Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım sen yoktun
ayşeyle baya konuştuk
yavruceylanda arada girdi çıktı
kuzucumda vardı
ama sen yoktun
misafirmi vardı yoksa

evet canım kendi annemler geldi kaynım eltim filan derken yeni gittiler işte yarında kayınvalideler görümceler filan gelicekmiş tam eşim işe başlıyo rahatca girerim diyordum ama nerdeeee bana rahat yüzü yok kalmazlar inşallaahh klava:

yaaa benim tahlil günüde yaklaşıyor
bi yandan heyecanlıyım
bi yandanda korkuyorum
aha olmazsa diye

korkmakta ve heyecanlanmakta haklısın ama elinden geldiğince kendini iki sonucada alıştır canım inşallah tutmuştur rabbimin izniyle ama kendini sıkma strese sokma kafanı başka şeylerle oyalamaya çalış canım streste iyi değil biliyorsun canım

valla senin çocuk misafirlerden dolayı olmuyor bence
canım günlük ev temizlemekten
çatlamış yumurtanın içine spermde girmez
nasıl kaynana görümceymiş vallaklava:
allah sabır versin canım

bade cim hoşgeldin canım yoktun son günlerde neler yaptın nasılsın

evet canım dogrusun ama
elimde degil aslında stres yapmıyorum
bi yandan diyorumki ya hamileysem
aman allahım nasıl seviniriz diyorum
eee bi yandanda ya yoksa artık bizim
için tedavi yok gerisi tüp bebek
maddi manevi daha çok yorulacaz diyorum

valla senin çocuk misafirlerden dolayı olmuyor bence
canım günlük ev temizlemekten
çatlamış yumurtanın içine spermde girmez
nasıl kaynana görümceymiş vallaklava:
allah sabır versin canım

evet canım yani sinirlerim geriliyo artık e bu streslede bebek nasıl olsunki bide temizlikten zaten başımı alamıyorum offff sıkıntı verdiler iyice neyse onlardan bahsedince bile geriliyorum canım ya boşverklava:benneyaptımki

slm kıslar ben şimdiden hamile kalmış gibiyim :))))) karnım davul gibi baş ağrısı uyku mide bulantısı çok fenaydım şimdi uykudan kalktım canlarım nasılsınız hala başım ağrıyor

rabbim isteyen herkese nasip etsin
inşallah rabbim dualarımızı kabul eder
inanırmısın çooooooook dua ediyorum
son şans artık bitti
en azından kızımın acısını saran bi evlat istiyorum rabbimden
allahım ne olursun duamızı ters çevirme yoksa şu kulun ne yapar

seni çok iyi anlıyorum neşeciim aşılamam olmasa bile aynı eyleri yaşayacağıma adım gibi eminim canım inşallah ikimizde anne dayıyızdır rabbimin hazineinde bol

slm kıslar ben şimdiden hamile kalmış gibiyim :))))) karnım davul gibi baş ağrısı uyku mide bulantısı çok fenaydım şimdi uykudan kalktım canlarım nasılsınız hala başım ağrıyor

kızzzzz kuzu ne oluyor sana

Canım Amiiin amiiiin tüm dualarına
Hiç son şans diye düşünme
Rabbim bi kapıyı kaparsa diğerini açar canım

haklısın canım ama düşünmeklede hiçbirşey olmuyoki olsaydı benim olurdu sekiz yıldır ama eline hiçbişey geçmediği gibi bide stresten hastalıklar türüyo bide bizimde artık tüp bebek görünüyo o da yaza nasipse canım sen eğer bu ay olmazsa ki inşlallah tutar gerek kalmaz fertilaid i dene güzelim imkanın varsa ama inşallah gerek kalmaz rabbimin izniyle bebiş tutunmuştur sıkıca inşalllahhh

e yavrum sıraya giriyorlar heralde hergün için klava: klava: klava:
Walla gwlip yolacam saçlarını
Bi gidin evinize diyecem yaaa
Bana sıkıntı bastı wallaa

seni çok iyi anlıyorum neşeciim aşılamam olmasa bile aynı eyleri yaşayacağıma adım gibi eminim canım inşallah ikimizde anne dayıyızdır rabbimin hazineinde bol

inşallah canım inşallah
allahım şu topikte isteyen herkese versin rabbim
ne olur duy sesimizi allahım ne olursenağlama

hoşgeldin canım hadi inşallah hamişsindir canım benim inşallahhh :Saruboceq:

evet canım inşallah hamile kalırım
ama eger olmazsa hemen 2 kutu alırız diyor eşim yaza
kadar fertilaid bittikçe alırız diyor
en son çare tüp bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…