Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hadi git yat Neşeciiim
İyi geceleeer opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ya en iyisini rabbim bilir ama neşenin kine kesin gözü ile bakmaya başladım inşallah öledir ama benim daha 10 günüm var ya (((

inşallah canım benim
eger öyleyse özeldeki sürprize hazır ol
canım inşallah hamile oldugumun haberini veririm canım inşalllah

rabbime emanet ol canım benimm kendine dikkat et

valla biz seni yoruyoruz canım ama yumurt aüretiyorsun fakat yavaş derken geçmi yumurtluyorsun yani pko daki gibi mi ama pko da aşılama filan bile tutyor çoğu zaman

KUZUNAZCIM SANA ANLATAYIM
ben ilk 5 yıl önce doktora gittiğimde bana dedilerki yumurtalıkların tembel
sonra aşılama yaptım ilaçlara güzel cevap veriyordum
aşılamalarda tutmadı
tüp bebek dendi
17 yumurta fakat 5 tane kaldı
5 taneden 1 tanesi yaşadı
o datutmadı 8 hücreli idi
en son yapılan(2.tüp) 12 adet dhea kullandım yumurta toplandı 9 döllendi embriyo oldular
fakat 3 tane kaldı sonunda hepsi öldü transfer olmadan RESMEN TRAVMA YAŞADIK
kafayı yicektim çok büyük stres 2.tüp bebeği temuzda yaptım nisanda sigarayı bıraktık eşimle tam 10 aydır içmiyoruz öle olmasına rağmen olmadı yaaaaaa

Ben de ondan korkuyooom
Üzülürsen diye diyemiyooom
Sanki böle gaz vermiş gibi mi olurum diye
ses edemiyom
ama ne biliyim
kıpırtılar var gibi senden gelen

bendede kıpırtılar var işte hiç böle hissetmemiştim acaba ilk kez bi dr bana 2 yumurtan oluştu dedi her kontrolde mm ini söledi ve sonra çatladı dedi o yüzden mi bu heyecan acaba bilmiyorumkismile

inşallah canım inşallahhh yumurtaların çatladı hemde iki tane e eşinlede görüştünüz yani işte şey gerisi rabbime kalmış inşallah tutmuştur hemde ikisi birdenn canım kuzucummm

Kız senin mi utamna duygunu yerim
edebin de böylesi kaldı mı yaaa :kedi: :kedi: :kedi:
ne diyiiim
Biz burda fikfik diyoooz
Sen hala görüşme kısmındasın be yavruum :roflol: :roflol: :roflol:

Sen şimdi gene utanırsın :kedi:

Yerim seni Şeniz

canım benim yaşadıkların zor şimdi neler yapıyorsun canım biz bak nurda sana dualar ederiz inşallah kavuşursun meleine daha fazla beklemeden

siz beni teselli edersiniz değilmi kıslar senağlamasenağlamasenağlama

canım benim ne olur iki olasılığada şimdiden hazırla kendini hem tutmasa bile şöyle düşün aşılama hakkın var daha önümüzdeki ay yaptırırsın canım ama bide tutma olasılığı var biz hep yanındayız yalnız değilsin canımın içiolumunekankayizsmileŞeniz

:roflol: süper ya fikfik nerde görüşme nerde evet boşverin görüşmeleri ne kadar çok fikfik o kadar çok bebik mi demiştim ben sloganımda

Olur inşaaalllah canım
Sen dinlen biraz
kafanı dağıt
Çok yüklenme kendine
(diyene bak dinime küfreden de müslüman olsa bariii)
Mutlaka Rabbim ol demediği için olmamıştır
Henüz vakti gelmemiş ki olmuyooor

Bu son drum bana dediki rahat olmak önemli
kadın her yolu deniyor
Türkiye ve avrupa dahil
ama olmuyor
20 sene uğraşıyorlarr
yok olmuyor
Kadın vazgeçiyooor
veee 42 yaşında kendiliğinden hamiş oluyor
doğumunu da benim dr yaptırıyoooo

Önce ümit ve sabır canım

evet canım beni bir nebze olsun rahatlatan şey de sizin varlığınız inşallah rabbim beni sevindirir bende sizi halay çekmeniz için sebep olur işte

ben kaç yıldır hala eşimden bile utanıyorum annemden bile :kedi::kedi: hala görüşme kısmında kaldım gerçektende ceylanım evlenince açılırsın dediler ama :1no2: hala huyum aynıohaoldumsmile

evet ceylancığım haklı gerçi bende hep rahat oldum ama olmadı inşallah rabbim ol der birde benim ilk sayfada yazdığım hz musa hikayesini unutmayalım kıslar

İnşaaalllaah teselli etmeyiiiz
Hiç içimden gelmiyo şu sıralar teselli vermek :teselli: :teselli: :teselli:

İçimden hep halay çekmek geliyo yaaa :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ben kaç yıldır hala eşimden bile utanıyorum annemden bile :kedi::kedi: hala görüşme kısmında kaldım gerçektende ceylanım evlenince açılırsın dediler ama :1no2: hala huyum aynıohaoldumsmile

:roflol: yani eşinin senin bişiler hissettiğini anlamandan filan mı utanıyorsun kayracım

ALLAH SENDEN RAZI olsun arkadaşım eltimin çok yakında bir oğlu oluyor ne kada seviniyorum bilemezsin , ALLAHIM NE OLUR SANADA BANADA NEŞEY KUZUNAZA KAYRA ESK TOPİC HİLALE HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN.

yaaa ben bi burada rahatım
Eşimle bile daha tamamen rahatlamış değilim
hala ışık açıkken fikfik yapamam
banyoya giremem
yanında atlet felan giyerken hep utanırım
ellerimle saklarım felan :kedi: :kedi:
Garip ama
Annemle daha hiiiç konuşmadık hiiiiç :kedi: :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…