Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hosbulduk nasılsınız? bayadır uğrayamadım. O kür bu kür derken evimiz aktar dükkanına döndü. Hazır ballı karışımlar var aktarlarda içinde 10-15 tane bitki var. Bunları deneyen var mı?

canım bak ben eşime yapıyorum 5-6 adet keçiboynuzunu ufak ufak kırıyorum sonra bi tencereye yarım litre su koyup ağzını kapatıp kaynamasını bekliyorum kaynayınca keciboynuzlarını atıp 3 dakika kaynatıyorum ağzı kapalı sonra 3 dk sonunda altını kapatım ağzı kapalı 20 dk demlendiriyorum. sonra içinden keçiboynuzlarını alıp yni süzüp eşime içiriyorum.1 hafta yarım litreden 2 bardak çıkıyo 1 akşam 1 gece yatmadan içirdim.şimdilerde 1 bi gece diğerini 1 gece içiyo..taze yap içsin.

merhaba kızlar,
boş gebelik nedeniyle düşük yaptım, eşimde ise tek taraflı inmemiş testis sorunu var ve biraz geç ameliyat olmuş,14 yaşında...
bilenlerinizin olması ümidiyle sizlere bir sorum olacak, keçiboynuzu kürü nasıl yapılıyor? tam olarak bilmiyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.
ALLAH kalplerimizdeki murada kavuştursun bizi dilerim hayırlısıyla...

a a yukarıda varmış tarifi :) ben de bekliyorumkafamçokkarıştı delikafadulden
ALLAH hayırlısıyla evlat sahibi olmayı hepimize nasip etsin dilerim

keçiboynuzunu soran kızlara söylüyorum
1buçuk yada 2 bardak kaynayan suya 7-8 tane keçboynuzunu kırıp atın
5dkk kaynatın ılıtın keçiboynuzlarını süzün suyunu geceleri yatmadan önce eşinize içirin 1 ay boyunca uygulayın

hımmm anladım canım çok sağol...bende bugün aldım keçiboynuzunuda başlıcam taze taze içsiün güzel bebeişlerim olsun:)tok karnına dimi?

sağolun, tekrar tekrar hayırlısıyla ve sağlıkla evlat sahibi olmamızı diliyorum yaradandan, sağlıklar diliyorum. dilerim yeni yılda isteyen herkes dileğine kavuşur:Saruboceq:

hala geçmedi başdönmem.....yarın doktora gidecem...hiç olmazdı böyle......içmişim başım dönüyo dönüyo...şaka bi tarafa okadar tatlı dönüyoki

hala geçmedi başdönmem.....yarın doktora gidecem...hiç olmazdı böyle......içmişim başım dönüyo dönüyo...şaka bi tarafa okadar tatlı dönüyoki

hadi inşallah diyelim hayırlısı olsun.dün akşam benim de de oldu ama sonra geçti yattığım yerde bile dönüyodu.sanki alt üst oluyomuşum gibi nasıl dönüyor böyle aynı senin dediğin gibi tatlı tatlı.

slm kayra öğleyin netten düştüm bi dahada giremedim kapattım şimdi bile zor girdim inan

selam canım benimde arkadaşım geldi çocuğu oyuna oturunca kapatmış forumu şimdide zor girdim bende canım ama birazdan yine çıkmak zorundayım çünkü aşkım gelicek yemek yapıyorum arkadaşımda biraz önce gitti

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
schatze_32, kayra_esk, simal18

bizbize kaldık kıslar

inşallah canım sende simal cimde hamişsinizdir o yüzden dönüyordur inşallah

bende öyle çıkmak zorundayım.malum kocişlerimiz yorgun ve bi okadar da aç geliyorlar.birazdan kayınvalidem de gelir.(biz birlikte oturuyoz da)

benim 2 gündür böyle..ayın 12 sinde adet oldum bitti dahada yeni yumurtlama günlerim olacak nedenii çok merak diyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…