Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

geçmiş olsun canım
Olur inşaaalllaaah
yumurta kapasitesi derken
fsh tan mı kaynaklanıyor canım

HAYIR arkadaşım benim kilom biraz azdı
kilo almak için beslenme diyeti verdiler
bazen de düzensiz adet görüntüde sorn kalmadı ama bekliyoruz.
ALLAH SANA HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN

nusret eşimle doğum tarihiniz aynı canım bak seni listeye ekledim buraya örnek olsun diye kopyalıyorum eksik bilgiler vermişsin son adet tarihin ve beklediğin adet tarihin ettiğin dualar sureler tesbihler filan varmı bu arada ben sana şey sorucaktım yumurta kalitesi sorunu demişsin o nasıl oluyor

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar| Durumu

35|nusret1978|31|belirtilmedi|yumurta kapasitesi sorunu |soğan -incir ve keçi boynuzu kürü|belirtilmedi |ilaç belirtilemedi |yumurtlama düzensiz |dua belirtilmedi
36|simal|29|12.12.2009|pko ve eşte sperm sorunu |eşi keçiboynuzu kürü kullanıyor |12.01.2009 |folbiol kullanıyor |yumurtlama düzenli |dua belirtilmedi

Ah be kızlar... Ne tuhaf bİr dÜnya bazıları Çcuk İster bazıları Çk dİye hayıflanır...yarabbİm en dĞrusu bİlİyor... Burası neden İnsana huzur verİyr bİlİyrmusunuz baŞkalarının anlayamadıĞını burda herkes anlıyor herkes ÇocuĞu olmuyor dİye İnsanların yapmacık tesellİlerİ lmadan knuŞabİlİyr.. Hayırsızsa zaten lmayaak belkİ bebeklerİmİz ama burda kİmse lmuyor dİye sİzİ yargılayıp sakat muamelesİ yapmayacak...İlgİ İsteĞİde bundan:) kİmseye Çocuk İstİyorum dİyemİyorum , eŞİme bİle ....İstemİyorum dİyorum ÇÜnkÜ İnsanların baskısına hazır deĞİlİm...bİz eksİk deĞİlİz

ahhh be güzelim öyle işte bu dünya kimisi doğurup sokağa bırakır kimi bizim gibi çocuk diye yüreği parçalanır ama hepsi bir sınav rabbim bizim sabrımızı ölçüyor işte ümidini kaybetme canım kuzucum un ilk sayfada yazdığını okudunmu canım sabır ümidini kesmemek

bende hep özenmişimdir ne güzel olurdu çok çektim bi abla kız kardeş özlemini sizlerle bu özlemim azaldı canım bide aynı şehirde olsaydık keşke sende harika bir teyze mükemmel bir ANNE olur canım bundan eminimmm bu topikteki herkes bebeğinin kıymetini daha iyi bilir bundanda çok eminim

yok kıııız
annelik biraz sıkıntılı
Ben çok kuralcıyımdır
ne dersem o yaniii
Hiiiç ewetim hayır, hayırım ewet olmaz
Okuldaki öğrenciler bile biliyooo
Gerçi onlar beni çok seviyoo
Ben de onlarıı
Çocukların belli kurallara mutlaka ihtiyaçları vardır
O yüzden kolay oluyor anşalmam
Bi de başkasının çocuğuna nedense çok sabırlıyım
Belki hep emanet gözü ile baktığım içindir
Adet öncesi sendromda bile aslında kızabileceğim bişeye aman kızmayyım derim
Olur ya o sıkıntının acısını çocuktan çıkartırım diye
O yüzden çok korkarım Rabbimden
ama annelik dedim ya sıkıntılı
İnsan kendi çocuğuna gösterir mi
Bilmiyom
Arkadaşlar gösteremiyorsun diyorlaaar
Ama şu kesin
Kendiminkinide sizinkinide çoook seviceeem kaydirigubbakcemile5

daha belli degil canım aşılama oldum sonucu pazartesi ögrenecem
inşallah vardırda şu tedavi görmekten artık kurtulurum

hayırlısı lsun ınsallah ben cıkmalıyım esim burda oldugumu bılmıyor gelır sımdı basıma...ıyı geceler sıza

Ah be kızlar... Ne tuhaf bİr dÜnya bazıları Çcuk İster bazıları Çk dİye hayıflanır...yarabbİm en dĞrusu bİlİyor... Burası neden İnsana huzur verİyr bİlİyrmusunuz baŞkalarının anlayamadıĞını burda herkes anlıyor herkes ÇocuĞu olmuyor dİye İnsanların yapmacık tesellİlerİ lmadan knuŞabİlİyr.. Hayırsızsa zaten lmayaak belkİ bebeklerİmİz ama burda kİmse lmuyor dİye sİzİ yargılayıp sakat muamelesİ yapmayacak...İlgİ İsteĞİde bundan:) kİmseye Çocuk İstİyorum dİyemİyorum , eŞİme bİle ....İstemİyorum dİyorum ÇÜnkÜ İnsanların baskısına hazır deĞİlİm...bİz eksİk deĞİlİz

canım tabiki bir EKSİKLİK değil

Rabbim her insanı MÜKEMMEL yaratmış

Sadece hepimize bu meyvenin tadına baktırmayabilir

ama bu MÜKEMMELLİĞİMİZİ değiştirmez be güzelim

nusret eşimle doğum tarihiniz aynı canım bak seni listeye ekledim buraya örnek olsun diye kopyalıyorum eksik bilgiler vermişsin son adet tarihin ve beklediğin adet tarihin ettiğin dualar sureler tesbihler filan varmı bu arada ben sana şey sorucaktım yumurta kalitesi sorunu demişsin o nasıl oluyor

:nazar:|....kk nick....|yaş|sat|infertilite sorunu .|uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | dualar| durumu

35|nusret1978|31|belirtilmedi|yumurta kapasitesi sorunu |soğan -incir ve keçi boynuzu kürü|belirtilmedi |ilaç belirtilemedi |yumurtlama düzensiz |dua belirtilmedi
36|simal|29|12.12.2009|pko ve eşte sperm sorunu |eşi keçiboynuzu kürü kullanıyor |12.01.2009 |folbiol kullanıyor |yumurtlama düzenli |dua belirtilmedi

teşekkürler
dua bölümüne 4444 tefriciye okudum
çok sağol o

tabikide eksik değiliz olacak elbet çok şükür halimize neler var neler sendeki sorun neydi canım benim tanışamadık seninle birebir yazışamadık sanırım

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar| Durumu

Ben de sordum kuzuuu
ama henüz yamadı
acaba dedim FSH felan mı yüksek
bi de bişiy daha vardı kapasiteyi belli eden
Onu hatırlamıyorum
neydi ki yaff

yok kıııız
annelik biraz sıkıntılı
Ben çok kuralcıyımdır
ne dersem o yaniii
Hiiiç ewetim hayır, hayırım ewet olmaz
Okuldaki öğrenciler bile biliyooo
Gerçi onlar beni çok seviyoo
Ben de onlarıı
Çocukların belli kurallara mutlaka ihtiyaçları vardır
O yüzden kolay oluyor anşalmam
Bi de başkasının çocuğuna nedense çok sabırlıyım
Belki hep emanet gözü ile baktığım içindir
Adet öncesi sendromda bile aslında kızabileceğim bişeye aman kızmayyım derim
Olur ya o sıkıntının acısını çocuktan çıkartırım diye
O yüzden çok korkarım Rabbimden
ama annelik dedim ya sıkıntılı
İnsan kendi çocuğuna gösterir mi
Bilmiyom
Arkadaşlar gösteremiyorsun diyorlaaar
Ama şu kesin
Kendiminkinide sizinkinide çoook seviceeem kaydirigubbakcemile5

inanamıyorum canım ya huylarımız çok benziyo çok bende çok kuralcıyım ve asla esnetmem bile çocuklarada hep çok sabırlı olmuşumdur ve emanet olunca gözümden bile sakınırım sanki biran beni anlatıyormuşsun gibi geldi ceylanım şaşırdımbilmiyorumkismile

kıslar unutulmaz başladı ama eşim başka film izliyor bende netten izlemeye çalışıyorum od akılıp duruyor

yavruceylan yazdım sana ayrıca
fsh değil yumurta kapasitem zayıf

bazende düzensiz adet

Kaçırmışım canım demekki
Kusuruma bakma olur mu??

Halbuki ara ara da bakıyorum diğer sayfalara

Peki neyden belli oluyor canım bu
tabiii üstelemiş olmak istemem ama....

yaa yumurta kapasitesi ne oluyor
yani yumurtaların mı yoksa fazlamı
daha yeni duydugumuzdan degişik geldi canım

X