Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba arkasalar bende yenıyım aranızda
lıste yapmıssınız
benıde eklermısınız benım sorum hareket morfolojı bende deyumurtlama azlıgı var ıncır ve sogan kuru bogurtlen cayı denıyorum ınsallah hepımız bır faydasını goruruz rabbım emeklerımızı bosa cıkarmaz ınsallah

hilalciğim yaşını ve son adet tarihinide yazarmısın canım azer sende tam bilgileri vermemişsin yaşın son adet tarihin infertil sorunu kürler ilaç yumurtlama ve dualar sırayla bu şekilde olmalı

buarada esım evıcap kecıboynuzu pekmezı kuru polen gıgseng tablet gıgseng macun kullanıyorbende ve hernamazımda cok sukur tesbıhatımı yapar yasınımı okurum herkesede dua edıyorum allah yeryuzundekı kımseye evlat acısı evlat hasretı vermesın ınsallah

ya pardon kusura bakma acemılıgıme ver yazayım 12ocakta adet tarıhım adet duzensızlıgım yok 21 yasındayım bıraz karısık oldu ama sorun olurmu

hilalciğim yaşını ve son adet tarihinide yazarmısın canım azer sende tam bilgileri vermemişsin yaşın son adet tarihin infertil sorunu kürler ilaç yumurtlama ve dualar sırayla bu şekilde olmalı

22yaşındayım son adet tarihimde 19aralık canım

ya pardon kusura bakma acemılıgıme ver yazayım 12ocakta adet tarıhım adet duzensızlıgım yok 21 yasındayım bıraz karısık oldu ama sorun olurmu

ben listeye ekliyorum senide sen bu arada en son adet olduğun tarihide yazarmısın canım ordan takip etmek kolay oluyor günü gelenlere bakıyoruz hamişlik bekliyoruz filan çok güzel oluyor bu şekilde o yüzden bize katıldığın için biz mutluyuz sende mutlu olacaksın inşallah

bıde fazla olmadıysam bana su alıntı yapmak nasıl oluyor bır anlatabnılırmısnız okadar ugrastım yapamadım

bıde fazla olmadıysam bana su alıntı yapmak nasıl oluyor bır anlatabnılırmısnız okadar ugrastım yapamadım

canım seni ekledim hemöen adet tarihiniğde düzelticem alıntı yapmak için örnepin benim yazdığım mesajı görüyorsunya hemen altında alıntı yap yazıyor orayı tıkla ve çıkan yazının en altına kendi yazını yaz ve gönder mesajı canım okkk

hilalciğim azer ciğim evet tamamdır ekleidm listeye herşey süper oldu hilal 31 azer 32 sıralardasınız inşallah liste uğurlu gelir ki bizim listenin uğurlu olduğuna inanıyorum maaşallah subhanallah

bu arada azer senin adet tarihlerin çok iyi yani beklenen tarihine göre maşşallah 28 günde bir oluyorsun yumurta azlığını kim dedi sana dr mu

azerciğim belki biliyorsun yeni mesajları görmek için sayfayı yenilemen gerekiyor yani beklemekle olmuyor bunun için F5 e basabilirsin klavyede yada mause la hemen adres çubuğunun yanındaki iki ok lu işarete tıklaman yeterli canım

bu arada kıslar dün topiğimiz kurulalı tam 3 ay olmuş 3 ayda 4 hamiş maşallah subhanallah hedefimiz ayda 3 hamiş olsun lütfen bunun için herkes birbirine destek olsun lütfen kürlere çok düzenli bir şekilde devam edelim ve en önemli ilacımız olan dualara hergün daha sıkı sarılalım ki ümidimiz artsın pozitif enerji gelsin sonrada bebişler gelsin hadi bakalım topiğin gülleri topiğin gülleri eksik son zamanlarda örneğin kayra gibi ama önümüzdeki hafta tam gaz gelir artık , ayça hamiş kaldı işi bıraktı giremiyor adalex ilk hamişimiz zaten yoğun çalışıyor eczanede ayşede gelmez pek artık diye düşünüyorum pc ye eşi izin vermiyormuş bebiş ten dolayı etipuf ta girmiyor uzun zamandır ama olsun onlar hamiş kalsında gerisi önemli değil inşallah dualarında bizi unutmazlar

bu arada almaata canım ben seninle hiç konuşamadım görüyorsun topik baya kalabalık işler bir yandan derken unutuyorus bazen birbirimizi şimcik anlat bakalım istersen senide ekleyelim listeye neyin var neyin yok nasıl gidiyor ben hiç hakkında bişi bilmiyorum canım

benide eklermişiniz listenize bnm sorunum yok ama 7 ay önce bir dıs gebelik yasadım tek tüpüm alındı ve 6 ay korunduk gecen ay korunmayı bıraktık ve doktorum sansı artırmak için klomene basladı ama klomn bnde ters etki yaptı ve 5 cm lk bi kist olustu bu ayda korunmuyorum insallk kistim gder yerine bi bebis gelir bnmde yasım 26 bnde günde 100 safi halik mucib musavvir cekiyorum ve c tesi günü bnmn için 41 yasın okundu onu dısında baska bişi yok allhım isteyen herkeze en kısa zamnda nasip etsin inslh

inş hamile kalan çok olsunda. aman topik boş olsun..

Canım ben 29 yaşındayım 3 yıllık evliyim hiç korunmadık. Bizde şimdilik görünen bi sorun yok iki kere klomen kullandım ilkinde olmadı ikinci klomenden sonra geçen hafta çatlatma iğnesi vuruldum ve her gün çalışmadayız canım ama benim iğneden sonra sancım ve akıntım olmadı nerdeyse çok kuru nedendir anlamadım. Ayrıca canım son adet tarihim 11 aralık ballı zencefilli macun ve ballı harnuplu macun yiyorum.Meryem suresini okuyorum canım inşallah rabbim dualarımızı kabul eder bize anne olmayı nasip eder.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…