Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ınşaaalllaaah kuzucum da neşecimde bu ay hamiiiş
Ben tiryaktan ve tatlı kızdan da bekliyom yafff

Kuzucumun aşılaması iptal olmuuuuş
Ama biz zaten kendi kendine hamiş olacağını biliyoduuuuuk
Dimi Kayraaaaa???

hoşgeldin ceylanım nasılsın aynen banada hep öyle geliyodu ve tiryaktan ve tatlı kızdan veeee senden de müjde bekliyorum inşallah kuzucumda nesede bu ay hamiş olurlar birsürü hamişimiz olur umarım bu ay

hoşgeldin ceylanım nasılsın aynen banada hep öyle geliyodu ve tiryaktan ve tatlı kızdan veeee senden de müjde bekliyorum inşallah kuzucumda nesede bu ay hamiş olurlar birsürü hamişimiz olur umarım bu ay

innnşaaaallllaaaah
bisürü bisürü bisürü bisürü :CüvCüv: oluuur

Ama ben de kendimden umutlu değilim
Beni geç yani

klomenin 2. günündeyim
Dr belki sancı yapar o zaman ilaç alabilirsin demişti
Ben de tık yoook valla
demekki büyümüyolar diyorum

Bi de bu ay adetimde tuhaf oldu
ilk gün güzel güzel geliyordu
fakat sancıya dayanamayınca mazejik aldım kesmiyo diye
Rangini dönderdi
yine koyulaştı kıvamı da...
bi daha da düzelmedi
var bi tuhaflık ama
O yüzden benden kes ümidi

Ama garip senden ümitliyim
ve gittikçe artıyor
Nedense hep bahara doğru hissediyorum

canımın içi çok tuhaf bende senden umutluyum bu ay iki kere yumurtam çatladı sanırım bir kaçgün önce ağrı akıntı oldu bugünde ağrı ve akıntı var hayırdır diyorum canım klomen bende hiç öyle ağrı filan yapmadı canım ama majezik etki edebiliyo canını sıkma dr usg de baktı dimi canım

canım ben kaçıyorum
çok öptüüüm

:gitme: yavrucum rüzgar gibi girip fırtına gibi çıkıyosun canım öslüyorum seni neyse sen kocişinle biraz zaman geçir güzelim rabbime emanet ol canım benim sonra görüşürüz :a015: :a015:

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
kayra_esk, damlam123, emiragam

kızlar nasılsınız hoşgeldiniz

bak ne çok seviyorum seni ceylanım birsürü canım yazmışımmmkaydirigubbakcemile3

ne biliyim
Diğer topiklerde kızlarda bazılarında ağrı yapmış
Dr da yapabilir belki dedi
ama diyomya tık yok
TIP oynuyolarr

İlaç bitince kontrol var
13. günde bakacak
Sanırım ona göre de iğne verecek

Neyse beni geç
eeee
Döküldü mü gene seninkiler?? klava:

yok güzelim hayret ettim gelmediler nasıl olduysa anlamadım ama tahminim var yılbaşında görümcemlere gitmemizi beklediler bizde gitmedik aşkımla bu konuyla ilgili konuşmadık bile evde başbaşaydık zaten biz öyle yılbaşı kutlama sevmiyoruz ikimizde belki ondan gelmemişlerdir kaynımlara verdik arabayı onlar gitti çokta umurumdaydı sanki ohhh rahatladım

Kuzucumdan ve neşecimdende şöyle güzel haberler alsaak yaaa

evet canım yaaa inşallah 2 hafta içinde alırız hayırlı haberlerini beklenmedik haberide öncelikle tiryaktan bekliyorum bakalım ve alpyda olabilir veee sen hadi inşallah çok bereketli bir ay olsun hepimiz için bol bol teyze olalımmm:asigim:

kayracım naber canım sanırım okudun bugün bir ara girip yazdım maalesef benim o iki yumoş kendi kafalarına göre dr amcalarından izin almadan çatlayıp gitmiş umarım sevgilileriyle buluşurlar yani spermlerler (((

evet canım okudum inşallah kendileri kendi işlerini hallederler ben ümitliyim canım inşallah yola çıkmıştır ikizlerin yada tosuncuğum inşallah canım sıkma canını rabbimin bi bildiği vardır elbet sen rabbime sığınıp dua et gerisi ona kalmış zaten inşallah iki hafta içinde bekliyorum müjdeli haberini canım

canım geçen annemlere sölenmez ama büyük bir iyilik yaptım annemde dua etti dedi inşallah aşılamaya gerek kalmadan kendiliğinden gelir de o kadar paran gitmez dedi bende anne ne alakası var ben zaten başladım tedaviye yumurtalarım büyüdüğü an aşılama yapılacak dedim, eltimde diyordu ki o para sana kalacak gitmeyecek diyordu vardır bundada bir hayır ablamda bugün diyor ki sen annemleri o kadar sıkıntılı anlarında sevindirdin ya allahta seni sevindirecek hiç merak etme dedi bu arada bende arkadaşların dediği geldi aklıma ilk kayra hani sende demiştin ya normal yolla olacak diye bende açıkçası sen öle deyince korkuyordum ay acaba aşılamam tutmayacakta birdahaki ay veya sonraki aylardamı kendiliğinden olacak diye dr bile dedi vardır bundada bir hikmet o kadar aldattı ki bizi yumurcaklar çarşamba günü biri 16,5 biri 14 tü dr da yavaş büyüyor diye cumartesi tekrar bakalım dedi yani sonuç olarak perşembe hemen çarşambadan sonra değilde dün çatlamış olacağını düşünüyor dr bende dün eşime dedim senin boşalman gerekiyor aşılama olursa taaa pazartesiden beri boşalmadın çok beklemesin dedim o yüzden çalıştık bugün de eşim duyar duymaz bu haberi aldı beni eve geldik çalıştık yalnız kayra dün fazla uzanmadım en fazla 10 dakak bugünde bir yarım saat uzandım kalktım duşumu aldım eşim dediki biz abdestimizi alalım gerisi allaha kalmış o verecekse böle verir biz günaha girmeyelim dedi abdestimi aldım çıktık aşure için eltime gitmem gerekiyordu inşallah tutar rabbim büyük allahım sen yardım et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…