe kalamayanlar için satıldığını duymuş hemen almış bana ve benim gibi sülalenin kısır tafıklarına kaydirigubbakcemile3
önemli değil canım kapris yapıyom sırnaşık şey
kaprisine gurban olduğum aklinialirimsmile
aa ne kadar değişik bir meyve şans ayağına gelmiş ta kutsal topraklardan ben olsam içini dışını yerim valla cokacimcoook

daha neler neler geldi kız
1 şişe zemzemi tavaf yaparken dua ile dolandırmışlar şifa niyetine içiyim diye
birde peygamber efendimizin eliyle diktiği hurma ağaçlarının meyvesinden getirdiler
onuda niyet edip yiycekmişim
hacca zıbın göndermiştim peygamber efendimizin mezarının ayak ucuna koyup dua etmiş kaynanam geri getirdi o zıbını olursa inşallah bebişime giydirecem

Konuyu Toplam 11 Kullanıcı okuyor. (10 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, almaata, bade_34, bubuş, divinity+, edut, evindarkece+, kayra_esk+, tiryak+, XTATLIKIZ

kıslar sizler neden sustunuz kayracığım hani bizim hamiş kıyafetlerimiz filan yokmu bize hediye dur en iyisi ben size hediye edeyim bir tane bekleyin bakalım

ay canım bu iş güç beni bitiriyo ev işi çok nankör meleğim çookk arada gelip bakabiliyorum

bak bu şekilde yumurtlayıp yumurtlamadığı anlaşılıyormuymuş ilk defa duydum peki iendometrium rahim değil değilmi yani ben bu andometriumu tam olarak kavrayamadım ben rahim olarak düşünüyorum
evet canım rahim biyopsisi dedi ben tam adını ve açıklamasını sordum bu işlemden sonra açıkladı eve gelincede netten araştırdım anlattıklarıyla birebir örtüşüyordu a.s
Böyle tüm sorunları anlayabilirmiş bakalım inşallah iyi çıkar ya

selam kıslar bugün doktora gittim geciken reglimi nedeni stersmiş çok şükür kist felan yok
eşimin sprem sonuçlarını gösterdim tabiki o da sonu tüp bebk gibi görünyüo dedi
yarın tekrar sperm sonucu verip amlyta karar vericez bakalım
banada şeker yüklemesi yapılcak yarın ve ilaç verecekmiş doktor ona göre yumurta büyütüp çaylaymak için
ondan aşılam herhalde kafam çok karılık kıslarr yaaaaaaaaaaaa
duaa edin ne olur:Saruboceq:

kıslar bakın bu kayrayla ben biz giyeceğiz böyle taytlarımızı tuniklerimizi gezicez eskişehire gittiğimde kayrayla

oyyy iyilik meleğim benim harika bunlar çok çok beğendim teşekkür ederim şekerim benimmmmŞenizŞeniz ŞenizŞenizŞenizŞeniz

ay bugünde kayracım bise gelirken böle giyinmiş pekte güzel olmuştu kendisi zayıf ya hamişte olsa ne giyse yakışıyor hımhhhh

yaaa çok güzeller benim zevkimi çok iyi biliyosun canımın içi alkisalkisalkisalkisalkisalkisolumunekankayizsmile

adını sordum bilmiyormuş
orda gebe kalamayanlar için satıldığını duymuş hemen almış bana ve benim gibi sülalenin kısır tafıklarına kaydirigubbakcemile3

kaprisine gurban olduğum aklinialirimsmile

daha neler neler geldi kız
1 şişe zemzemi tavaf yaparken dua ile dolandırmışlar şifa niyetine içiyim diye
birde peygamber efendimizin eliyle diktiği hurma ağaçlarının meyvesinden getirdiler
onuda niyet edip yiycekmişim
hacca zıbın göndermiştim peygamber efendimizin mezarının ayak ucuna koyup dua etmiş kaynanam geri getirdi o zıbını olursa inşallah bebişime giydirecem
Süper canım ya ne şanslısın
Buarada peygamber efendimizin diktiği o hurma ağacını bende biliyom bana da yemek nasip oldu dayımlar getirmişti çekirdeğinide atmayın cüzdanına veya mutfağına koy bereket getirir demişti gerçektende faydası var :lepi:

ay canım bu iş güç beni bitiriyo ev işi çok nankör meleğim çookk arada gelip bakabiliyorum

bacım bak işlerini çabuk bitir akşam kocişler bizi yemeğe götürecek boğazda çok şık bir restaurantta bak ikimizde böle siyah giyelim tamammı

slm nasılsınız kızlar........
özledim sizi nasıl gidio neler yapnız neler konuştunuz okuyamadım
çok uzun:)varmı değişk kür yada herhangi bişi?

kuzuuuuuuuuuuu
niye hep kayrayla gidion onu anlamadım yani:)
bişimi var aranızda:)
küserim bende istiom:)

evet canım rahim biyopsisi dedi ben tam adını ve açıklamasını sordum bu işlemden sonra açıkladı eve gelincede netten araştırdım anlattıklarıyla birebir örtüşüyordu a.s
Böyle tüm sorunları anlayabilirmiş bakalım inşallah iyi çıkar ya

arkadaşım aramıza hoş geldin mutlu dönersn inşallah

kaç yıllık evlisin ne kadardır istiyorsun bebek

Süper canım ya ne şanslısın
Buarada peygamber efendimizin diktiği o hurma ağacını bende biliyom bana da yemek nasip oldu dayımlar getirmişti çekirdeğinide atmayın cüzdanına veya mutfağına koy bereket getirir demişti gerçektende faydası var :lepi:
kaynanam seviyomuş beni saolsun

hoşgeldin hilalbebika.s.

bacım bak işlerini çabuk bitir akşam kocişler bizi yemeğe götürecek boğazda çok şık bir restaurantta bak ikimizde böle siyah giyelim tamammı

şekerim nerden buldun bunları çok şıklar tam zevkime göre tamam işlerimi azalttım yemekte karşılaşırız dimi birlikte gidelimm meleğimmŞeniz

hilal bizden habersiz kaynatıyorlar
valla neşe nerde yavruceylan nerde

nerde bunlar
kayra iş yapıyor yanılmıyorsam

selam kıslar bugün doktora gittim geciken reglimi nedeni stersmiş çok şükür kist felan yok
eşimin sprem sonuçlarını gösterdim tabiki o da sonu tüp bebk gibi görünyüo dedi
yarın tekrar sperm sonucu verip amlyta karar vericez bakalım
banada şeker yüklemesi yapılcak yarın ve ilaç verecekmiş doktor ona göre yumurta büyütüp çaylaymak için
ondan aşılam herhalde kafam çok karılık kıslarr yaaaaaaaaaaaa
duaa edin ne olur:Saruboceq:

canım şimdi herşey çok karışık gibi gelior bir sürü test bir sürü şey amam hepsi geçecek sonunda meleğin kucağında uyuyor seni emiyor olacak inşallah işin içine girdinmi gerisi aşılır merak etme

oyyy iyilik meleğim benim harika bunlar çok çok beğendim teşekkür ederim şekerim benimmmmŞenizŞeniz ŞenizŞenizŞenizŞeniz

senle eskişehirde çarşıya gideriz taytlarımızı sper ayakkabılarımızı giymişken yürüyüş yapmış oluruz ordan ben eltime geçerim :)))))
yaaa çok güzeller benim zevkimi çok iyi biliyosun canımın içi alkisalkisalkisalkisalkisalkisolumunekankayizsmile
evet bu çok şıktı kayracım ancak sana yakışır diye düşündüm zayıfsın ya o bakımdan

X