Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın canım hoşgeldin ben iyiyim ağrıları soruyorsan evet ara ara hissediyorum inşallah içimde bir mucize gerçekleşiyordur

inşaallahh canım yaaa bebişlerin göbişine yerleşiyolar inşaallahhhh
canım benden toplam 5 meryem suresi.yaz demiştim ben sana di miiiii bakk zor olcak şimdi sannaaa:1rolleyes:

3 tane okudum tatlım okuyabilirsem bugünde bi 3 okurum ama sen okuyacağımı sayma okuduğumu say canımcım

tamam canım zaten öyle yapacağım çok sağolun allah razı olsun hepinizden canım bak kendini sıkma ve zorlama okuyabilirsen tamamı allah aşkına ama bak tamammı allah aşkına dedim asla kendinizi zorlamayın kıslar zaten eminim çoğu bitti azı kaldı toparlayacağım inşallah bir şekilde sağolun canlarım benimmm

inşaallahh canım yaaa bebişlerin göbişine yerleşiyolar inşaallahhhh
canım benden toplam 5 meryem suresi.yaz demiştim ben sana di miiiii bakk zor olcak şimdi sannaaa:1rolleyes:

tamam canım yazıyorum yok şimdi senden 5 tane yazıyorum tatlıkızı da yazdım hilalde gelirse ondan da tam öğreneceğim kaç tane olduğunu yavruceylanda dün okuduysa 2 tane olmuştur sanırım onunda onlarla da konuşurum yazıyorum artık sende çok sağol canım çok sağol alalh hepinizin gönlüne göre versin

yok tatlım kendime okurken sanada okuyorum ne var bunda biraz hızlı okuyorum ondan çabucak ukuyabiliyorum tatlım sen düşünme bunları

niye uyuyamadın kızz

bilmiyorum ki canım yaa
hep kısa kısa rüyalar gördüm gün içinde yaptığım konuştuğum şeyleri
kiminde hamileyimsırnaşık şey
kiminde tencerelerim geliyokaydirigubbakcemile3
işle alakalı bi sürü rüya gördümmkafamçokkarıştı

ayyy tiryakcığım ben uykusuz kalınca hasta oluyorum resmen ya dün de biz eltimde kaldık ölece oturduk kaldık geç oldu eve gitmedik 9 da yattım 11 de uyandın dün akşam sonra tekrar 1 de mi ne yattım sabahta çocuklar okula gidiyor biri 6 da uaynıyor bir sürü ses gürülltü aradan biraz zaman geçiyor diğeri kalkıyor uyu uyan bende helak oldum şu an uyku süğzüyor gözlerimden

bende iyi tatlım ne olsun hem kahvaltı yapıyorum hem sizinle konuşuyorum pazartesi ve salı yumurtlama günümdü bugünde olabilir çalışma yapacam diye canım çıktı valla
valla benim düzensiz olduğu için yumurtlama günümüde bilmediğim için hergün çalışıyozz:kedi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile

:teytey:
aminn canım benm ne demek annemle konşıyım eğer adet olmadıysa bi ki tane daha okuyabilir belki

allah iyliğini versin merak ettim tencereleriniş bak

ay inşallah busefer içini doldururuz valla ne zor işmiş bu allahım yardım etsin hepimize..amin canım..

aminn canım benm ne demek annemle konşıyım eğer adet olmadıysa bi ki tane daha okuyabilir belki

kızlr bu okuduğunuz ne suresi kaçtane okuyorsunuz??

sağol canım ben bir toparlayayım da bugün bakayım kaç kişi ne kadar okumuş ona göre geri kalanını kayınvalidemle filan da konuşacağım o kurandada dağıtır

kızlr bu okuduğunuz ne suresi kaçtane okuyorsunuz??

valla canım 41 meryem suresi bu ben okutuyordum eksik kalmıştı sağolsun arkadaşlar yardımcı oluyorlar ama normalde hani burda dua paylaşımı yapmıyoruz ama sağolsunlar arkadaşlar yardımcı oluyorlar bana

allah iyliğini versin merak ettim tencereleriniş bak

aaa aşk olsun canım yaa dün o kadar resim koymak için cebelleştim görmedin miiiikaydirigubbakcemile3
kuzucum resim eklemeyi öğretti bana dünnn tencerelerimi size gösterebileyim dieeedelikafadulden

kızlar hayırlı sabahlar nasılsınız canlarım KUZUCUM 2 meryem suresi okudum senin niyetine rabbim kabul etsin inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…