Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya adet olcağıma eminim aslında ama içimdede yine de umut kalıyo kurcalıyo beynimii:bbo:
ama belli c.tesi ye bile kalmaz adet olurum mafoldumben

inşallah hamişsindirde olmazsın canım ne diyelimki sen eşinde sorundu dimi bişiler yapıyormusun tedav i anlamında kür olarak filan

%14 ün üzerinde olmalı canım benim aşılamadada %4 ün altında olanı tutmaz anladınmı kuşum ve aşılamada morfolojisi iyi olanları seçme durumu yokmuş yıkama yapıyorlar ya şimdi başka topiklerden okudum bunu senin için birazdan sana resimle daha detaylı anlatacağım kıslar bilir gülşen vardı topikte şu an tüp tedavisinde girmiyor siteye psikolog yasaklamış bununda 2 kere aşılama oldu sebepsiz diyordu geçen msn de konuştuk bir öğrencisinin babası jinkologmuş testlere bakmış %4 morfoloji olduğunu görünce sebepsiz sayılmaz bu önemli bir faktör demiş şimdi bu şekilde aşılama yapan dr ların gidip yakasına yapışmak lazım sebepsiz sebepsiz dendiği halde aşılaması tutmayıpta ben uyarınca morfolojideki sorunu gören bir sürü arkadaşım var inanki

Sperm Yapısındaki Bozukluklar (Morfolojik bozukluklar)
Sperm yapısı veya "morfolojisi" ile ilgili bozukluklar önemli infertilite nedenidir. Kruger kriterlerine göre bu tür yapısal bozuklukların %14’ün altında olması doğal olarak kabul edilir

bende bunun gibi biliyorum yukarıdaki yazı alıntıdır bende şimdi eşimin semen analizine baktım yan tarafta referanslar var ya orada %5 den küçük olması gerektiği yazıyor

ayyy canım benim canım canım inşallah hislerinde yanılmazsın benimde en büyük ümidim sizin dualarınız aslında dr ilaç bahane herşey

ben çok dua ediyorum sizlere balım rabbim yardımcımız olsun kucakları doldursun içinded beni ayırmasın innşşşşş

evet devam ediyorum soğan kürüne

ay neşe uffffff hiç keyfim yok
dua etmeye bile yanaşamıyorum en son tüp bebek olduğumda felaket yoğun duygularım vardı dualar terapi oluyordu şimdi dua okumaya yanaşamıyorum duygularım karıştı sanki bir tür değişik bişey dua ederken allah tan korkuyorum sanki beni yargılıyormuş gibi işin olunca dua ediyorsun der gibi

tekrar o hatim indirdiğim günlere sence nasıl dönicem yardım edermisiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

öyle düşünme canım
işte biz insanlar hep sıkışınca rabbimize yöneliyoruz ama
sen abdesttini al namazına başla bak gör işlerin kolaylaşacak canım

evet devam ediyorum soğan kürüne

ay neşe uffffff hiç keyfim yok
dua etmeye bile yanaşamıyorum en son tüp bebek olduğumda felaket yoğun duygularım vardı dualar terapi oluyordu şimdi dua okumaya yanaşamıyorum duygularım karıştı sanki bir tür değişik bişey dua ederken allah tan korkuyorum sanki beni yargılıyormuş gibi işin olunca dua ediyorsun der gibi

tekrar o hatim indirdiğim günlere sence nasıl dönicem yardım edermisiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

aşk olsun bende öle hep işim düştüğünde dua eder gibi oluyordum ama rabbim bizi anlar bi başla rahatlayacaksın

inşallah hamişsindirde olmazsın canım ne diyelimki sen eşinde sorundu dimi bişiler yapıyormusun tedav i anlamında kür olarak filan

evt canım sıkıntı eşimde 6 milyon spermi var unutmazsam yarın tahlili getirir giğer değerleride yazarım
keçiboynuzu ürüne başladık içmiyo sevmedi tadını
pekmezni aldım hiç yoktan yidir die onu da yemiyoo
konduramıyo kendine olcak olcak diyip geçiştiriyo
sözünden caymazsa adet olunca doktora gidecek üroloğa
bugün çok keyifsizim yaa mirmirmirmir

kuzucum sana soru sormuştum kııız
yeni arkadaşlar gelince terligimizi damamı attın kıııız:roflol:
kendini nasıl hissediyon
ne var
ne yok

Sperm Yapısındaki Bozukluklar (Morfolojik bozukluklar)
Sperm yapısı veya "morfolojisi" ile ilgili bozukluklar önemli infertilite nedenidir. Kruger kriterlerine göre bu tür yapısal bozuklukların %14’ün altında olması doğal olarak kabul edilir

bende bunun gibi biliyorum yukarıdaki yazı alıntıdır bende şimdi eşimin semen analizine baktım yan tarafta referanslar var ya orada %5 den küçük olması gerektiği yazıyor

canım bozuk olanlar %5 den küçük olmalı ben eşimin kine baktım normal morfoloji %52 geri kalanı baş anormalliği ne bilim kuyruk gövde anormalliği diye yüzdelere bölünüyor kruger kriteine görede belki % 14 ün altındakiler bozuk olursa normal ölemi acaba benimde kafam karışıyor ama normal morfoloji iyi olması lazım bu açık

offf kızlar merdivenleri yıkadım çamaşırları katladım ama şimdide balkonu yıkayıp yine çamaşır sericem evleri süpür bulaşık yemek vc ovmalıyım sonra banyoyu vee en son duş alıcam burdayım ara ara gelip okurum cevap yazamazsam kızmayın şimdi işlere devamm-tatlicadiarzu-

kendini nasıl hissediyon
ne var
ne yok

aşk olsun neşeciğim sen yapma bari şaka yapıyorsun biliyorum gerçi ben bişi hissetmiorum pek yemek geldi çıkmam lazım canım görüşürüz sadece ağrı var biraz

canım bozuk olanlar %5 den küçük olmalı ben eşimin kine baktım normal morfoloji %52 geri kalanı baş anormalliği ne bilim kuyruk gövde anormalliği diye yüzdelere bölünüyor kruger kriteine görede belki % 14 ün altındakiler bozuk olursa normal ölemi acaba benimde kafam karışıyor ama normal morfoloji iyi olması lazım bu açık

canım bence her hastanenin tahlil raporları farklı yazdırılıyor belki biraz önceki arkadaşımızın şimdi adını hatırlayamadım eşimin tahlil sonucu gibi bozuk morfoloji yazmışlardır çünkü tahlil sonucunu inceliyorum bizde referans %5 den küçük olması gerektiği belki sizde normal morfoloji diye belirtmişlerdir o yüzden %4 ler %5 ler sana farklı geldi. yani bizde bozuk yapıda olanları sizde iyi yapıda olanları yazmış olabilirler

kendini nasıl hissediyon
ne var
ne yok

HARİKASIN neşe arkadaşım ya terlik muhabbeti ne çok güldüm
ayrıca dediğiniz gibiALLAHIN İZNİ İLE yapıcam abdest alıp namaz kılıcam dualarıma başlıcam sizler iyiki varsınız gerçekten ağlıcam dayanamıyorum yıllardır ilk defa rahat rahat derdimi anlatabiliyorum o yüzden duygulandım.

SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH SİZE YETER DİYENE KADAR EVLAT YAĞDIRSIN YAĞMUR MİSALİ SONRA BANA VERSİN.olumunekankayizsmile

HARıKASIN neşe arkadaşım ya terlik muhabbeti ne çok güldüm
ayrıca dediğiniz gibiALLAHIN ıZNı ıLE yapıcam abdest alıp namaz kılıcam dualarıma başlıcam sizler iyiki varsınız gerçekten ağlıcam dayanamıyorum yıllardır ilk defa rahat rahat derdimi anlatabiliyorum o yüzden duygulandım.

SıZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDıYORUM ALLAH SıZE YETER DıYENE KADAR EVLAT YAĞDIRSIN YAĞMUR MıSALı SONRA BANA VERSıN.olumunekankayizsmile

canım inşallah inşallahhh güzelim duanı çok beğendim a.s.:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar bişey sorabilirmiyim

dün dr gitmiştimya fitille 2 tanede hap vermişti
şimdi adet oldum fitili bıraktım ama haplara devam ediyimmi yoksa onlarıda bırakıyımmı bilen varsa yardım edin lütfen

arkadaşlar bişey sorabilirmiyim

dün dr gitmiştimya fitille 2 tanede hap vermişti
şimdi adet oldum fitili bıraktım ama haplara devam ediyimmi yoksa onlarıda bırakıyımmı bilen varsa yardım edin lütfen

canım bilmiyorum ama dr hepsini bir arada kullan dediyse adetten sonra birlikte kullansan daha iyi olur gibigeldi bana belki öyle kullanılmaları gerekiyordur ama içinin rahat etmesi için dr unu arayıp sorabilirsin canım

Alpy canım bişi sormuştum cevaplamadın görmedin heralde. Bal tarçın çörekotu karışımını yaparken bal peteklimi olacak yoksa süzme mi canım bide bu karışımı aç karnına mı tok karnına mı yiycez

''Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızı kabul et''

X