Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ii akşamlar kızlar.... bugün klomen bitti,

hayırlı olsun canım çatlatma iğnesi ne zaman vurulacak?
biliosun çok iyi ayrala onun saati var...gecenin yarısı adamı kaldırma
ben bi kere gecenin 4ünde kaldırdımda adamı:asigim:

AMIIIN INS canim
yüce rabbim isteyenlere evlat hasreti cekenlerede nasip etsin inss
senin yasin kac? sizde sorun neydi?

yaşım 2 gün önce 30 oldu :sinifsinif: ne yazıkki pko ve tiroit biraz yüksek canım offf off rabbim başka dert vermesin :gitme::gitme:

gurbet kuşu yazdım bi önceki sayfaya üç gün yapıyosun canım
elmayıda rendeleme olurmu kız hiç allah seni varyasırnaşık şey
elma yağı böyle nane gibi kokuyo diğer adıda adaçayı yağı

siz bu yagi nerden aliyorsunuz isminide elma yagi diyemi istiyonuz kiz eger ada cayi yagi ise bende ada cayi var onu tülbente koyup yerlestireyimmi nedersinizCADIARZU

hemşehrim nerelerdesin sen neler yapıyosun hayırlı olsun tedavin canım inşallah en kısa zamanda bebişin gelir canım

canım bayadır giremedim nete. gecen ayda klomene başladık. ama geçen ay olmadı, bu ay bakalım olurmu bilmiyorum.
akşam üstü doğum yapan arkadaşımı aradım. inan telefonda kendimi tutamadım, başladım ağlamaya...

sen neler yaptın,,,

:roflol:

:roflol::roflol: :roflol::roflol: ya çok güldürdün beni canım ya yüzün hep gülsün inşallah o lidyalılardan nefret ediyorum gıcıklar sanki nedir şu para cinayetlere bile sebep oluyo nalet şey varlığı dert yokluğu ayrı dert:kızgın:

Amiiin canım amiiiin
cümlemizin yüzünü güldürsün Rabbim :Saruboceq:

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Eskişehir Giriş tarihi: Sep 2009

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
yavruceylan1 kullanıcısından alıntı
Hilalcim
Yağın tadı geldi mi ağzına???
Bi d e canım yaşın daha genç hiiiç endişe etme

Ben 30 oldum
ddr dün diyo ki daha önünde 5-6 sene var endişe etme

bana bunu diyosa seni kapıdan kovardı wallaaaa

canım bana annem tatlı elma yağı almış bununla yapılmaz dimi bide bi aktarcı test sonuçlarına göre ilaç yapıyormuş 80 tl ye annem yaptıralım diyo bende fertiaidi alırım onu yaptırasıya kadar diyorum bilemiyorumki

canım bu mesajı bikaç sayfa önce yazmıştı cevabın varmı güzelim ceylanım

siz bu yagi nerden aliyorsunuz isminide elma yagi diyemi istiyonuz kiz eger ada cayi yagi ise bende ada cayi var onu tülbente koyup yerlestireyimmi nedersinizCADIARZU

kız olmaz o sen benim dedimi al
aktarlarda satılıyo orda bulamazsan ben sana yollayım şekerim...

canım bayadır giremedim nete. gecen ayda klomene başladık. ama geçen ay olmadı, bu ay bakalım olurmu bilmiyorum.
akşam üstü doğum yapan arkadaşımı aradım. inan telefonda kendimi tutamadım, başladım ağlamaya...

sen neler yaptın,,,

Canım üzme kendini yaaa
geleceğin güsel annesi :teselli: :teselli:

Bu arada yumurtan geçen ay gelişti mi???
Gelişti de mi olmadı???
Günde kaç tane ile başladın???
Soruyorum çünkü dün drum
progestron 30 çıkanlarda bile tutmadığını biliyorum
Bu daha çok nasip işi dedi

samyeli canim ins klomen le hamile kalirsin kisa zamanda tabi yüce rabbim verecek oda vesile olacak.sen klomeni günde kac kere aliyosun? canim

canım bana annem tatlı elma yağı almış bununla yapılmaz dimi bide bi aktarcı test sonuçlarına göre ilaç yapıyormuş 80 tl ye annem yaptıralım diyo bende fertiaidi alırım onu yaptırasıya kadar diyorum bilemiyorumki

canım bu mesajı bikaç sayfa önce yazmıştı cevabın varmı güzelim ceylanım[/QUOTE]

kayram ben acı diye biliyorum
geçen aktara gittiğimde bana bişey gösterdi 110tl
yanındada mazun yapıomuş
bana dua etcen dedi bence alcaksan fertilaidi al canım ama sen bilirsin...

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Eskişehir Giriş tarihi: Sep 2009

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
yavruceylan1 kullanıcısından alıntı
Hilalcim
Yağın tadı geldi mi ağzına???
Bi d e canım yaşın daha genç hiiiç endişe etme

Ben 30 oldum
ddr dün diyo ki daha önünde 5-6 sene var endişe etme

bana bunu diyosa seni kapıdan kovardı wallaaaa

canım bu mesajı bikaç sayfa önce yazmıştı cevabın varmı güzelim ceylanım

bilmem ki canım
ben de fertilaid konusunda daha yumuşağım sanki

şimdi aktara güvenmek mesele
ilaca güvenmek mesele
ama şiddetle tavsiye ediliyorsa
varsa kullanıp hamiş olan
o da olabilir

sen neler yaptın,,,

şükür canımbenim aynı geçen ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi olmadım tam bayrama denk gelmişti bu ayda adetimle beraber diş ağrım tuttu antibiyotik kullandım yani umutlar yine başka bahara benim herzamanki gibi aksiliklerim başladı yine vardır bunlarda da bir hayır canım inşallah senin bu ay olur canım çatlatma iğnesi vurdurmıycakmısın

kız olmaz o sen benim dedimi al
aktarlarda satılıyo orda bulamazsan ben sana yollayım şekerim...

canim sagol burda aktar yokta ondan sordum hani belki eczanelerde vardir diye hani isterken ne diye isteyecegim elma yagimi adacayi yagimi ikiside vardir belki ayri ayri o yüzden kafam karistikafamçokkarıştı

tümayım benimde göbek adım ayşeee
babmın arkadaşı koymuş rahmetli hep bana ayşe derdi:)

Canım üzme kendini yaaa
geleceğin güsel annesi :teselli: :teselli:

Bu arada yumurtan geçen ay gelişti mi???
Gelişti de mi olmadı???
Günde kaç tane ile başladın???
Soruyorum çünkü dün drum
progestron 30 çıkanlarda bile tutmadığını biliyorum
Bu daha çok nasip işi dedi

canım doktorum yumurta takibi yapmadı geçen ay, buay yumurta takibi istedim ama yok yapmıcam dedi, 3 ay böyle denicez olmazsa rahim filmi çekcem dedi. anlıcan yumurta oldumu, olduda çatlamadımı bilmiyorum. ama geçen hamileliğim klomenle ilk ayda olmuştu. ama onuda 6. ayda düşük oldu...

X