Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

pırlantacım sana bişi sorcam canım
şimdi ilk sayfaya baktım
hiç bir sorunun yok benim gibi
şuan gidiyomusun doktora falan en son aşaman ne ?
kullandığın kürler falan işe yaramadımı?
merak ettimdeopuyorumnanaktan

canım evet ben düzenli adet olurum ama şu iki aydır biraz geç olmaya başladı eşiminde sorunuyok en son 2 sene oldu doktora gitmeyeli ozamanlar klomen kulandım 2 ay şimdi gitmedim adet olayım gitcem eşim gitti çok iyidemiş doktor şu an doktoragitmiyorum aslında bu ay gitcektim acil işler çıktı şimdide adetimi bekliyorum ..kürlere gelince evet faydası oldu ama bana değil eşime faydası oldu düşüktü sprmi şimdi çok yüksek bakalım bekliyoz hayırlısı senin ne sorun var canım

canım evet ben düzenli adet olurum ama şu iki aydır biraz geç olmaya başladı eşiminde sorunuyok en son 2 sene oldu doktora gitmeyeli ozamanlar klomen kulandım 2 ay şimdi gitmedim adet olayım gitcem eşim gitti çok iyidemiş doktor şu an doktoragitmiyorum aslında bu ay gitcektim acil işler çıktı şimdide adetimi bekliyorum ..kürlere gelince evet faydası oldu ama bana değil eşime faydası oldu düşüktü sprmi şimdi çok yüksek bakalım bekliyoz hayırlısı senin ne sorun var canım

benim hiç bi sorunum yok tatlım ne benim nede kocişin
benimde iki aydır şaşıyo garip
adet düzeni birden değişirse rahim bebek istiyo derler.....(büyüklerimiz)
bi isteyemedi gitti zaten 3senedir:)sırnaşık şey:roflol:

:) :) alemsin valla doğru. Ben artık kendi kendine tedavi görmeden hemde istedikleri an hamile kalanlara mucize gibi bakıyorum şaşıyorum oysaki kendimden önce çok normal gelirdi ilk 3 ayda mutlaka olur diye düşünürdüm ama şimdi bi hamile haberi duysam inanın ilk aklıma gelen şimdi bu kadının yumurtaları olgunlaşmış 18-20 mm olmuş çatlamış eşinin sperm sayısı normal hereketlilik iyi bide üstüne üstlük tam gününde birlikte olmuşlar ya bu kadar olasılığı nasıl bir araya getiriyorlar tebrik ediyorum bizde biri olsa öbürü mutlaka olmuyor.delikafadulden

bende varya hele şu hamile kalıpta yanlışlıkla oldu diyenlere şaşıyorummmmmmmm
biz okadar şeyi üst üste getirmeye çalışırken birini duyuyom hamile öteki doğurmuş
kız bekliyomuş oğlan olmuş
rabbim versinde kız oğlan farketmez.....hihoyyyt

canım peki tedaviyi bıraktın mı???

canım ben bahsettiğim o dönemde aşılama yaptırdım ama olmadı daha sonra kasımda yaptırdık bu sefer iğneyle ama yine olmadı bi kaç ay beklemedeyiz o kadar çok ilaç kullandımki ağustos ayından beri o yüzden biraz dinlenme aşamasındayız 1-2 ay sonra gideriz herhalde. doktorumuz kendiliğindende olabileceğini bunun imkansız olmadığını söyledi ben tabi bu konuda pek ümitli değilim bekliyoruz bakalım ama b jinekolojik muayeneye gitmek istiyorum aşılamadan sonra durum ne bilmiyorum eşimde gitmemi istemiyo çünkü ben bu konuyu çok abartip kafaya takıyorum.

canlarım ben kaçar
kociş meyve istiyooooo
uyutup gelirimmmmmmmm

:) :) alemsin valla doğru. Ben artık kendi kendine tedavi görmeden hemde istedikleri an hamile kalanlara mucize gibi bakıyorum şaşıyorum oysaki kendimden önce çok normal gelirdi ilk 3 ayda mutlaka olur diye düşünürdüm ama şimdi bi hamile haberi duysam inanın ilk aklıma gelen şimdi bu kadının yumurtaları olgunlaşmış 18-20 mm olmuş çatlamış eşinin sperm sayısı normal hereketlilik iyi bide üstüne üstlük tam gününde birlikte olmuşlar ya bu kadar olasılığı nasıl bir araya getiriyorlar tebrik ediyorum bizde biri olsa öbürü mutlaka olmuyor.delikafadulden

ya müthişsiiiin :sm_cool:

ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM buyrunnnnnnnnn

benim düşüncelerimi su gibi anlatmışsın

benim hiç bi sorunum yok tatlım ne benim nede kocişin
benimde iki aydır şaşıyo garip
adet düzeni birden değişirse rahim bebek istiyo derler.....(büyüklerimiz)
bi isteyemedi gitti zaten 3senedir:)sırnaşık şey:roflol:

doktoragitmedin mi hiç gitsen klomen felan verir ben kulandım iki ay ama olmadı 4 senelik evliyiz ama halla yok benim eşimde siprm azlığı vardı ama çocuk olmasına sebep değil dediler ben ona keçi boynuzu içirdim fındık bal ve ceviz yedi yarı yarıya yükseldi şimdi 100,75 olmuş negüzel oldu valla sende dene canım faydası olur

canım ben bahsettiğim o dönemde aşılama yaptırdım ama olmadı daha sonra kasımda yaptırdık bu sefer iğneyle ama yine olmadı bi kaç ay beklemedeyiz o kadar çok ilaç kullandımki ağustos ayından beri o yüzden biraz dinlenme aşamasındayız 1-2 ay sonra gideriz herhalde. doktorumuz kendiliğindende olabileceğini bunun imkansız olmadığını söyledi ben tabi bu konuda pek ümitli değilim bekliyoruz bakalım ama b jinekolojik muayeneye gitmek istiyorum aşılamadan sonra durum ne bilmiyorum eşimde gitmemi istemiyo çünkü ben bu konuyu çok abartip kafaya takıyorum.

anlıyorum canım
aynen senin gibi ben de takıyom çok fazla

e bende kaçıyım bariii
bilmiyorumkismile bayanssulusmile alsanaalsanasmile bu çok hoş yaaa

aklinialirimsmile olumunekankayizsmile bu çok şiriiiin

ohaoldumsmile en sevimli bu ama

guclubacismile güüüüç ben deeeeeeeee

ya müthişsiiiin :sm_cool:

ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM buyrunnnnnnnnn

benim düşüncelerimi su gibi anlatmışsın

hayatım bide eşim bazen diyoki neden ona bal yemesini,süt içmesini cevizi fındığı hatırlatmıyormuşuşum kendimde dikkat etmiyormuşum bizim tabi çocuğumuz olmazmış :) ya çocuğu olan bir sürü insan var bunların hepsi fındık ceviz mi yiyo. milletin parasımı var şu devirde. adamın evine belki et belki süt girmiyo ama takır takır çocuk yapıyorlar sen istediğin kadar bilmem neyin suyu şunun tozu bunun çekirdeğini ye olmayınca olmuyo

hayatım bide eşim bazen diyoki neden ona bal yemesini,süt içmesini cevizi fındığı hatırlatmıyormuşuşum kendimde dikkat etmiyormuşum bizim tabi çocuğumuz olmazmış :) ya çocuğu olan bir sürü insan var bunların hepsi fındık ceviz mi yiyo. milletin parasımı var şu devirde. adamın evine belki et belki süt girmiyo ama takır takır çocuk yapıyorlar sen istediğin kadar bilmem neyin suyu şunun tozu bunun çekirdeğini ye olmayınca olmuyo

haklısın
ben diyince millet kızıyo yaaa
ama işte Rabbim verince hamada bile hamile kalan varmış
buna da hep gülmüştüm bi taraftan
hadi beee
O kadar da değil diye ama
Rabbim verecek ya işte

arkadaşlar ben şuanda soğan kürünü uyguluyorum ve bugün nihayet bitti.şimdide incir kürü uygulamak istiyorum ne zaman başlamalıyım hemenmi.lütfen acil cevap

evet canım
ara vermeden incire başlamalısın..bugün soğanın bittiyse yarın incire başla opuyorumnanaktan

X