Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım ayyynen öyle çok güzel özetledin
ilk aylarda yemek o kadarda önemli değil folik asiti almak yeterli
ondan sonrasındada beyazlardan uzak durmak gerekiyo
benm diğer hamileliğimde şekerim sınıra yükselmişti

öylemi canım aman dikkat et bak ayşeciğim beyazlardan uzak dur patates havuç muz böle şeylerde ii sayılmaz yani çok şekerli meyvelerde ii değil yani kısacası hızlı karbonhidratlardan uzak durmak gerekir protein ve lifli gıdalar ekmek az tüketilecek yani hamur işi hiç yok beyaz pilav yok bulgur olabilir et ve sebze ve ceviz balık ıspanak vs bu arada bu içtiğiniz üzüm sualrı filan onlardada şeker olabilir bi dr a sormak lazım kuşum

öylemi canım aman dikkat et bak ayşeciğim beyazlardan uzak dur patates havuç muz böle şeylerde ii sayılmaz yani çok şekerli meyvelerde ii değil yani kısacası hızlı karbonhidratlardan uzak durmak gerekir protein ve lifli gıdalar ekmek az tüketilecek yani hamur işi hiç yok beyaz pilav yok bulgur olabilir et ve sebze ve ceviz balık ıspanak vs bu arada bu içtiğiniz üzüm sualrı filan onlardada şeker olabilir bi dr a sormak lazım kuşum

kuzucum yumurta peynir falan zararlı değil demi hani beyazya

kızlarrrrrrr
sağ kasığıma bi ağrı girdi sormayın
sabah 6dan beri iş yapıyorum canım çıktı aradada buraya kaçıyom işte.
ondanmı acaba üşütmüş olabilirmiyim ama hiç olduğum yerde kapı açmadım arada bi bi giriyo tam giriyo özellikle eğilip doğrulurken
offfffff

kuzu bend eyazdım okurum diye ama görmedin heralde canım
bende okur sana söylerim kaç tane okuduğumu
bend eyasin bitirmeye çalışıom 21ini ben 20sini eltim okuyacak...
inşallah rabbim dularımızı kabul eder

kızlar biz geçen sene bugün nişanlanmıştık aşkımla çoook seviyoruuum onu çookkinş rabbim bu mutluluğumuzu bir melekle taçlandırır

:roflol::roflol: allah iyiliğini versin canım benim aslında sen haklısın ben de kabahat beyaz olan herşey dedim ama onlar kalsiyum kuzum

ya kendimi ifadelele anlatmaya çalıştım ama gülümsemelerim gözükmediği için ne dediğimi anlatamıorum yaaaa:)))))))))

kızlarrrrrrr
sağ kasığıma bi ağrı girdi sormayın
sabah 6dan beri iş yapıyorum canım çıktı aradada buraya kaçıyom işte.
ondanmı acaba üşütmüş olabilirmiyim ama hiç olduğum yerde kapı açmadım arada bi bi giriyo tam giriyo özellikle eğilip doğrulurken
offfffff

kuzu bend eyazdım okurum diye ama görmedin heralde canım
bende okur sana söylerim kaç tane okuduğumu
bend eyasin bitirmeye çalışıom 21ini ben 20sini eltim okuyacak...
inşallah rabbim dularımızı kabul eder

canımbenim evet görmedim işlerim var biraz da o yüzden sağol canım kendi kuranında var çok yorma kendini sağolasın allah razı olsun bu arada inşallah döllenme oluyordur tüplerindede o aprı ondandır çok yorma kendini bende ufak tefek ağrılar hissediyorum bugün hep

canımbenim evet görmedim işlerim var biraz da o yüzden sağol canım kendi kuranında var çok yorma kendini sağolasın allah razı olsun bu arada inşallah döllenme oluyordur tüplerindede o aprı ondandır çok yorma kendini bende ufak tefek ağrılar hissediyorum bugün hep

inşşşş bebişleriniz vardırda ağrıları ondan hissediyosunuzdur bal kaymaklar

KUZUCUM BENıMKıNı DE GÖRMEDıN HERHALDE 5 TANE ALDIM BEN ANNEM OKUSUN BıTıRENE KADAR SENıNKıLER BıTMEZSE ONA GÖRE YıNE ALIRIZ CANIM BUNLARI NOT ET AMA SONRA ÇOK KARILIYO 500 YASıN OKUTURKEN BEN BıARA KARIŞTIRDIM DAKAFAYI YıYODUM AZ KALDIkaydirigubbakcemile3

inşşşş bebişleriniz vardırda ağrıları ondan hissediyosunuzdur bal kaymaklar

benim hiç umudum yok aslında:gitme:
artık umut bile bana çok gibi geliyo:KK43:
ama rabbim büyük inşallah
dularımız kabul olacak:Saruboceq:

olsun canım olurmu öyle şey bi kendim için okurum bide senin için ne farkeder ha ben ha sen:)yeterki dularımız kabul olsun
valla aslında benim kendimden yana hiç umudum yok
bu ağrılar genelde adet olacağım zaman olur ama da yolun başındayım
öğlen progestoron içtim hiç etki yapmadı bu sefer
ne başım ağrıyo nede sersemim
kuzum böğürtlen kökü varya hem yumurta çatlatmak için hemde
rahim kuvvetlendirmek için denedinmi hiç canım?

inşşş canım benim umudunu hiç kaybetme Allahtan ümit kesilmez bi bakarsın bu ay oluvermiş

:roflol::roflol::roflol::roflol:kırıldım glmekten inşallah dediğin gibidir bunu duymak bile iyi geldi
heyyyyyyyyyy çekilin yoldan hilalllllllll geliyooooooooo
inşallah hamiş olacak:):dance::dance:

canlarım ben artık çıkyorum
namazımı kılıyımda kuzuma kuran okuyum...
bugün çok yoruldum girebilirmiyim akşam bilmiyorum
benim koca bebek beni hiç biyere bırakmıyo akşamları
yok ayağımı ov,yok belimi sık,
yok sırtımı kaşı.......
akşama kadar zaten yoruluom
aman aman benim işim zor kızlar.....
ayyyyy ceylanım gelmiş
slm öğretmenim saygılar:)

bu arada kıslar bana meryem suresi okuyabilecek arkadaşlar var mı aranızda sanırım ben 41 e tamamlayamıyorum çünki senağlama sizden ilk defa böle bişi rica edebiliyorum oda ayşenin desteğiyle açıkçası bu konuda biraz çekingendim neden derseniz iyi niyetinizi ve arkadaşlığınızı istismar ediyor gibi düşünülmesini istemediğim için beni yanlış anlamayın kıslar sadece vakti olanlardan ve okumak isteyenlerden rica ediyorum kimse zan altında kalmasın hepinizi çok seviyorum hepinizden allah razı olsun

Bu akam okurum kuzucum senin için bi tane
Zati okumaya başladığımdan beri sizleri de sayıyorum

KUZUCUM BENİMKİNİ DE GÖRMEDİN HERHALDE 5 TANE ALDIM BEN ANNEM OKUSUN BİTİRENE KADAR SENİNKİLER BİTMEZSE ONA GÖRE YİNE ALIRIZ CANIM BUNLARI NOT ET AMA SONRA ÇOK KARILIYO 500 YASİN OKUTURKEN BEN BİARA KARIŞTIRDIM DAKAFAYI YİYODUM AZ KALDIkaydirigubbakcemile3

canım senin ilk mesajını gördüm ama sonradan 5 tane aldım yazdıysan görmedim çok sağol sende ay sitede yenileme yapıyorum ikide bir bişi çıkmıyor sonra birden anında yığılıyor mesajlar çok ilginç

Bu akam okurum kuzucum senin için bi tane
Zati okumaya başladığımdan beri sizleri de sayıyorum

ayyy ceylancığımda gelmiş ve ilk beni görmüş çok güzel ay bizim topik süper ya gerçekten demek aramızda birçok kişi biliyor kuran okumayı bu çok güzel bişi maşallah gerçekten ya

geldim gidiyom kızlaaar
Yemek arası molaydı
anca okudum geçmişi
Bu arada ben Rabbim kabul ederse akşam yasin okurken
Neşe ve kuzucum çok geçtiniz aklımdan
bu arada nedense hilalden de farklı şeyler hissetmeye başladım
Tiryakcımdan hala ses yok
şimdi kaçıyom
Görüşürüz akşama

:roflol::roflol::roflol::roflol:kırıldım glmekten inşallah dediğin gibidir bunu duymak bile iyi geldi
heyyyyyyyyyy çekilin yoldan hilalllllllll geliyooooooooo
inşallah hamiş olacak:):dance::dance:

inşş canım bende akşamları giremiyorum kociş bırakmıyo

X